Ilgesnį laiką palaikant santykius, partneriai gali vienas kitam paprasčiausiai nusibosti. Ir taip dažniausiai nutinka tais atvejais, kai vienas kitam neturi ką įdomaus pasiūlyti. Kai kurie bando taisyti situaciją, o kiti nueina lengviausiu keliu – nutraukia santykius. Archyvo nuotrauka

Išsiskyrimai gali būti siaubingi, o kartais atrodo, kad daugiau niekada nebūsite laimingi. Tačiau laikas gydo, ir čia yra keletas patarimų, kurie padės jums greičiau pasveikti.

 

  1. Pagalvokite, kad kartais geriau jį palikti

Mes gyvename visuomenėje, kurioje manoma, kad  su mergina kažkas negerai, jei ją paliko vaikinas. „Tu tiesiog nieko nedarei, kad išsaugotumei  šiuos santykius“, – beveik neabejotinai kiekvienas iš mūsų bent kartą išgirsime šią frazę po išsiskyrimo. Bet geriau būti vienam, nei gyventi su žmogumi, kuris jus įskaudino ar tiesiog netinka. Nereikia gaišti laiko, kurį galima skirti ieškant tikros ir abipusės meilės!

Jūs neturėtumėte analizuoti praeities, nuolat užduodami sau klausimą: „Ar aš viską padariau?“.  Geriau pagalvokite, kokių  pavojaus ženklų ar įspėjamųjų signalų nepastebėjote, kad  esate nesuderinami. Klaidose nėra nieko blogo – jos padeda ateityje geriau pasirinkti.

  1. Blokuoti jį socialiniuose tinkluose

Blokavimas yra geriausias būdas atsispirti pagundai šnipinėti savo buvusį mylimąjį socialinėje žiniasklaidoje. Patikėkite, jūs nenorite matyti, kaip jis mėgaujasi gyvenimu ir eina į pasimatymus su kitomis, kol bandote sujungti savo širdies dalis. Iš telefono išimkite visas bendras nuotraukas, kad už jų netyčia neužkliūtų jūsų akys. Ištrinti visai nebūtina: tiesiog paslėpkite juos kokiame nors aplanke ir nekiškite ten nosies. Kas žino, kaip gyvenime gali kas nors pasikeisti.

  1. Duokite sau dvi savaites liūdėti

Jausmai nedingsta per vieną dieną. Norint, kad jie išbluktų ar atvėstų, tam reikia laiko. Nereikia būti stipriam ir iškart užtrenkus duris pamiršti savo buvusiąją ar buvusįjį. Verkite, skųskitės draugėms, žiūrėkite kiekvieną „Tikrųjų Niujorko namų šeimininkių“ sezoną, valgykite ledus, gulėkite lovoje. Jei neduosite sau laiko įveikti skausmingus pojūčius ir išgyvenimus, vėliau jie jus vėl užklups.

  1. Pertvarkykite namus

Perkelkite baldus, įsigykite naujas sofos pagalvėles ar patalynę. Ar kada nors norėjote iš IKEA nusipirkti du vežimėlius kvapiųjų žvakių, minkštų žaislų ir kvailų vazų? Pats laikas! Pakeiskite erdvę – tegul ji skiriasi nuo tos, kurioje buvote ar gyvenote kartu. Surinkite daiktus, kurie sukelia prisiminimus apie jūsų santykius, sudėkite juos į dėžutę ir pasidėkite po lova. Kai jie nustos kelti jumyse emocijas, tada sugrąžinsite viską į savo vietas.

  1. Kur nors eikite viena

Kai su kuo nors dalinatės laisvalaikiu, turite nuolat atsižvelgti į jo nuomonę ir eiti į kompromisus. Būk savanaudė, kuri daro tik tai, kas jai patinka! Pasirinkite filmą pagal savo skonį, pasėdėkite kavinėje, užsisakiusi puodelį kavos, eikite pasivaikščioti viena. Nustebsite, kaip daug geriau, nei visada prisitaikyti prie kito žmogaus.

  1. Bendraukite daugiau su kitais

Tiesą sakant, jums trūksta ne žmogaus, o šilumos, kurią jis suteikė. Palaikantys žodžiai, žinutės „Kaip sekasi?“, nuoširdus susidomėjimas tuo, kas jums nutiko per dieną. Bet tai gali duoti ne tik buvęs mylimasis, bet ir artimieji. Be visų šių mažų, bet tokių svarbių mandagumo formų gali atrodyti, kad jūs niekam nerūpite. Bet taip nėra: iš jūsų gyvenimo dingo vienas žmogus. Visi kiti liko šalia.

  1. Eikite į pasimatymus

Bet neskubinkite savęs. Nėra recepto, kuris padėtų tiksliai išmatuoti laiką, per kurį pamiršite buvusįjį. Kelios dienos, savaitė, mėnuo – nuspręskite pati, kiek laiko jums reikia prieš vėl grįžtant į „Tinder“. Yra žmonių, kurie pasiruošę tai padaryti iš karto – ir tame nėra nieko blogo. Yra tokių, kuriems tenka laukti ilgiau – ir tai taip pat visiškai normalu. Tik neieškokite nieko rimto, kol suprasite, kad  jūsų siela visiškai pasveiko ir visą dieną nebegalvojate apie buvusįjį.

  1. Parašykite jam laišką, bet nesiųskite

Kartais santykiai baigiasi ir jūs vis dar galvojate, ką turėjote pasakyti tam žmogui. Parašykite el. laišką su visais žodžiais, kurie jums atrodo svarbūs, ir išsaugokite jį kaip juodraštį. Paminėkite visus blogus dalykus, kurie nutiko tarp jūsų. O kai pasijusite vieniša ir vėl norėsite pasikalbėti su buvusiuoju, atsiverskite šį laišką ir prisiminkite, kodėl išsiskyrėte.

Po kiek laiko bus lengva prisiminti tik tai, kas buvo gera, ypač silpnumo akimirkomis. Tačiau nepamirškite , kad meilė visam gyvenimui yra mitas. Atsiras naujų santykių – ir tikrai ne blogesnių už tuos, kurie baigėsi.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą