Savo gyvenimo antrąją pusę renkamės iš milijonų kitų ne tik dėl gražios išvaizdos, bet ir dėl to, kad į jį siejame tam tikrų vilčių. Vieni nori meilės ir rūpesčio, kiti – tobulėjimo, treti – prabangaus gyvenimo, o ketvirti – supratimo ir palaikymo.

Įdomu, kokias viltis  deda į jus jūsų mylimasis? Ar jau smalsu? Į šį klausimą  atsako  profesionalūs astrologai.

Avinas nuolat galvoja, kad jo gyvenimas nuobodus ir monotoniškas. Tikriausiai dėl to jis mato savo partneryje išeitį, žmogų, su kuriuo visada bus įdomu ir linksma. Iš mylimo žmogaus Avinas tikisi įdomių, jaudinančių pasiūlymų, iššūkių, kuriuos mielai įveiks. Be to, Marso valdomas šio ženklo žmogus yra nepaprastai aistringas, o tai reiškia, kad jam tiesiog reikia partnerio/ės, kurie su juo konkuruotų ir paskatintų būti aktyvesniu ir sėkmingesniu. Avinas tikisi, kad jo mylimasis/oji bus toks pat aktyvūs kaip jis.

 

Jautis – universalus, tačiau kartais pernelyg nepasitikintis savimi žmogus. Jam reikia galingos paramos, todėl šio ženklo atstovas labai tikisi, kad antrosios pusės asmenyje ras būtent tokį žmogų, kuris visada ir visame kame palaikys Jautį. Be to, Veneros globotinis yra trumparegis, turi akivaizdžių problemų, kuriant ilgalaikius santykius ir planus. Jis tik svajoja, kad antroji pusė bus strategas, kuris sukurs jų laimingos ateities planą. Jei šalia bus kaip tik toks žmogus, kuris nudžiugins ir koordinuos Jautį, pora gali būti itin stipri.

Pagal Dvynių ženklo atstovų filosofiją, jie gimė tam, kad džiaugtųsi gyvenimu. Todėl užmezgę santykius šie asmenys tikisi, kad šalia jų bus toks pat linksmas žmogus, kuris taps jų ištikimu draugu ir padės džiaugtis kiekviena nugyventa diena. Be kita ko, Dvyniai visai nelinkę dirbti tik dėl to, kad aprūpintų šeimą. Jei įmanoma, jie mielai perkelia šią atsakomybę savo antrajai pusei. Būtent todėl daugelis Dvynių tuokdamiesi tikisi, kad antroji pusė aprūpins šeimą.

Vėžiui nėra taip lengva susirasti savo sielos draugą, bet viskas dėl to, kad šis žmogus turi sudėtingą charakterį, reikalaujantį iš savo partnerio/ės lojalumo, atvirumo ir atsidavimo. Niekam nerekomenduojama apgauti Vėžio siekių ir lūkesčių, nes tokiu atveju Vandens stichijos atstovas niekada neatleis mylimam žmogui. Be to, Vėžio ženklo atstovai yra jausmingos asmenybės, kurios turi jausti, kad jų partneris/ė yra visiškai nuoširdūs. Sutikę mylėti vienas kitą iki paskutinio atodūsio, šie žmonės tikisi, kad su savo antrosiomis pusėmis galės pasikalbėti apie viską, o partneris/ė niekada nieko neslėps nuo mylimo Vėžio.

Liūtai pasižymi didybės manija ir laiko save kone tobulybės įsikūnijimu. Todėl iš mylimojo jie tikisi susižavėjimo kupinų žvilgsnių ir pagyrų žodžių. Be to, ne tiek į ausį, kiek girdint kitiems žmonėms. Šio ženklo atstovams tiesiog reikia šalia esančio žmogaus, kuris informuotų visą pasaulį apie jų talentus. Tuo pačiu metu Liūtas turi itin išvystytą savigarbos jausmą ir viliasi, kad ir jų mylimojo charakterio branduolys būtų toks pat. Šio ženklo atstovams svarbu, kad visi gerbtų juos,  girtų Liūto pasirinkimą ir nustebtų jo išmoningumu.

Merkurijaus planetos globojami Mergelės ženklo atstovai labai atsargiai renkasi sielos draugą ir viskas dėl to, kad šios asmenybės  neretai pervertina reikalavimus kandidatui į ranką ir širdį. Natūralu, kad Mergelė turi didžiulius lūkesčius mylimam žmogui. Visų pirma, Žemės stichijų atstovai tikisi, kad jų partneris/ė sutiks su visomis Mergelės keliamomis taisyklėmis ir reikalavimais. Šis žmogus tikisi, kad būtent jis dominuos šeimoje, o antroji pusė paklus nuolankiai. Be to, Mergelė tikisi, kad mylimas žmogus turės daugiau drąsos ir ryžtingumo, ir šiomis savybėmis  užkrės ir pačias Mergeles.

Užmezgę pažintį ar susituokę Svarstyklių ženklo atstovai tikisi, kad jų mylimasis/oji išlaikys harmoniją, kurią aplink save stengiasi sukurti šie Veneros planetos globotiniai. Šie asmenys labai tikisi, kad partneris/ė pasirodys ne tik mylimas žmogus, bet ir tikras draugas, žmogus, su kuriuo galima bus pasikalbėti apie meną, ginčytis ir išgirsti alternatyvią nuomonę. Tuo pačiu metu Svarstyklės nėra labiausiai gyvenimui prisitaikęs žmogus. Jis nori, kad mylimasis aprūpintų šeimą viskuo, ko reikia, o jis bus atsakingas tik už psichologinį klimatą. Taikant tokį požiūrį, Svarstyklių ir jų partnerio sąjunga gali tęstis labai ilgai.

Skorpiono ženklo atstovai – stiprios valios asmenybės, įpratusios kontroliuoti ir vadovauti. Todėl iš partnerio jie visų pirma tikisi paklusnumo, susitarimo priimant sprendimus ir visapusės paramos visoms Skorpiono idėjoms. Bendramintis šio ženklo žmogui gyvybiškai svarbus. Be to, šie Marso globotiniai tikisi, kad partneris/ė nesuabejos jų sprendimais ir netrukdys įgyvendinti planų. Skorpionas taip pat tikisi ištikimybės iš partnerio/ės. Šio ženklo atstovas pernelyg pavydus ir tikisi, kad jam nereikės demonstruoti savo nepasitikėjimo antrąja puse ir organizuoti jos sekimą.

Šaulys  neretai gyvena netvarkingą, įtemptą  ar net kiek palaidą gyvenimą. Todėl, sutikę savo sielos draugą, šie žmonės tikisi, kad su juo/ja į jų gyvenimą ateis tvarka ir stabilumas. Iš tiesų, be organizuoto ir sveiko partnerio/ės proto šie Jupiterio globotiniai gali tiesiog sugadinti savo gyvenimą, vis pakliūdami į nemalonias situacijas. Tuo tarpu net ir pradėdamas santykius Šaulys tikisi, kad partneris/ė jo neribos, netrukdys susitikimams su draugais ir nuolatinėms linksmybėms. Šauliams tereikia pajusti vidinę laisvę, nes „nelaisvėje“ šios asmenybės visada nublanksta ir praranda savąjį „aš“.

Ožiaragio gyvenime pasirodžius antrajai pusei, šis žmogus tikisi, kad, be mylimo žmogaus, įgijo ištikimą sąjungininką, kolegą ir partnerį, kuris prisidės prie bendro jų tobulėjimo ir gerovės. Ožiaragis – uždaras žmogus, retai į savo gyvenimą įsileidžiantis nepažįstamus žmones. Ir jei taip atsitiko, tai reiškia, kad šis Saturno planetos globotinis labai tiki savo partneriu/e. Kitaip tariant, Ožiaragis tiki, kad partneris/ė padės jam pasiekti tikrą vystymosi proveržį ir svaiginančią karjerą. Be to, Ožiaragiui tiesiog reikia žmogaus, kuris juos puikiai suprastų. Ir tai yra pagrindinis jų lūkestis iš mylimo žmogaus.

Žmogų visam gyvenimui pasirinkęs Vandenis nuoširdžiai tiki, kad jo partneris bus tas žmogus, kuris Urano globotiniui atvers naują pasaulį. Jis labai nori šalia savęs turėti protingą eruditą  ir patikimą partnerį/ę, su kuriais galėtų  diskutuoti, ginčytis, o ginče – rasti tiesą. Tik šalia tokio žmogaus Vandenis bus tikrai laimingas. Be to, šio ženklo atstovas tiki, kad jo sielos draugas/ė nuolat trauks Vandenį į įvairiausius nuotykius, vilios naujomis kelionėmis ir atradimais, kurių šiam žmogui taip trūksta. Šio ženklo atstovui tikrai nepakenktų savimi pasitikinčio žmogaus palaikymas.

Šio ženklo atstovai turi didžiulį vystymosi potencialą. Jų tiesiog natūralus kuklumas ir maištingas ar pernelyg jautrus charakteris trukdo atskleisti savo talentus. Todėl Žuvų gyvenime pasirodžius antrajai pusei, šie asmenys labai tikisi palaikymo. Jie tiki, kad partneris/ė padės jiems tobulėti, paskatins, vadovaus ir suteiks taip reikalingo pasitikėjimo savimi. Žodžiu, Žuvims reikia žmogaus, galinčio suprasti ir mylėti savo sielą, žmogaus, su kuriuo galėtų būti visiškai atviras. Šie Neptūno globotiniai taip pat tikisi, kad jų mylimasis/oji bus būtent toks – jautrus ir supratingas.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą