Anot žinomo astrologo Pavelo Globos, gyvuoja įdomus ryšys tarp socialinio asmens statuso ir jo tikėjimo astrologiniais horoskopais. Jo manymu, nepinigingi žmonės aklai pasitiki visomis astrologinėmis prognozėmis. Tuo tarpu viduriniosios klasės atstovai linkę neigti jų patikimumą. Užtat turtingiausi žmonės į šį reikalą žiūri kiek įmanoma rimtai: ne vienas jų net turi savo asmeninį astrologą, kuris nuolat sudarinėja savo klientui horoskopus. Tokia neįprasta koreliacija verčia susimąstyti.

 

Net kaimyninių Zodiako ženklų atstovai per daug skiriasi vienas nuo kito

Anot astrologo Pavelo Globos, stebėdami Saulės planetos judėjimą, žmonės nuo senų senovės stengėsi supaprastinti savo gyvenimą. Jie pasitelkę astrologiją, stengėsi suprasti vykstantį sumaištį kasdieniame gyvenime. Taip jie atrado neginčijamą atitikimą tarp žemiškų įvykių ir kitų dangaus kūnų judėjimo Saulės sistemoje. Planetų energija iš tikrųjų daro įtaką charakteriui. Net senovėje buvo pradėti sudaryti horoskopai, kur žmogaus likimą lėmė žvaigždžių buvimo vieta jo gimimo metu. P.Globos tvirtinimu, „atsitiktinis“ šviesių dangaus taškų susijungimai ir ryšys su planetomis gali paaiškinti žmogaus veiksmus, elgesį.

Žinia, pagal Babilono kalendorių buvo priimtas skaičiavimas, kai metai yra padalijami į 12 mėnesių. Taip pat žinoma, kad vieno ar kito Zodiako ženklo laikotarpis neatitinka nei tikslių mėnesio ribų, nei Saulės praėjimo pro to paties pavadinimo žvaigždyną laiko. Todėl ženklų „pririšimas“ prie žvaigždynų neturi praktinės prasmės. „Svarbiausias horoskopų skaičiavimo veiksnys išlieka Saulė ir jos judėjimas išilgai ekliptikos. Žmogaus gimimo metu planetos yra unikaliai išdėstytos 12 vienodų dangaus dalių“, – tvirtina P.Globa. Anot jo, astrologai ir užsiima tų reiškinių analize. Net kaimyninių Zodiako ženklų atstovai per daug skiriasi vienas nuo kito. Mat už kiekvieno iš jų prigimtį atsakinga viena ar kita planeta. Pavyzdžiui, išeinantis Merkurijus Dvyniams suteikia stiprią aistrą, minčių greitumą, kalbėjimo talentą ir didžiulį norą bendrauti.

 

Astrologai apskaičiuoja gimimo laiką iki sekundės

Tuo tarpu temperamentingoji Marso planeta lemia Skorpionų emocinę prigimtį, o nenuspėjamas Uranas apsaugo visažinį Vandenį. Jo Didenybė Neptūnas stebi Žuvis. Šis jūrų valdovas  Žuvų ženklo atstovams suteikia jausmingumo ir subtilios intuicijos, sentimentalumo ir gerumo.

Tačiau kitos planetos taip pat palieka neišdildomą įspaudą savo globojamiems Zodiako ženklams. Todėl nereikėtų apsiriboti vien Saulės buvimo vieta.

Skorpionas gali būti subalansuotas ir malonus žmogus, o kartais flegmatiškas Jautis – tikras paranojas, bet tai nereiškia, kad jis neturi stiprios įtakos aplinkinių atžvilgiu. Besąlygiška planetų įtaka Zodiako ženklui lemia tai, kad astrologai yra labai jautrūs bet kokioms žmogaus apraiškoms.

Tuo tarpu patyrę ekspertai tyrinėja didžiulį informacijos kiekį, kad galėtų tiksliau numatyti žmogaus likimą.

„Duomenų tikslumas dažnai yra didelis prioritetas. Pavyzdžiui, norint apskaičiuoti gimimo diagramą, reikia labai tiksliai žinoti žmogaus gimimo datą. Astrologai apskaičiuoja gimimo laiką iki sekundės. Todėl šis gana sudėtingas, kruopštus ir sunkus darbas negali būti patikėtas tik kompiuterių programoms“, – sako žinomas astrologas.

Anot jo, net statistiniai garsių mokslininkų tyrimai ne kartą buvo atsidūrę aklavietėje dėl akivaizdaus duomenų trūkumo. Todėl jų analizės rezultatus vargu ar galima vadinti objektyviais. Tačiau Zodiako ženklo įtaka tam, kaip žmogus save išreiškia, nekelia abejonių. Nes skirtumai tarp Zodiako rato atstovų yra per daug akivaizdūs.

„Todėl mano išvada labai paprasta ir aiški: didžiausią įtaką kitiems žmonėms daro Dvynių, Skorpiono, Jaučio ir Vandenio Zodiako ženklų atstovai“, – tvirtina Pavelas Globa.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą