Baimės nuodija bet kurio žmogaus gyvenimą, todėl reikia kovoti su jomis. Padedant intuicijai žmogus gali aiškiai suprasti, kurios tamsios mintys neleidžia džiaugtis gyvenimu. Baimė nėra vien pojūtis. Ji gali atsirasti ne natūraliai, o būti primesta. Natūralių tamsos, vorų, gyvačių ir kitų fobijų baimių iš tikrųjų galima atsikratyti, bet yra ir gilesnių baimių.

Nepaisant to, daugybė baimių gali likti nuošalyje ir nebetapti kliūtimi laimingam gyvenimui. Pakanka žengti mažą žingsnelį supratimo link, suvokti, kas vyksta jūsų mintyse, norint sustiprėti,  įveikti savo vidinius monstrus bei žengti tvirtą žingsnį į sveikimo kelią. Kartais baimė yra ir aplinkos primetama nuomonė, iš kurios jūs taip pat turite išsilaisvinti. Galiausiai turėtumėte suprasti tikruosius savo norus ir tikslus, norint eiti savo keliu ir pasiekti asmeninės gerovės, nepaisant kitų kaišiojamų lazdų į ratus.

Greitai permeskite akimis šiuos paveikslėlius ir negalvodami išsirinkite labiausiai jums įstrigusį. Tai savotiškas testas, padėsiantis pažadinti jūsų intuityvius sugebėjimus. Tai reiškia, kad jūsų vidinis balsas nukreips į labiausiai gąsdinantį vaizdą, o jo aprašymas padės suprasti baimės priežastį. Neabejojame, kad po to pavyks susidoroti su bet kokiais sunkumais ir atrasti išsivadavimo kelią nuo bauginančių minčių.

 

 1. Šis iš pirmo žvilgsnio tarsi ir nieko nepasakantis paveikslėlis daugeliui gali atrodyti net įdomus ir žaismingas, bet iš tikrųjų jis reiškia išdavystės baimę. Nesąmoningai šis vaizdas verčia slėpti savo mintis ir nepasitikėti tais, iš kurių gali sulaukti smūgio iš nugaros. Baimė būti išduotam, išjuoktam ir paliktam sukelia, jei ne pyktį, tai norą atkeršyti. O laikui bėgant juodos mintys užvaldo sąmonę. Susidurti su tokia baime nėra lengva, tačiau yra išeitis – suimti save į rankas ir imti labiau pasitikėti savimi, stengtis atpažinti blogį, valios pastangomis įgyti galios ir nebebūti pėstininku kitų primestuose žaidimuose.

 

 1. Šis vaizdas turėtų bauginti dėl jo įtampos. Paveikslėlyje viskas tarsi sustingo prieš kažką neišvengiamo. Gąsdina baimė dėl neaiškios ateities ir tai, kas gali nutikti priekyje. Kartais neįmanoma žengti žingsnio nežinant, ko tikėtis, o vidinė įtampa trukdo augimui ir tobulėjimui. Tiems, kurie bijo ateities, svarbu suprasti, kad pergalių be pralaimėjimų nebūna, o gyvenimas susideda ne vien tik iš klaidų. Pralaimėjus visi tampa stipresni, mokosi iš klaidų ir padeda sau būti geresniais. Šiuo atveju holotropinio kvėpavimo technika padės jums nusiraminti, o meditacija – rasti išeitį iš sunkios situacijos.

 

 1. Žinia, realybė būna permaininga ir gyvenimas nestovi vietoje. Baimė būti ne tokiu, kuo jūs norėtumėte ar save laikote, gali būti rimta kliūtis siekiant savo užsibrėžto tikslo. Jausmai ir mintys verčia daugelį suvokti save kaip asmenybę, turinčią tam tikrų savybių. Deja, bet aplinkiniai galbūt apie juos nežino ir tokia būsena nepadeda atsikratyti baimių ir tobulėti. Todėl svarbu suprasti, kad reikia atsiverti žmonėms, išbandyti ir plėtoti savo talentus, o ne vien svajoti apie tai, kaip tuoj tuoj sėkmė jus aplankys. Be tobulėjimo nėra ateities ir ją prarasti yra daug blogiau, nei niekada neišmėginti savo jėgų ir sugebėjimų kurioje nors naujoje veikloje. Tiesiog būtina ugdyti paslėptus talentus ir sugebėjimus, norint pasiekti savo tikslą ir eiti gerovės link aukštai pakėlus galvą.

 

 1. Šis paveikslėlis gali rimtai išgąsdinti ir netgi sukelti paniką. Baimė, kad tarp jūsų yra dviveidžių žmonių, galinčių pakenkti ar išduoti, apsunkina gyvenimą. Vadinasi, reikia su tuo kovoti. Svarbu išmokti pažinti ir suprasti, kas iš tikrųjų yra tie žmonės, mokėti apriboti bendravimo ratą ir nepasiduoti manipuliatorių provokacijai. Tobulėjant intuicijai, pavyks atpažinti linkinčius jums blogo, prisidengus šypsenomis ir noru padėti.

 

 1. Vienatvės baimė yra tiesioginė kliūtis laimei pasiekti. Praeities nuoskaudos ilgą laiką gali nepaleisti ir tapti pagrindine nuolatinių nesėkmių priežastimi visą gyvenimą. Ši būsena neleis tobulėti ir jausti džiaugsmo, o tai reiškia, kad reikia jos atsikratyti. Bendravimas su bendraminčiais ir tais, kuriais galima tikrai pasitikėti, padės įveikti šią baimę. Iš esmės pakeitus savo požiūrį į gyvenimą, taip pat sulauksite teigiamų jo pokyčių.

 

 1. Neretai jaučiate, kad mintys nugrimzta tarsi į gilų šulinį, kuris, atrodo, neturi dugno. Sapnuojami košmariški sapnai, bauginantis netikrumas ir neišvengiamos nesėkmės taip pat nepritraukia gerų įvykių. Susitvarkyti su tokia baime nėra lengva, tačiau yra išeitis. Tuos, kuriuos kankina neramios mintys ar košmariški sapnai, svarbu rasti pagrindinę priežastį ir po to mėginti atsikratyti jums neduodančiais ramybės dalykais. Šis žingsnis padės perjunti ir nuteikti pasąmonę ne pavojaus laukimui, o kovai su ja ir laimingu išgijimu.

***

Beje, baimes, nemalonumus ir nesėkmes galima „užsiprogramuoti“, tai yra įsikalti sau į galvas. Todėl taip svarbu grumtis ir įveikti tą, kas trukdo laimei. Negalima nuvertinti minties galios, kuriai padedant kiekvienas gali perprogramuoti savo protą ir mąstymą  į sėkmę ir nugalėti viską, kas gąsdina ir trukdo eiti pirmyn. Pasitikėjimo savimi stiprinimas ir siekimas geriausio – tai tvirtas žingsnis tamsių minčių, nerimo, depresijos atsikratymo link.

5 KOMENTARAI

 1. Excellent post. I used to be checking constantly this weblog
  and I’m impressed! Very useful information specifically
  the final section 🙂 I take care of such info much. I was looking for this certain info for a long time.
  Thank you and best of luck.

 2. Hiya! I know this is kinda off topic nevertheless I’d figured I’d ask.

  Would you be interested in trading links or maybe guest writing a blog article or vice-versa?
  My blog addresses a lot of the same topics as yours
  and I believe we could greatly benefit from each
  other. If you might be interested feel free to send me an e-mail.
  I look forward to hearing from you! Awesome blog by the way!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą