43 metų Joleen Diaz ir jos 19 metų dukra Meilani atrodo kaip seserys

Nepaisant 23 metų amžiaus skirtumo, 43 metų Joleen Diaz iš šiaurinės Kalifornijos ir jos 19 metų dukrą Meilani laiko seserimis. Bet 19-metė mergina neprieštarauja, ne galvoja, kad tai net įdomu, – rašo leidinys LADbible.

***

Joleen sako, kad ji su dukra Meilani yra neperskiriamos draugės ir daug laiko praleidžia kartu.

„Mes esame labai artimos. Mes daug ką darome kartu – keliaujame, einame apsipirkti, treniruojamės. O kartais mes tiesiog gulime ant minkštasuolio ir kalbamės“, – pasakoja jaunatvišku spinduliuojanti moteris.

Moteris dirba pradinės mokyklos mokytoja. Anot jos, Meilani jau seniai priprato prie to, kad nepažįstami žmonės priima mamą už seserį. Mergina prunkščia į delną ir juokasi,matydama, kaip vaikinai kabina jos mamą.

Tačiau praleisti laiką kartu nereiškia, kad Joleen elgiasi taip, kaip ir jos dukra. Pavyzdžiui, mama niekada neina su dukra į pramoginius renginius.

„Meilani ir aš niekada  kartu nesilankome klubuose ar vakarėliuose. Ir vargu ar tai įvyks. Geriau likti namuose, išgerti didelį puodelį karštos arbatos ir pažiūrėti gerą filmą“, – sako Joleen.

Paklausta, kaip jai sekasi atrodyti taip nuostabiai, moteris atsakė: „Aš gyvenu sveiką, aktyvų gyvenimo būdą. Retai išgeriu alkoholio, daug ilgiuosi ir valgau subalansuotą, sveiką mitybą“

Be to, moteris kruopščiai rūpinasi oda. Ji tai daro nuo 12–13 metų, net kai mama pirko „Mary Kay“ kosmetiką, o dukra slapta ją naudojo. „Aš rūpinuosi savo oda, – sako Joleen. – Kiekvieną dieną pradedu nuo veido procedūros ir baigiu tuo pačiu“.

Atsižvelgiant į tai, kad moteris gyvena Kalifornijoje, ji turi gintis nuo saulės ištisus metus.

„Aš naudoju apsaugos nuo saulės priemones kiekvieną dieną, net ir apsiniaukusiomis bei lietingomis dienomis. Taip pat dieną ir naktį naudoju vitamino C serumą. Lygi ir sveika oda suteikia man pasitikėjimo net tomis dienomis, kai aš atrodau ne geriausiai“.

Meilani  seka mamos pavyzdžiu ir įsiklauso į jos patarimus pastaruosius septynerius metus.

“Instagram” ir “Facebook” nuotraukos

 

 

 

 

 

3 KOMENTARAI

  1. After looking into a handful of the articles on your
    blog, I truly appreciate your way of writing a blog.
    I saved as a favorite it to my bookmark website list and will be
    checking back in the near future. Please check out my web site as well and tell me your opinion.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą