Netrukus prasidės dar viena savaitė, kuri negali mūsų džiuginti teigiamais pokyčiais astrologine prasme. Atėjo laikas išsiaiškinti, koks bus šis laikotarpis ir kaip galite apeiti gyvenimo sunkumus ir problemas.

Ateinančią savaitę astrologai ir ekspertai primygtinai rekomenduoja palaikyti švarų informacijos lauką. Stenkitės ištrinti nereikalingą informaciją iš savo kompiuterio, telefono ir apskritai neįsisavinti informacijos, kurios jums nereikia – iš žmonių lūpų, iš socialinių tinklų ir panašiai.

 

Avinas

Geras miegas ateinančią savaitę bus geriausia Avino dovana sau. Astrologai rekomenduoja laikytis dienos režimo, daugiau laiko praleisti gryname ore ir nesėdėti vietoje bei neužsiimti beprasmiais ieškojimais. Didelis fizinis aktyvumas taip pat bus labai netinkamas. Kalbant apie santykius su žmonėmis, jie gali tapti labai įtempti. Visiems, kurie palaiko santykius, patartina saugotis kivirčų ir skandalų. Konfliktai su artimiausiais bus labai destruktyvūs.

 

Jautis

Ekspertai primygtinai pataria Jaučiui dėti visas pastangas, kad išnaikintų pavydą, baimę ir abejones savyje. Geriau pasikalbėkite su mylimu žmogumi, jei kas nors trukdo. Dabar nebūkite impulsyvūs. Kalbant apie darbą ir finansinę sritį, astrologai rekomenduoja pradėti atsikratyti bet kokios rūšies ir apimties skolų. Jautis taip pat gali prarasti sėkmę dėl godumo.

 

Dvyniai

Pavojingiausia savaitės diena Dvyniams bus pirmadienis. Šio ženklo žmonės turėtų sutelkti dėmesį į darbą. Svarbūs įvykiai vyks kone kasdien, tad teks prisitaikyti prie optimistinės nuotaikos. Nereikėtų visų jėgų skirti problemų sprendimui – geriau skirkite laiko poilsiui ir bendravimui su artimaisiais. Kūrybinė Dvynių energija smarkiai sumažės, todėl darbuose ir reikaluose geriau pasikliauti logika ir patirtimi.

 

Vėžys

Vėžiai turi tikėti savimi su nauja jėga ir išmokti mažiau laiko skirti nenaudingoms ir nesvarbioms užduotims. Tai bus labai netinkamas metas sunkiam intelektualiniam ar fiziniam darbui, meilės reikalams ar kelionėms. Geriau sutelkti dėmesį į tai, kas malonu ir nereikalauja daug laiko. Astrologai pataria nebijoti sunkumų, nes jie laikini.

 

Liūtas

Liūtams dabar geriau pasirūpinti asmeniniais reikalais, taip pat projektais, kuriems tinkamas terminas. Taip pat tokiu nepalankiu laikotarpiu labai svarbu išlaikyti harmoniją namuose, nes būtent tarp savo sienų lauks ramybė ir pozityvumas. Atostogauti namuose bus daug naudingiau, todėl nereikės važiuoti kur nors toli. Nuo balandžio 15 iki balandžio 21 dienos Liūtai turėtų dažniau užsiimti savo verslu ir skirti daugiau laiko savo artimiesiems.

 

Mergelė

Mergelės dabar turėtų būti kiek įmanoma atsargesnės dėl savo sveikatos. Kyla pavojus susirgti ir peršalti. Darbas gali palaukti, tačiau organizmas Mergelėms neatleis neatsargaus elgesio. Artėja pokyčiai. Juos reikia nujausti, numatyti ir priimti. Nereikia sėdėti vietoje – svarbu tobulėti dvasiškai, protiškai, fiziškai. Pavasaris įsibėgėja, todėl Mergelei, nepaisant Veneros planetos silpnumo, šiek tiek pasiseks meilės sferoje.

 

Svarstyklės

Astrologai pataria Svarstyklėms visiems parodyti savo intelektą, charizmą ir humoro jausmą. Tai padės įtikti priešingai lyčiai. Tie, kurie yra laisvi ir mėgsta flirtuoti, turi atsiminti nuosaikumą. Merkurijaus planeta pareikalaus aktyvių, bet atsargių veiksmų, skirtų verslo problemoms išspręsti. Tuo tarpu Veneros planeta Avino ženklo žmonėms gali sukelti neryžtingumą ir abejones, o tai gali neigiamai paveikti bet kurią veiklą.

 

Skorpionas

Ateinančią savaitę Skorpionai turi laikytis anksčiau sudaryto plano. Merkurijaus planeta nesuteiks galimybės greitai išspręsti finansinių reikalų ir problemų, o silpna Veneros padėtis gali sukelti staigius ir nenuspėjamus nuotaikų svyravimus.

Kad ateinančią savaitę nekiltų bėdų, Skorpionai turės būti šalia mylimųjų. Galite atsipalaiduoti su savo antrąja puse, eiti į pasimatymus.

 

Šaulys

Deja, ateinančią savaitę ramybės laukti nereikės, nes gyvenimas bus kaip amerikietiški kalneliai. Bus didelių pakilimų ir gilių nuosmukių, tačiau Šauliams nereikia per daug jaudintis, nes viskas grįš į savo vėžes ir jie išliks kantrūs ir mąstantys. Dabar neturėtumėte leistis į spontaniškas keliones. Juodi ir balti gyvenimo periodai keis vienas kitą, todėl neturėtumėte pykti ar liūdėti dėl kiekvienos smulkmenos.

 

Ožiaragis

Ožiaragiams tikrai nerekomenduojama rizikuoti. Dabar neturėtumėte išbandyti savo sėkmės žaisdami su likimu. Tai ypač pasakytina apie balandžio 19-ąją – pavojingiausią savaitės dieną, kai neigiama Venera susijungs su Merkurijumi. Dabar ne pats tinkamiausias metas keisti aplinką, aktyviai dirbti ar keisti profesiją, mokytis ir įgyti žinių. Geriau, jei įmanoma, kuo daugiau ilsėtis.

 

Vandenis

Astrologai Vandeniams kategoriškai nerekomenduoja užsiimti intensyviu sportu ir palikti gimtuosius kraštus. Kita vertus, šiems žmonėms būtų naudinga būti lauke. Reikia dažniau vaikščioti. Vandenio ženklo žmones  užplūs ir liūdesio bangos. Vieniši šio ženklo žmonės galės susirasti savo širdžiai artimą draugą ir tikėtis jo dėmesio. Tai puikus laikas dvasiniam tobulėjimui.

 

Žuvys

Romantika dabar padės Žuvims išvengti nesėkmių ir pralinksmėti. Geriau kol kas apie savo problemas nepasakokite savo artimiesiems ir bičiuliams. Svarbu morališkai palaikyti artimuosius ir draugus jų pastangose, taip pat nesmerkti jų už klaidas. Žuvys taip pat neturėtų priimti svarbių sprendimų, kad nesuklystų.

Kartais mums gyvenime nesiseka ne dėl planetų ir žvaigždžių, o dėl žemiškesnių energetinių priežasčių. Nereikėtų dėl visko kaltinti žvaigždžių, jei gyvenime jums kas nors nesiseka. Nepaisant neigiamos jų įtakos šiuo metu, vis tiek galite išlikti sėkmingi, ko jums nuoširdžiai  ir linkime.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą