Pagarbus požiūris į savo merginą ir aplinkinius žmones rodo geras manieras ir atsakomybės už savo žodžius ir veiksmus jausmą. Archyvo nuotrauka

Gyvename prieštaravimų laikais, kai merginos gali pasakyti viena, reikšti visai ką kita, o iš tikrųjų slapta trokšti trečio. Ir čia yra vienas variantas – priimti ir išmokti laviruoti tarp šių keistenybių.

 

Nori patikimo ir nebijančio atsakomybės

Žinoma, niekas nesako, kad reikia mesti visas jėgas, norint iššifruoti dar vieną keistenybę. Laikui bėgant šis supratimas ateis savaime, ir jūs išmoksite atkreipti dėmesį ne į tai, ką mergina sako ar net daro, o į ką nors kita, ko iš pirmo žvilgsnio gali ir nesimatyti.

Šį kartą siūlome aptarti vieną iš pagrindinių moteriškų prieštaravimų, būtent savybes, kurias turėtų turėti būsimas išrinktasis. Taip pat ir jo įsitikinimus. Jei pasigilintumėte į socialinius tinklus, moteriškus forumus ir kitas vietas, kur tiesiog „apsigyvena“ merginos, vienaip ar kitaip diskutuodamos apie vyrus, gali daug ką pasakyti tokie jų samprotavimai.

„Kada susipažinsiu su patikimu vaikinu? Su tokiu, kuris nebijo prisiimti atsakomybės ir rūpintis, kuris moka gražiai bendrauti su merginomis?“, – klausia viena.

Anot jos, jis turi būti malonus, mielas, geras, turtingas, dosnus, atsakingas, dėmesingas ir panašiai. Atrodytų, čia – idealaus vyro portretas.

Bėda ta, kad tikrovė neretai skiriasi nuo žodžių. Iš tikrųjų yra kelios vyriškos savybės, tiksliau, trys taisyklės, kurių vaikinai turi laikytis, norint, kad merginos susidomėtų jais.

 

Pirma taisyklė: vertink ir gerbk save

Atrodytų, pati paprasčiausia taisyklė. Esame tikri, kad nėra žmogaus, kuris nenorėtų, kad  su juo elgtųsi pagarbiai. Problema ta, kad mažai žmonių iš tikrųjų sugeba laikytis šios taisyklės.

Vyras, kuris savęs nevertina, nevertina ir merginų. Užtat jis yra pasirengęs merginą užvaldyti dovanomis ar linksmomis pramogomis.

Kita vertus, žmogus, kuris vertina save ir pirmiausiai žiūri savo interesų,  tampa kone didžiausiu  merginų priešu, nes jis ne tik nėra naudingas, bet ir pasakoja kitiems vyrams. kad to daryti nereikia.

Tuo pačiu metu daugiau pagarbos sukelia stiprios valios vyras,  kuris gerbia save, nebėga paskui merginas ir nesileidžia stumdomas. Paaiškėja, kad mergina pasisemia išteklių iš silpnesnio vyro, bet palaiko santykius su stipresniu ir labiau savimi pasitikinčiu.

 

Antra taisyklė: niekas nieko nelaiko

Daugelis šiuolaikinių santykių yra pagrįsti neįtikėtinu disbalansu. Viena vertus, taip nutinka dėl to, kad dažnas vyras ar vaikinas nesijaučia užtikrintai santykiuose, o kitų galimybių jis neturi. Be to, jam gaila įdėtų pastangų, pinigų ir laiko.

Kita vertus, yra merginų, kuri turi kelis gerbėjus ir pas kurį nors jų gali bet kurią akimirką gali išeiti. O kur dar buvę, atsitiktiniai gerbėjai, vaikinai iš pažinčių svetainių. Todėl mergina tikrai nepalaiko rimtų santykių ir gali bet kurią akimirką juos nutraukti.

Dėl to vyras yra pasirengęs ištverti viską, bet kokias keistenybes, skandalus, pykčio priepuolius, net išdavystę, kad tik mergina jo nepaliktų. O ji visa tai puikiai matydama, tampa dar įžūlesnė, o pagarba vyrui sumažėja iki nulio.

Norint to išvengti, vaikinas turi suprasti, kad santykiuose niekas nieko nelaiko. Kaip jis gali bet kurią akimirką laisvai nutraukti sau nemalonius santykius. Tik tada mergina pradės vertinti vyrą ir pagalvoti prieš sakydama ką nors nereikalingo ar pradėdama kivirčytis.

 

Trečia taisyklė: pagarbą ir gerumą reikia užsitarnauti

Anot kai kurių merginų, santykiai yra kažkas vienpusio. Pasak jų,  vyras privalo gerbti visas merginas ir moteris be išimties ir su jomis elgtis maloniai. Tačiau tai kažkodėl neveikia priešinga kryptimi. Tai yra ir kad mergina privalo daryti tą patį. Taigi, jei norite sulaukti gerą požiūrio iš priešingos lyties atstovų, būkite malonios, parodykite, kad esate to vertos.

Bet tuo pat metu, jei vyras pakankamai šaltai elgiasi su mergina, laiko ją per atstumą ir švelniai užsimena, kad aš tave gerbsiu tik už kažką, o ne šiaip, tada jam iškart užklijuojama narcizo etiketė ir kiti įdomūs žodžiai.

Beje, viename diskusijų forume mergina skundėsi, kad vyras stebėtinai šaltas su ja, o į klausimą „Ar tu manimi nepasitiki: ramiai atsakė, kad pagarbą ir pasitikėjimą reikia užsitarnauti. Nepatikėsite,   buvo ne mažiau kaip 400 nepatenkintų merginų komentarų, jei ne daugiau.

Tačiau iš tikrųjų viskas yra glaudžiai susipynę su pagarba sau. Jei vyras santykius kuria vadovaudamasis filosofija „būsiu malonus tik tai merginai, kuri to nusipelnė ir buvo man gera“, tai mergina, suprasdama tai, vyrui jaučia didesnę pagarbą ir simpatiją.

Jei turite ką pridėti, parašykite savo mintis komentaruose!

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą