„Kvailio“ korta asocijuojasi su nauja pradžia, rizika ir galimybėmis. Prognozės kontekste korta rodo naujas galimybes, kai nereikėtų bijoti žengti žingsnio į nežinomybę. Archyvo nuotrauka

Daugelis yra girdėję apie stebuklingas Taro kortas, kurios atveria duris į ateitį, pranašauja likimą. Be to, ko gero daugelis turėjo progos įsitikinti, kad kortos tikrai veikia. Tačiau aplink jas yra ir daug paslapčių. Šios kortos atsako į klausimus, susijusius ne tik su ateitimi, bet ir su dabartimi. Tarologai netgi gali pasakyti, kas nutiko praeityje, priežastis. Visada sklandė daugybė mitų apie Taro kortas.  Atėjo laikas paneigti didžiausius klaidingus įsitikinimus apie stipriausias kortas.

 

 1. Taro kortos gyvuoja neseniai

Tai mitas, nes pirmą kartą Taro kortos, primenančios šiuolaikines, paminėtos dar  XVI a. Anksčiau žmonės spėliodavo įprastomis žaidimo kortomis. Tačiau 1700 metais Italijoje pasirodė knyga apie Taro kortų reikšmes ir jų būrimo būdus. Maždaug nuo to laiko šios kortos pradėjo ateiti į madą ir tapti raganų ir būrėjų rekvizitu.

Manoma, kad kai kurie šiuolaikinių kortų panašumai egzistavo net senovės Egipte maždaug prieš 3000 metų. Apskritai ateities spėjimas kortomis egzistuoja daugiau nei tūkstantį metų.

 1. Taro kortos pateikia atsakymą į bet kurį klausimą

Tai irgi mitas, nes kortos neparodo nei telefono numerio, nei automobilio numerio. Viską, kas susiję su skaičiais ar konkrečiais faktais, teks išmokti pačiam suprasti. Kortos gali apibūdinti bet kokią situaciją tik bendrai, nors ir suprantamais terminais.

Taip pat Taro kortos negali atsakyti į klausimus, į kuriuos reikia atsakyti „taip“ arba „ne“. Klausimą uždavęs asmuo turės jį teisingai suformuluoti, kad galima būtų iš kortų į jį atsakyti.

Nepaisant šių apribojimų, Taro kortos gali nuspėti ateitį, paaiškinti, kodėl žmogus pasielgė ar pasielgs vienaip ar kitaip. Kortos taip pat gali atsakyti į klausimą „kas bus, jei tai padarysiu“.

 1. Prognozuoti iš kortų gali tik talentingi žmonės

Tai tikrai ne mitas. Taip, yra žmonių, kurie kortas „supranta“ geriau nei kiti. Net jei mintinai žinote visas kortų reikšmes kaladėje, tai vis tiek nesuteiks jums galimybės tapti prognozavimo guru. Viskas priklauso nuo to, kaip gerai jaučiate, ką kortos nori jums pasakyti. Tam reikia galingos intuicijos.

Nepaisant kanoninių reikšmių, daugelis kortų dėlionių gali būti interpretuojami įvairiai. Taip pat gali būti naudojami atsakant į konkrečius klausimus. Štai kodėl pasaulyje yra daug tiesiog mėgėjų, galinčių ką nors nuspėti ar paaiškinti, bet jų paaiškinimai nebus šimtu procentų tikslūs ar išsamūs. Taip pat yra žmonių, kurie gali tiksliai apibūdinti jūsų ateitį, praeitį ir dabartį. Tai tikras talentas, pavyzdžiui, taip pat kaip tapyti paveikslus ar groti muzikos instrumentu. Iš dalies tai yra menas, bet, kita vertus, tai ir mokslas, nes be žinių ir praktikos rezultatų pasiekti nepavyks. Tačiau nereikia būti dešimtos kartos genčių magu, kad nusipirktumėte kortas ir pradėtumėte prognozuoti.

 1. Būrimas ne visada būna tikslus

Tai visiškai tiesa. Faktas yra tas, kad prognozuotojas turi būti atitinkamos nuotaikos. Jis turi nusiteikti padėti žmogui, nusiteikti, kad jam teks daug analizuoti. Norint, kad dėlionės būtų tikslios, reikia įsijausti į problemą, stengtis suprasti klausiantį asmenį. Tai reiškia, kad čia reikia empatijos, jautrumo. Teisingas požiūris yra geras požiūris. Žmogus, kuris prognozuoja būdamas prastos nuotaikos ir neigiamai nusiteikęs klausiančiojo atžvilgiu, gali pakenkti sau.

Turite pasirinkti tinkamą laiką ateities spėjimui. Ateities spėjimas suaktyvėja tokiomis dienomis kaip pilnatis, jaunatis, užtemimas. Be to, daugelis pastebi, kad ateities spėjimas yra daug tikslesnis lygiadienio ir saulėgrįžos dienomis. Kai kurie ekspertai teigia, kad gimtadienio būrimas yra labai tikslus. Tą patį galima pasakyti ir apie veidrodines datas, tokias kaip 2020-02-02, 10-10, 12-12 ir panašiai.

 1. Taro kortos pasako viską apie žmogų

Kažkodėl daugelis mano, kad tarologas kortomis gali nupasakoti visą priešais sėdinčio žmogaus gyvenimą. Tai visai ne taip. Taro kortos arba atsako į žmogaus užduotą klausimą, arba pasako kokią nors bendrą informaciją apie jį. Daugelis tikisi, kad tarologas konsultacijos pradžioje pasakys absoliučiai viską, tačiau to padaryti neįmanoma. Taro kortos pasako tik tai, ką žmonės turi žinoti arba apie ką jų klausia.

 1. Taro kortos gali neveikti

Taro kortos niekada ir jokiomis aplinkybėmis nenustos veikti. Problema gali būti tik ta, kas atlieka ateities spėjimą. Jei būrėjas, į kurį kreipėtės, sako, kad šiandien kortos nenori padėti, tai melas.  Kortos nemeluoja – meluoja tas, kuris bando pasiteisinti.

 1. Tarologas turėtų žinoti, kodėl atėjote pas jį

Tarologas negali to žinoti, tačiau kortos gali jam pasakyti, kad jūs jį apgaudinėjate arba kad turite neteisingą tikslą, kurį išsakote. Tarologas neprivalo atlikti viso darbo už jus. Taro kortų dėlionių  tikslumas priklauso nuo užduoto klausimo teisingumo. Teisingas klausimas yra 80 proc. sėkmės. Dar 20 proc. sėkmės – tinkama žmogaus nuotaika.

 1. Negalite atspėti keliamųjų metų

Penktadienį, 13 dieną tikrai neturėtumėte dėlioti Taro kortų, nes šią dieną magiški ir energijos srautai yra labai iškraipyti. Tačiau keliamaisiais metais galite atspėti, o ateities spėjimo tikslumas nuo to visiškai nesumažės. Tai priklauso tik nuo jūsų tikėjimo ir nuo to, kiek norite gauti atsakymą.

 1. Taro kortos gali padaryti jus priklausomus

Daugelis klaidingai mano, kad po pirmojo būrimo visada seka antrasis, o paskui trečias, ketvirtas ir panašiai. Tokia priklausomybė egzistuoja, tačiau ją formuoja ne magiška kortų galia, o pats žmogus, norintis iš anksto žinoti visus atsakymus į visus klausimus. Daugelis taro būrimo ekspertų teigia, kad geriausia burti taro kortomis kartą per kelis mėnesius. Dar kiti siūlo tuo užsiimti dar rečiau. Vienaip ar kitaip, bet kiekvieną dieną spėlioti tikrai neverta, antraip, galima prikimšti galvą nereikalinga informacija. Stenkitės ieškoti atsakymų tik į pačius svarbiausius ir sunkiausius klausimus.

 1. Taro kortos gali sugadinti žmogaus likimą

Tik pats žmogus gali sugriauti savo gyvenimą. Kortos čia nieko dėtos. nenaudingos. Į ateities spėjimą kliento požiūriu reikėtų žiūrėti kiek įmanoma atsakingiau. Ne mažiau atsakingi turėtų būti ir tarologai. Daugelis išmoksta pagrindus ir eina į šią sritį dėl pinigų, už tai sulaukia labai skaudaus likimo smūgio. Tačiau tie, kurie nori nuoširdžiai padėti žmonėms tapti laimingais ir klestinčiais, ir kortos savotiškai padeda.

 1. To, ką sako kortos, pakeisti negalima

Kortose kalbama ne tik apie tai, kas gali nutikti, bet ir patariama, kaip galima pakeisti galimą ateitį. Patyręs tarologas ne tik pasako, kad būsite laimingi ar nebūsite. Jis jums pasakys, ką jums reikia padaryti, o ko tikrai neturėtumėte daryti, kad neišgąsdintumėte sėkmės. Kortos tiksliai nepasako, kas nutiks. Jos  tik užsimena, kas bus, jei nieko nebus daroma.

 1. Norint tiksliai prognozuoti, reikia žinoti kortų reikšmes

Žinoma, tai dar vienas mitas. Ateities spėjimas Taro kortomis yra kažkas daugiau nei tik derinimas ir aiškinimas. Kaip ir bet kurioje veikloje, susijusioje su spėjimais ir ateities prognozavimu, jums reikia arba dovanos ir talento, arba didžiulės patirties ir ilgametės praktikos. Kiekvienas kortų išdėstymas yra unikalus. Jūs turite išmokti skaityti tarp eilučių. Kortos tarsi kalba su jumis ir bando duoti slaptus ženklus, todėl kartais mums labai sunku jas teisingai perskaityti. Patyrę tarologai tam tikru intuityviu lygiu supranta, ką tiksliai kortos sako tam ar kitam asmeniui.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą