Šiandien kviečiame išbandyti savo laimę! Visata tapo dosni ir išleido net 6 laimingus bilietus! Kiekvienas iš jų turi atitinkamą dovaną. Siūlome atidžiai apžiūrėti kiekvieną bilietą ir išsirinkti labiausiai jus gundantį! Toliau skaitykite žemiau, ką laimėjote…

 

 

  1. Auksinis bilietas

Pasirinkote standartinį auksinį bilietą! Visata nusprendė nesiūlyti nieko perteklinio ir duoti jums tai, ko reikia kiekvienam ir kas bus naudinga visiems. Jūs gaunate piniginį prizą! Turėtų neužilgo į jūsų sąskaitą įkristi nemaža pinigų suma. Tai gali būti kokia nors premija, priedas ar tiesiog brangi dovana. Be to,  pinigėliai atkeliaus iš ten, kur visai nesitikėjote! Gavę piniginį prizą, susiorganizuokite atostogas sau. Padarykite ką nors dėl savęs. Visata nori, kad pailsėtumėte ir šiek tiek atsipalaiduotumėte.

  1. Pilkas auksinis bilietas

Pasirinkote pilkos spalvos aukso bilietą! Tai beveik sidabrinė. Visata ilgai galvojo, ką investuoti į jūsų dovaną ir sugalvojo! Jūsų laukia šviesi kelionė! Ką tai reiškia? Kur? Ir tai spręs aplinkybės. Galbūt darbas tolimoje miesto vietoje ar netikėtas kvietimas apsilankyti! Svarbiausia, kad kur bekeliautumėte, sukeltų daug teigiamų emocijų, nes tai yra pačios Visatos dovana!  Gali būti ir taip, kad teks pasivažinėti nestandartiniu transportu: labai brangiu automobiliu ar retu keliavimo būdu.

  1. Rožinio aukso bilietas

Rožinis auksas nėra pigesnis malonumas! Todėl Visata įdėjo kažką ypatingo. Ji suteikia jums romantikos! Labai greitai sutiksite žmogų, dėl kurio jūs iškelsite galvą aukštai ir išskleisite sparnus! Ar romantika tęsis, ar ne, priklauso nuo jūsų. Bet kokiu atveju švelnių jausmų antplūdis privers jus atgimti ir įkvėps naujiems pasiekimams! Pagaliau turėsite jėgų daryti kažką naujo, o gyvenimas kaip visuma sužibės naujomis spalvomis. Taigi, laukite naujų emocijų ir nuotykių.

  1. Jūros bangos spalvos aukso bilietas

Visata vėl parodė savo kūrybiškumą ir žinias! Kaip tą suprasti? Tai reiškia, kad artimiausiu metu jūsų lauks smegenų šturmas, gerąja to žodžio prasme. Visata atsiųs jums tam tikrą žinių šaltinį. Tai gali būti knyga, pamokanti situacija ar  lemtingas susitikimas su išmintingų mokytoju ar rėmėju! Netolimoje ateityje gausite protingą patarimą, kurio laukėte. Jis pakeis jūsų gyvenimą į gerąją pusę ir privers atkreipti dėmesį į jums svarbius dalykus. Pasiruoškite priimti naujas žinias ir keistis!

  1. Raudonojo aukso bilietas

Visata į bilietą investavo tokią dovaną, kuri jums tikrai patiks! Pirmiausiai ji bus labai naudinga! Tai reiškia, kad galite būti pakviesti į restoraną  ir pavaišinti neįprastais patiekalais. O jų skonis tikrai jus nustebins ir pradžiugins! O gal būsite pavaišintas kokiais nors egzotiškais vaisiais! Na, o jei jūsų laukia artėjančios šventės, tuomet jums tikrai bus įteikta originali valgoma dovana! Visata nusprendė surengti jums pilvo vakarėlį. Priimkite jos dovanas ir džiaukitės!

  1. Mėlyno aukso bilietas

Mėlynas auksinis bilietas rodo kryptį viskam, kas susiję su atsipalaidavimu. Visata tiki, kad pasirinkus šį bilietą, jums reikia tinkamo poilsio. Todėl jūsų aplinkybės susiklostys taip, kad galėsite šiek tiek atsipalaiduoti. Taigi, sutampančios pareigos išsispręs savaime arba visai išnyks. Tai taip pat reiškia, kad turėsite daugiau laisvo laiko, kurį galėsite skirti poilsiui. O gal kas nors pakvies jus ten, kur jūsų kūnas ir siela pajus atsipalaidavimą!

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą