Taigi – obuolys, bananas, apelsinas ar arbūzas? Pasirinkite savo mėgstamiausią vaisių ir sužinokite paslėptus savo charakterio bruožus.

 

Obuolys

Esate kryptingas žmogus, visada pasiekiate savo tikslą. Jūsų nebaugina sunkumai, nebijote ir  kliūčių. Į bet kurį, net ir patį sunkiausią klausimą, galite lengvai rasti atsakymą. Jūsų patirtis ir išsilavinimas leidžia jums gauti viską, ko norite.

Bananas

Esate ryški asmenybė. Mėgstate būti didelėse kompanijose ir dėmesio centre. Esate visada pasirengusi palaikyti bet kokį dialogą ir lengvai randate įdomią diskusijų temą. Aplinkiniai žmonės greitai  prisiriša prie jūsų.

Apelsinas

Esate emocionalus ir aktyvus žmogus. Nuobodžiauti – ne jūsų charakteriui. Esate įsitikinusi, kad gyvenime reikia viską išbandyti. Nebijokite rizikuoti ir daryti dalykus spontaniškai. Tuo pačiu ramiai prisiimate atsakomybę už savo veiksmus ir suprantate, kokios gali būti pasekmės.

Arbūzas

Esate žmogus, kurio nuotaika dažnai keičiasi. Vieną akimirką jūs galite būti laimingas ir džiaugsmingas žmogus, o kitą akimirką liūdite dėl smulkmenų. Nepaisant to, esate nuoširdus ir gero būdo žmogus, tačiau daug ką imate į širdį.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą