Tokiais momentais intuicija liepia laikytis šio žmogaus. Vėlgi, galimi du scenarijai – jis gali kažką pakeisti jūsų gyvenime, o tada tuoj pat išeis, arba liks šalia labai ilgai. Tokiu atveju yra tikimybė, kad matėte vienas kitą ar net buvote susitikę praeitame gyvenime ir jūsų ryšys perėjo į naują įsikūnijimą. Archyvo nuotrauka

Dažnai savo gyvenimo kelyje sutinkame žmonių, kuriems lemta susikirsti su mumis. Karma turi savų planų, kuriai įtakos  beveik neįmanoma padaryti.

Karminiai santykiai gali būti labai trumpi ir malonūs, arba, atvirkščiai, labai ilgi, varginantys ir sunkūs. Per gyvenimą jų gali būti daug arba visai nebūti, arba labai retai, rašo medium.com.

 

Kartais pasveikimas vyksta kitaip

Karma nekenkia, nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti ir kitaip. Sielos išgydymas vyksta per išgyvenimus ir problemas. Kai mums reikia apsivalyti, Visata atsiunčia žmogų, kuris to nenorėdamas įneša į mūsų gyvenimą problemų. Šis dvasinis karmos išgydymas ir valymas yra normalus procesas, be kurio mūsų siela kauptų savyje negatyvą.

Kartais pasveikimas vyksta kitaip. Tai tiesiogine prasme gali būti ligos, liūdesio ir vienatvės atsikratymas. Tokiu atveju atsiradęs žmogus  jūsų gyvenime yra likimo dovana už gerus darbus praeituose gyvenimuose ar šiame gyvenime. Jis turi padėti atverti akis į kažką svarbaus. Visata žino, kas mūsų laukia, jei eisime tuo keliu, kuris šiuo metu yra aktualus. Jei mūsų kelias veda į nelaimes ir problemas, likimas atsiunčia mums žmogų, kuris padeda išvengti bėdų arba jas apeiti.

Jis turėtų padėti mums tobulėti. Jei žmogus svajoja kuo nors tapti ar ką nors pasiekti, tai Visata gali atsiųsti jam karma susijusį draugą ar širdies draugą, kuris padės pasiekti naują dvasinio tobulėjimo lygį.

Kaip suprasti, kad jus su žmogumi sieja karma?

Tai gali būti labai trumpi arba labai ilgi santykiai su juo. Karma susieti žmonės gali susitikti porą dienų ar net valandų, o po to išeina kas sau ir daugiau nebesusitinka. Visa esmė ta, kad santykiai baigiasi būtent tuo momentu, kai gauname reikiamą impulsą iš Visatos ar svarbią pamoką.

Neįmanoma nutraukti ryšio, jei kažkas nuolat sieja šiuos žmones. Net jei santykiai yra toksiški ir varginantys, tačiau jie vis tiek gyvi. Tarsi ir norėtumėte iš jų ištrūkti, bet negalite. Tokiu atveju reikia pagalvoti, ką tiksliai Visata nori jums pasakyti, ko ji nori jus išmokyti.

Atrodo, kad  jūs su tuo žmogumi esate gimininga dvasia arba, priešingai, esate per daug kitoks. Karminiai santykiai nežino aukso vidurio. Tai arba artimiausias, maloniausias ir šviesiausias žmogus jūsų gyvenime, arba nepanašiausias į tokį. Giminingos sielos yra tada, kai tarp žmonių nuo pirmos bendravimo sekundės yra visiška harmonija ir supratimas.

 

Tai rodo, kad susitikimą suplanavo likimas

Tačiau, jei negalite išsiskirti su žmogumi, nenorite su juo bendrauti arba visada yra koks nors pretekstas draugystei ar meilei, tai reiškia, kad santykiai yra skirti panaikinti esamas ar iš praeities atkeliavusias karmines skolas.

Jei atsiranda jausmas, kad geriausiai pažįstate šį žmogų arba susidaro įspūdis, kad daug metų jį pažįstate, vadinasi, jus sieja karminiai saitai. Juk neretai būna, kad žmonės vos spėja susipažinti, tačiau jau nuo pirmos bendravimo minutės puikiai vienas kitą supranta. Jie jaučiasi taip, lyg būtų susitikę anksčiau. Tai aiškiai rodo, kad susitikimą suplanavo likimas.

Tokiais momentais intuicija liepia laikytis šio žmogaus. Vėlgi, galimi du scenarijai – jis gali kažką pakeisti jūsų gyvenime, o tada tuoj pat išeis, arba liks šalia labai ilgai. Tokiu atveju yra tikimybė, kad matėte vienas kitą ar net buvote susitikę praeitame gyvenime ir jūsų ryšys perėjo į naują įsikūnijimą.

Be to, gali būti būdingos ir ryškios emocijos. Tai gali būti labai stipri draugystė, nepaprastai emocinga ir aistringa meilė. Apskritai karminius santykius labai sunku supainioti su kažkuo kitu. Papildomo emocionalumo jiems gali suteikti tai, kad susitikimas su žmogumi įvyksta būtent tuo momentu, kai taip reikia – kai jaučiame skausmą ir vienatvę, arba kai labai reikia emocinės ar kitokios pagalbos.

Norint išvalyti karmą, nereikia laukti įvykio ar žmogaus, kuris padės tą padaryti. Tai galite padaryti patys trimis būdais. Atminkite, kad visi jūsų veiksmai yra svarbūs ir viskas turi savo pasekmes.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą