Šį psichologinį testą sukūrė amerikiečių psichologai, norėdami nustatyti pagrindines žmogaus  savybes. Testas padės išsiaiškinti ne tik savo vidinę būseną, bet geriau suprasti save ir nustatyti stipriausias savo charakterio puses.

Išsirinkite paveikslėlyje tą, kuris labiausiai patraukė jūsų dėmesį! Tik ilgai negalvokite!

 

 

Testo rezultatai:

  1. Aistringas optimistas

Tai reiškia, kad ieškote meilės ir bijote vienatvės. Iš prigimties esate nepataisomas optimistas, kuris traukia žmones. Nepaisant teigiamo požiūrio, jūsų gyvenime buvo, o gal ir dabar, ne viskas taip sklandu, bet jūs, panašu. visai nenusimenate dėl to! Nors jūsų gana nerūpestingas požiūris į gyvenimą, bet esate pakankamai rimtas ir atsakingas žmogus. Turite daug draugų, su kuriais bendravimas tęsiasi ilgus metus.

  1. Nuoseklus

Tai reiškia, kad vertinate stabilumą ir patikimumą. Atrodo, kad esate laimingas ir sėkmingas žmogus. Tačiau jūsų viduje yra daug prieštaravimų. Jus nėra taip lengva įtikinti ir atspėti, nes mokate paslėpti tikrąsias emocijas ir neparodyti savo jausmų, kad visi suprastų ir matytų. Mokate ne tik imti ir gauti, bet ir duoti. Jums patinka padėti žmonėms ir būti kažkieno mentoriumi.

  1. Nenuspėjamas

Jūs esate nenustygstantis vietoje žmogus ir kartais atrodo, kad visas pasaulis sukasi aplink jus. Esate tarsi amžinai veikiantis variklis, kuris nuolat dirba ir generuoja idėjas. Nebijote pokyčių ir visada pasiruošęs kažkam naujam. Pagrindinis jūsų bruožas yra tai, kad jūs niekada nesėdite vietoje. Retai nuobodžiaujate ar be tikslo gulite ant sofos. Tai reiškia, kad nesunkiai pasieksite tai, ko norite, nes esate labai darbštus ir išradingas žmogus.

  1. Išmintingas

Pagrindiniai jūsų charakterio bruožai yra intelektas, sąmojis, atvirumas, sąžiningumas ir padorumas. Mėgstate skaityti ir išmokti naujų dalykų. Kiti jus laiko geru ir įdomiu pašnekovu. Turite platų požiūrį, o jūsų patarimai ir nuomonės visada išsiskiria gilumu ir pragmatiškumu. Niekada nepasikeisite, o to, iš tikrųjų,  ir nereikia daryti.

  1. Sėkmingas

Tai reiškia, kad jums gyvenime dažnai pasiseka. Mokate užjausti ir padėti žmonėms. Jūs tikrai norite pasiekti aukštumų savo veikla ir kiekvieną dieną po truputį žingsniuojate savo svajonės keliu. Esate aktyvus, kuklus ir malonus žmogus, kuriam galiausiai viskas turėtų klostytis puikiai!

  1. Teigiamas

Turite labai gerą humoro jausmą. Jūs niekada neprarandate geros nuotaikos ir sugebate įkrauti teigiamomis emocijomis aplinkinius žmones. Jūsų smalsumas ir noras visada būti žinomiems stumia jus į priekį ir lenkia kitus. Su jumis lengva ir įdomu bendrauti.

  1. Energingas

Esate energingas žmogus ir siekiate sėkmės. Turite aiškius tikslus, kurių link judate. Norite gero ir oraus gyvenimo ir sparčiai judate jo link. Gebėjimas pačiam priimti sprendimus ir prisiimti atsakomybę suteikia didelį pranašumą daugelio žmonių atžvilgiu. Tai reiškia, kad ko norite, tikrai pasieksite!

  1. Geraširdis

Esate paprastas, lengvai bendraujantis žmogus. Kadangi su jumis lengva bendrauti, vadinasi, jūsų akivaizdoje žmonės jaučiasi patogiai ir atsipalaidavę. Jūs išsiskiriate meile gyvenimui ir atvirumu. Niekada neslepiate savo emocijų – jei jums linksma, tai juokiatės, jei apninka niūrios mintys – tada liūdite.

  1. Supratingas

Esate malonus ir supratingas žmogus. Tačiau nesitikėkite daug iš kitų ir stenkitės viską daryti pats. Nekurkite iliuzijų, gyvenkite daugiau realybės nei svajonių pasaulyje. Pirmenybę teikite ramiam ir išmatuotam gyvenimui. Vertinkite laisvą laiką, kai galite daryti tai, kas  jums patinka.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą