11-metis Jaydenas ir 9- erių metų Jentzenas paruošė staigmeną savo tėvams jų jubiliejinės sukakties proga

Du broliai iš San Francisko, Kalifornijos valstijos, sugalvojo, kaip pagerbti savo tėvus, jų 15-ųjų vestuvių metinių proga.

Sutuoktiniai Brendenas ir Jacqui Brownai, gyvenantys San Franciske, Kalifornijos valstijoje,  planavo išvykti savaitgalio kelionei į Las Vegasą, Nevadoje, bet kai užklupo naujasis koronavirusas, planus teko atšaukti. Užtat jų du sūnūs sugalvojo, kaip pagerbti savo tėvus, jų 15-ųjų vestuvių metinių proga. Ir buvo pasiryžę padaryti viską, kad jie šypsotųsi ir būtų laimingi!

Tėvų 15-ųjų vestuvių metinių dieną 11-metis Jaydenas ir 9- erių metų Jentzenas atsikėlė labai anksti. Jie pasipuošė ir nuėjo į valgomąjį, kurį nusprendė paversti improvizuotu restoranu. Berniukai net sudarė valgiaraštį ir ranka parašė korteles!

Po to vaikai nuėjo žadinti  savo tėvus – Brendeną ir Jacqui.

„Jūsų pusryčiai, kuriuos patiekė padavėjas Jentzensas ir kuriuos paruošė virėjas Jaydenas, jau garuoja ant stalo, – iškilmingai pasakėo Jentzenas.

Žinoma, jie buvo aprūpinti kruopščiais kruopų dubenėliais. Brendenas įkando ir paskelbė: „Tai gali būti patys geriausi dribsniai, kuriuos aš kada nors gyvenime buvau paruošęs, – jau prie stalo pasakė Jaydenas. – Taigi galbūt ir ne labiausiai  šventiškas ir gurmaniškas maistas, bet svarbiausia yra idėja!

Jacqui pasidalino šiuo nuostabiu savo sūnų poelgiu ir „Instagram‘e“, kur kaip mat išpopuliarėjo.

„Tai gražiausia mūsų dviejų berniukų staigmena, – parašė ji. „Mano širdis daužosi iš laimės. Niekada nepamiršime savo 15-osios jubiliejinės sukakties, nes jie padarė ypatinga“.

Kūrybingi broliai jau net ir valgant pusryčius pateikė tėvams staigmeną! Jaydenas pagrojo gitara jų mėgstamą dainą.

Puikus pavyzdys, kad nereikia nei brangių dovanų ar kelionių, kad mylimi žmonės jaustųsi ypatingi!

„Instagram“ tekstas ir nuotraukos

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą