Net jei esate labai susijaudinę, nepamirškite būti atsargiais – seksas turi būti saugus. Tam padės vyriškas prezervatyvas: apsaugos nuo lytiniu keliu plintančių infekcijų ir nepageidaujamo nėštumo. Archyvo nuotrauka

Kokias klaidas daro jaunuoliai per pirmąjį seksą? Ką ne taip daro vaikinai ir merginos? Surinkome dažniausiai pasitaikančias klaidas, kurių neturėtumėte daryti pirmojo lytinio akto metu. Vengdami jų,  galėsite nepakliūti į keblias situacijas. Šios taisyklės bus naudingos ne tik pirmojo sekso metu. Jei laikysitės jų, apskritai pagerins gyvenimą ateityje, rašo journals.scholarsportal.info.

 

Prezervatyvas yra saugumo garantija, kurio negalima ignoruoti

Pagrindinė klaida – apsaugos priemonių nenaudojimas. Atsisakyti prezervatyvų yra blogas sprendimas, nes jau per pirmą kartą galimas nėštumas ir užsikrėtimas įvairiomis ligomis. Štai kodėl apsaugos priemonės yra būtinos.

Sklando mitai, kad jei mergina yra skaisti, ji negali pastoti. Tai visiška nesąmonė. Ir antras mitas, kad jei vaikinas nepalieka spermos viduje, tada nėštumas neįvyks. Ir tai taip pat klaidinga nuomonė, nes pastojimui pakanka priešekulianto, kuris išskiriamas kaip vyriškas lubrikantas. Žodžiu, prezervatyvas yra saugumo garantija, kurios negalima ignoruoti.

Antra klaida – didelis alkoholio kiekis. Prieš pirmąjį seksą vaikinas ir mergina būna įsitempę, nerimauja. O norint su tuo susidoroti, vartojamas alkoholis. Ir tai nėra geriausias sprendimas. Pora gurkšnių gali padėti susidoroti su nerimu, tačiau jei išgersite daugiau, yra tikimybė, kad procesas išvis nebus kontroliuojamas.  Alkoholis taip pat veikia pojūčius, o vyrai dėl apsvaigimo neretai baigia greičiau. Todėl viskas vyksta daug įdomiau, kai visi yra blaivūs.

Yra klaidų, kurias merginos padaro pirmojo sekso metu. Nors jos ir nėra lemtingos, tačiau jei jų išvengsite, šis svarbus momentas bus daug malonesnis.

Verta pripažinti savo nepatyrimą, tada jis bus švelnesnis. Nekaltybė yra priežastis didžiuotis, o ne gėdytis. Ir geriau jam pasakyti  apie tai iš anksto, o ne tuo metu, kai jau gulite lovoje.

Žmonės nusprendžia mylėtis ne iš karto, tam reikia laiko. Todėl turite išmokti pasitikėti savo partneriu ir norėti pasiekti naują bendravimo su juo lygį. O jei jaučiate, kad dar per anksti, tuomet nereikia skubėti. Svarbu ne klausyti, ką sako kiti, o viską daryti pagal savo jausmus. Ir geriau neskubėti.

Žinia, pornografija ir realybė skiriasi. Moterys dejuoja daug mažiau, vyrai nesugeba mylėtis 40 minučių iš eilės. Suaugusiesiems skirto vaizdo įrašo neturėtumėte naudoti kaip vadovėlio, tai nėra pati geriausia priemonė.

Pirmą kartą bet kurios poros seksas retai būna idealus. Kol partneriai pripranta vienas prie kito, visko gali nutikti. Ir jūs neturėtumėte apsimesti aktoriumi ar aktore, tai bus netikra.

 

Neturėtumėte siekti sekso „kuo anksčiau“

Sekso metu gali ištikti daug nemalonių akimirkų. Ir jei staiga atsiranda diskomfortas ar skausmas, neturėtumėte tylėti, o apie tai pasakyti. Bendravimas yra raktas į gerus santykius, ir nereikia nieko nutylėti. Apie diskomfortą reikia kalbėti proceso metu, o ne po jo. Svarbu sustoti, pašalinti tai, kas jus vargina, o ne kentėti ir tylėti dantis sukandus.

Pirmas kartas vyro gyvenime yra svarbus momentas. Jis to ir laukia, ir nerimauja. Ir neretai pasitaiko klaidų, kurios taip pat viską sugadina. Jų reikėtų vengti.

Nereikia skubėti. Tai viena dažniausių klaidų. Jūs neturėtumėte siekti sekso „kuo anksčiau“. Svarbu, kad pirmoji patirtis būtų įdomi ir įsimintina. Kartais verta palaukti, o ne skubėti. Ir stumti merginą link intymumo taip pat nėra teisinga. Viskas turi būti abipusiu susitarimu, kai abu to norite.

Pirmasis seksas ne visada pateisina lūkesčius. Kartais fantazijos būna šviesesnės už realybę. Ateityje bus daug daugiau puikaus sekso, tačiau tam, kad tai įvyktų, reikės dažnai praktikuotis ir daug ko išmokti.

Bandyti visiems parodyti, kad turi daug patirties – kvaila. Daugelis suaugusiųjų to nedaro. O sekso buvimas ar nebuvimas nėra kažkas, kuo tikrai verta girtis ar didžiuotis. Tai yra gyvenimo dalis, kuri bus kiekvieno žmogaus gyvenime.

Kai seksas įvyko, neturėtumėte apie tai kalbėti. Neįprasta kam nors apie tai pasakoti. O jei apie tai kalbėsite, mergina gali net įsižeisti. Geriau palikite intymią gyvenimo dalį tik sau, smulkmenų neatskleiskite net draugams ir pažįstamiems. Jei šių klaidų išvengsite, seksas bus daug įdomesnis.

“YouTube” vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą