Ko gero dažnam vaikinui atrodo, kad daug sunkiau suprasti, ar jis patinka merginai, nei išspręsti Pitagoro teoremą. Iš tikrųjų galima nustatyti, ar jųdviejų jausmai abipusiai, tereikia pastabumo ir šiek tiek drąsos.

Kai kuriose situacijose merginoms patinka ir žaismingas mirktelėjimas

Jei žiūrint į merginą skvarbiu žvilgsniu, ji atsako tuo pačiu, nieko nelaukdamas nusišypsok jai. Merginoms patinka, kai vaikinas žengia pirmą žingsnį, o ne priešingai. Susidūrus žvilgsniais, nusišypsok ir iš karto nusuk akis į šalį. Tai suteikia paslaptingumo. Beje, įsidėmėk, kad nuoširdus nusišypsojimas ir šyptelėjimas – ne vienas ir tas pats. Vienaip ar kitaip, bet jei patinki jai, ji būtinai ir tau nusišypsos. O jei nepatinki arba ji – visiškai abejinga tau, greičiausiai ji keistai pažiūrės į tave ir nusisuks. Kai kuriose situacijose merginoms patinka ir žaismingas mirktelėjimas. Be to, priklausomai nuo situacijos, verta ir plačiai nusišypsoti, kad mergina pamatytų tavo sniego baltumo dantis, o stovėdama greta, pajustų gaivų ir malonų tavo burnos kvapą.

Vis dėlto geriau būti rimtam, nei be jokio reikalo vaipytis ir pokštauti, jei judu esate dar mažai pažįstami arba visai nepažįstami. Nes gali sulaukti ir visai netikėtos jos reakcijos.

Vaikinui derėtų pradėti pokalbį su mergina. Ne tik dėlto, kad merginoms patinka drąsūs ir ryžtingi vaikinai, nebijantys užkalbinti ir susipažinti. Pradėkite kalbėtis nuo paprastų dalykų. Pavyzdžiui, paklausk merginos: „Kaip praleidai (arba praleisi) savaitgalį?“  Žinoma, toks klausimas labiau tinka tuo atveju, jei susipažįstate kitos savaitės pradžioje. Jei patiksi jai, ji būtinai pratęs pokalbį, pavyzdžiui, paklaus, o ką tu planuoji veikti per išeigines?  Be to, tai reiškia, kad ji įsileidžia į savo asmeninį gyvenimą.  O jei ji tik sumurmės kažką neaiškiai po nosimi, pavyzdžiui, „sugalvosiu ką nors“ ir greitai ims kalbėti apie kažką kitką, greičiausiai tu jos nesudominai.

Tiesiog padėk rankas ant jos juosmens ir lauk reakcijos

Jei pavyko sėkmingai susipažinti su mergina, pasistenk iš karto su ja susidraugauti. Tai labai svarbu, pereinant prie kito pažinties etapo, todėl pasistenk tapti gerais draugais!  Pirmoji ir svarbiausia tavo užduotis – domėtis mergina. Todėl paklausk, kokia muzika jai labiausiai patinka, kokios jos labiausiai mėgstamos televizijos laidos, įžymybės. Jei patiksi jai, pokalbis nesunkiai užsimegs. Kadangi ji taip pat norės daugiau apie tave sužinoti, todėl ims klausinėti, o kas tave domina. O jei nepatiksi jai, jųdviejų pokalbis labiau panėšės į interviu. Tai yra, tu klausinėsi, o ji tik atsakinės arba tylės. Tokiu atveju geriau būtų, kad pokalbis greitai baigtųsi.

Dar vienas jos palankumo patikrinimas – pamėgink apkabinti ją per juosmenį. Bet padaryk tai tik tuo atveju, jei judu jau esate pažįstami ne vieną dieną! Kitaip tariant, judu turite vienas kitą pakankamai pažinoti, prieš imantis tokių veiksmų. Nes gali sulaukti ir visai priešingo rezultato! Taigi, prisėlink prie jos iš nugaros ir švelniai apkabink per juosmenį. Tik jokiu būdu neprispausk prie savęs. Tiesiog padėk rankas ant jos juosmens ir lauk reakcijos. Aišku, ją gali tai ir išgąsdinti. Įsivaizduok, kad kažkas prisėlina prie tavęs ir apkabina per liemenį!  Tik nesugalvok kvatotis, išgąsdinęs ją. Todėl jei ji iš netikėtumo net atšoks arba sušuks, sušnabždėk jai į ausį: „Tai aš, saulute!“ ir nusišypsok. Ir toliau laikyk apkabinęs, žinoma, jei ji neprieštarauja. Jei patinki jai, ji taip pat tau nusišypsos ir gal net sukikens, kaip įprasta merginoms. O paskui vėl eis ramiai greta tavęs, kaip niekur nieko. Ir tu toliau eik ją apkabinęs.  Atkreipk dėmesį, ar beeinant, ji priglaus tvirčiau prie tavęs. Jei taip, tada kiek stipriau apkabink ją. O jei tu nedomini jos, ji paprasčiausiai nusijuoks ir atsitrauks. Jei jųdviejų draugiški santykiai pakankamai trapūs, ji gali paklausti, kodėl tu taip pasielgei? Ir ką tu tada jai atsakysi?

Atkreipk dėmesį, ar ji padės pasmakrę tau ant peties

Galima patikrinti merginos jausmus ir kitaip ją apkabinus. Bet tai galima padaryti tik tuo atveju, jei tau pavyko sėkmingai apkabinti ją per liemenį.

Taigi, kitas variantas.  Prieik prie jos ir apkabink ją be jokios priežasties. Bet padaryk tai švelniai, o ne taip, kaip apkabintum vieną iš savo draugų.  Padėk ranką jai ant nugaros (tik nesiliesk prie liemenėlės! ) ir iš lėto pavedžiok ją sukamaisiais judesiais tai į viršų, tai į apačią. Jei merginai patiks, ji apkabins ir tave.  Atkreipk dėmesį, ar ji padės pasmakrę tau ant peties.  Jei taip, tai tarp jūsų – abipusė  simpatija.  Tada gali dar stipriau ją apkabinti ar net suimti į glėbį. Tačiau jei ji neapsikabins ir nenukreips savo žvilgsnio ten, kur ir tu, panašu, kad jos nesudominai.

O jei tau pasisekė sėdėti su ja ne tik toje pačioje klasėje, bet ir suolų eilėje – prieš ją ar už jos, pamėgink paimti jos ranką, bet reikia tą padaryti labai atsargiai. Svarbu, kad jos ranka neatsidurtų  ant suolo. tada jau visai klasei bus ką aptarinėti pamokai pasibaigus.

Bet jei pakvietei patinkančią mergina į kavinę ir jei ji yra dešiniarankė, atsisėsk jos kairėje pusėje, o jei ji kairiarankė – tai dešinėje. Iš lėto nuleisk savo ranką  ir švelniai paliesk jos juosmenį. Bet taip, kad netoliese sėdintys žmonės nepastebėtų.  Tiesa, mergina gali iš netikėtumo ir pašokti iš vietos. Bet jei mergina nenumes tavo rankos, vadinasi, tu patinki jai. Be to, pamėgink savo rankos pirštais nutipenti iki jos rankos. Jei patinki, ji paims tavo ranką į savąją. Tą patį galėsi pakartoti ir praėjus kiek laiko.

Jei nedomini – atitrauks tavo ranką ir pasislinks toliau

Neflirtuok niekada su kitomis merginomis, vien norėdamas patikrinti savo merginos reakciją. Jei tu iš tikrųjų jai patinki, tai jai matant, kaip tu flirtuoji su kitomis, privers ją pasijausti ne tik kad nejaukiai, bet ir kvailai. Juk ji nežino, kad tokiu būdu nori sukelti jos pavydą. Ji greičiau pagalvos, kad tu flirtuoji su kita mergina dėl to, kad esi jai neabejingas.

Jei netyčia užkrito plaukų sruoga ant akių merginai skaitant knygą, tai atsargiai suimk ir užkišk už ausies jos plaukus. Jei ji neabejinga tau  – sulauksi šypsenos, o jei nedomini – atitrauks tavo ranką ir pasislinks toliau. Jei ištiesęs ranką nori jai ką nors paduoti, atkreipk dėmesį, ar ji tuo metu paliečia tavo ranką prieš paimdama tą daiktą į savo rankas.

Paprastai, kai žmogus pradeda sukioti plaukus ant piršto, trinti sučiauptomis lūpomis arba ima įdėmiai apžiūrinėti  savo pirštų nagus, liudija, kad jis susinervino. Bet tai gali ir reikšti, kad jį sudomino priešais ar greta sėdintis žmogus, o tokios emocijos – iš jaudulio.

Atkreipk dėmesį, ar ji žiūri tau į akis, kai kalbatės. Jei ne, greičiausiai taip pat jaudinasi ir bijo pakelti į tave akis. Ir apskritai vengia susidurti su tavo žvilgsniu.

Prižiūrėk savo plaukus, nes merginoms labiau patinka stilingai apsikirpę vaikinai.  Be to, nepamiršk dažnai praustis po dušu. Nes vaikinai labiau prakaituoja, ypač sportuojant. Todėl labai svarbu praustis ir naudotis dezodorantu. Ypač po treniruočių.

Visada švariai ir tvarkingai renkis, bet nepersistenk. Tiesiog atrodyk natūraliai!

Ir dar. Kai pakviesi merginą į pasimatymą, kalbantis atkreipk dėmesį į jos vyzdžius. Seniai įrodyta, kad kuo labiau išsiplėtę akių vyzdžiai, tuo labiau mergina yra susidomėjusi tuo vaikinu.

Vis dėl to įspėjame: jei abejoji savo merginos palankumu, tai  pirmiau vertėtų pasikalbėti su ja, o tik po to imtis veiksmų.

 

 

 

2 KOMENTARAI

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą