Nesidrovėkite dėl savo norų. Juos įgyvendindami savo intymųjį gyvenimą kartu paversite pilnavertiškesniu ir gyvybingesniu bei tuo pačiu sustiprinsite savo tarpusavio santykius. Archyvo nuotrauka

Dalintis slapta fantazija gali būti sunku dėl baimės ar gėdos. Tačiau yra būdų, padedančių išreikšti savo norą taip, kad išvengtumėte nereikalingo nepatogumo ir pasiektumėte norimą rezultatą.

 

  1. Pasakykite tai tiesiai šviesiai

Spėlionių žaidimai lovoje dažniausiai baigiasi nesėkme ar net nusivylimu. Todėl geriau išsakyti savo pageidavimus tiesiogiai ir be gėdos. Pavyzdžiui, pradėkite nuo to, kas jums patinka intymioje  gyvenimo sferoje, o tada sugalvokite naują idėją arba kaip patobulinti jau žinomą.

Kitas variantas yra išreikšti savo malonumą dėl teisingų partnerio veiksmų sekso metu. Teigiamas ir abipusis sutvirtinimas veikia nepriekaištingai.

  1. Imkitės veiksmų

Veiksmai aiškesni nei žodžiai. Taigi, rizikuokite parodyti savo troškimą partneriui.

Pirmasis būdas yra parodyti, kaip jums tai patinka. Pabandykite pabučiuoti savo partnerį taip, kaip norite, tada paprašykite jo tai pakartoti. Arba paimkite jo ranką ir nukreipkite teisinga kryptimi. Pasistenkite šią akimirką parodyti pritarimą ar malonumą – taip patvirtinsite mintyse, kad šie veiksmai turėtų būti įtraukti į jųdviejų intymų bendravimą.

Antras būdas – parodyti savo seksualinę fantaziją, bet nedarykite to pernelyg rimtai.

Paprastai tai, iš ko galite juoktis kartu, ateityje sukelia mažiau gėdos.

Tarkime, kad norite išbandyti vaidmenų žaidimą apie pabėgimą nuo ugnies. Išsamūs paaiškinimai, kaip viskas atrodo jūsų galvoje, tik padidins jūsų partnerio spaudimą. Ir, greičiausiai, jie neprives prie laukiamos pabaigos.

Kaip humoristinę alternatyvą (pasiūlymas merginoms) apsivilkite seksualų apatinį trikotažą, vietoje ugniagesio šalmo užsidėkite puodą ant galvos (kaip alternatyva tiktų ir įsivaizduojamas gesintuvas, kurį galėtų atstoti ir dezodoranto flakonas), paleiskite vaizdo įrašą apie laužą ir nedrąsiai paklauskite savo partnerio: „Ar čia gaisras? “ Skamba kvailai, bet tokiu būdu sumažinsite įtampą ir be jokių rūpesčių pasidalinsite savo fantazija

  1. Nepamirškite lytinio švietimo

Geriausias būdas ne tik daugiau pasakyti partneriui apie savo norus, bet ir pačiam išmokti ko nors naujo – mokytis. Gera bendra praktika šiuo atveju yra knygų ar straipsnių skaitymas lytinio švietimo temomis.

Norėdami pradėti, galite pasirinkti skaitymą, atspindintį jūsų seksualinius pomėgius, kad jūsų partneris galėtų daugiau sužinoti apie šią temą, arba rasti bendrą vadovą, kuriame aprašomi įvairūs sekso aspektai. Įpraskite prieš miegą kartu perskaityti bent porą skyrių, o tada aptarkite tai, ką perskaitėte. Taip ne tik paįvairinsite savo intymų gyvenimą, bet ir įgysite naują bendrą hobį.

  1. Išbandykite lengvą savo noro versiją

Jei nerimaujate, kad jūsų fantazija jūsų partneriui gali pasirodyti pernelyg ekstremali, pirmiausia pabandykite įsivaizduoti, kaip tai atrodys tikrovėje. Žinoma, nereikėtų iš karto apsivilkti latekso kostiumo ar griebtis botago. Pradėkite nuo šlepečių ir lengvo laikymo (taip, puikiai tiks šilkinis šalikas). Norite išbandyti tantrinį seksą, bet bijote, kad jūsų partneris tai laikys mistine nesąmone? Pasirinkite paprastą tantros kvėpavimo pratimą ir pasiūlykite jį atlikti prieš preliudiją.

Kai pastebėsite, kad jūsų partneriui patinka nauja patirtis, pabandykite judėti toliau. Galų gale gali pasirodyti, kad slapta svajojote apie tą patį.

Nesidrovėkite dėl savo norų. Juos įgyvendindami savo intymųjį gyvenimą kartu paversite pilnavertiškesniu ir gyvybingesniu bei  tuo pačiu sustiprinsite savo tarpusavio santykius. Taigi mažiau paslapčių, daugiau linksmybių!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą