Išskirtinės išvaizdos Lucky greitai tapo interneto žvaigžde

Dėl savo unikalios išvaizdos du augintiniai pavergė socialinių tinklų vartotojų visame pasaulyje širdis. Neabejojama, kad visi šunys skiriasi vienas nuo kito ir kiekvienas iš jų turi savo charakterį, Tačiau, panašu, kad šuo iš Tailando turi du įsimintinus bruožus. Viską pasako jo neįprasta išvaizda.

Tuo tarpu kitas šuva su antakiais, kaip kad garsiosios meksikiečių dailininkės Fridos Kahlos, irgi ne eilinis sutvėrimas.

 

Žmonės dažnai domisi šio šunelio regėjimu

Šuniui vardu Lucky kiek daugiau nei 2 metai. Jis gyvena Tailande su savo šeimininke, 29 metų Charis Fka Cha. Merginai priglaudus gyvūnėlį, jis po poros savaičių jau spėjo tapti maža žvaigžde.

„Kai „ Facebook‘e“ atsitiktinai aptikau įrašą, kuriame buvo rašoma, kad Lucky reikia naujų namų, pamačiusi jo snukutį, supratau, kad man jo reikia ir nedelsdama susisiekiau su jo šeimininkais“, – sakė Charis.

29-erių metų mergina pasiėmė Lucky  į savo namus ir net negalėjo įsivaizduoti, kad jo nuotraukos taps virusinės. Charis savo naujojo augintinio nuotrauką paskelbė šunų savininkų grupėje  „Facebook‘e“ ir  iš karto sulaukė šimtus komentarų bei 11 tūkstančių „patinka“.

Akivaizdu, kad čia nėra jokios paslapties, kodėl Lucky užkariavo daugelio socialinių tinklų vartotojų širdis. Jo skirtingų spalvų akys ir smaigalys, primenantis pakeltą antakį, padarė savo darbą. Ir dabar interneto vartotojai juokauja, kad šuo, panašu, yra „dvilypė asmenybė“.

Nepaisant neįprastos išvaizdos, Lucky yra visiškai sveikas.

Dėl retos savybės, vadinamos heterochromija, žmonės dažnai domisi šio šunelio regėjimu. Jo šeimininkė Charis sako, kad Lucky viską mato labai aiškiai!

Po netikėtos Lucky šlovės, jo šeimininkė iškart sukūrė puslapius socialiniuose tinkluose. Galų gale Lucky jau spėjo pasirodyti gerbėjams visame pasaulyje, laukiantiems naujienų apie jo gyvenimą. Reikia pripažinti, kad šis šuo turi visus duomenis tapti interneto žvaigžde.

Pamanė, kad gyvūnėlio antakiai yra nupiešti

Tuo tarpu šuo su antakiais, kaip kad garsiosios meksikiečių dailininkės Fridos Kahlo,  irgi ne eilinis sutvėrimas. Jo neįprasta išvaizda taip pat užkariavo daugelio simpatijas!

Šį neįprastos išvaizdos šunelį atrado moteris Bratsko gatvėje ir nuvežė į gyvūnų prieglaudą. Ten šuo buvo pavadintas Frida – meksikiečių dailininkės, žinomos savo autoportretais su storais antakiais Fridos Kahlo garbei.

Prieglaudos darbuotojai buvo nustebinti ir iš pradžių pamanė, kad gyvūnėlio antakiai yra nupiešti. Tačiau moteris pasakė, kad jie yra natūralūs.

„Tie, kurie Fridą maudė, irgi galvojo, kad kažkas pasityčiojo iš šunelio ir nupiešė jam antakius. Tada paėmė skudurą ir mėgino juos nutrinti. Bet įsitikino, kad tai šuns natūralūs antakiai. Sakė, iki tol nieko panašaus nebuvo regėję. Kiek aš dirbu, pirmą kartą matau šunį su tokiais antakiais, nors per tą laiką mačiau įvairiausių šunų, – pasakojo leidiniui „Life“ prieglaudos „Geros rankos“ darbuotoja Olesia Novopoltseva.

Tuo tarpu prieglaudos veterinarė Nadežda Grozetskaja pakomentavo  šį „stebuklą“ socialiniuose tinkluose: „Tai yra vilnos pigmentacija. Tai visiškai nepriklauso nuo jokios veislės. Gamta taip pajuokavo. Tiksliau genetika padarė savo darbą, nes greičiausiai šis šuva paveldėjo  tai iš savo gimdytojų. Tai būdinga vienai kartai. Todėl mažai tikėtina, kad tai paveldės ir šio šuns vaikai, bet kad jo anūkai – visiškai įmanoma. Pavyzdžiui,  gali tapti šviesesni antakiai. Bet tikrai neišnyks. Tai tarsi apgamas. Kartą – ir visam gyvenimui“.

Frida tik savaitę praleido prieglaudoje ir greitai rado naujus namus. Jos savininkė Oksana stebisi, kaip tokį šunį buvo galima išmesti į gatvę. Ji įsitikinusi, kad šuo anksčiau turėjo šeimininką, nes žino kai kurias komandas ir yra pripratęs prie namų.

„Aš esu laimingiausia šauniausio šuns savininkė pasaulyje! Jis supranta dvi komandas: „Sėdėti“ ir „Ateik pas mane“. Jis žino, ką reiškia vieta ir prašosi į gatvę. Padaviau jam krūvą žaislų ir jis žaidžia kaip vaikas. Miega lovelėje. Pirmadienį pas veterinarą patikrinsime jo amžių“, – parašė  Oksana savo feisbuko paskyroje.

Ji taip pat pridūrė, kad Frida  nors ir nėra kilmingos veislės, tačiau tokius neįprastus antakius galėjo  paveldėti iš Sibiro haskio veislės šuns, kuris greičiausiai atsidūrė jos „giminėje“.

 

„Facebook“, „Instagram“ nuotraukos ir tekstas

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą