Kai tik žmogus nustoja ieškoti meilės santykių, jis tampa tarsi atviras naujiems dalykams. Jis investuoja į save, tyrinėja aplinką, išeina iš komforto zonos, plečia draugų ratą. Tai padidina jo tikimybę sutikti artimą žmogų. Archyvo nuotrauka

Tenka girdėti, kad žmonės savo gyvenimo meilę sutinka būtent tada, kai to visiškai nebesitiki! Arba kas nors sako, kad jis tiesiog pavargo nuo visų santykių ir nebenorėjo matyti nieko šalia, bet tada staiga rado tikrą meilę. Dėl kokių priežasčių tai įvyksta? – rašo psychalive.org.

 

Tokie laimingieji dažniausiai atranda vienas kitą gana netikėtai. Tai gali būti susitikimas bendrų draugų vestuvėse, atsitiktinė pažintis kavinėje, parduotuvėje – pavyzdžių yra daug. Jie patys sako, kad jiems tiesiog pasisekė, nes kažkur iš dangaus  juos užgriuvo tikrų jausmų lavina. Tiesą sakant, tam yra kelios priežastys, kodėl žmogus sutinka savo meilę, kai jis nebelaukia.

  1. Pradeda elgtis natūraliai

Jie specialiai nieko neieško, nesistengia atrodyti puošniai, kad tik kam nors patiktų. Ir mėgaujasi savimi, savo gyvenimu, nesistengdami ką nors sužavėti. Būti savimi, tikru, paprastu, nesistengti atrodyti geresniu, gražesniu – tai labai patrauklu tinkamiems žmonėms.

  1. Būna visiškai atsipalaidavę

Šis punktas išplaukia iš pirmojo. Kai žmogus elgiasi natūraliai, išlikdamas savimi, jis visiškai atsipalaiduoja. Jis pasitiki savimi ir tada labai traukia kitus. Jis nesijaudina, kad kam nors gali nepatikti, santykių neieško, tiesiog spontaniškai traukia tuos, su kuriais jam patogu. Todėl jis suranda tikrus, sveikus santykius.

  1. Niekur neskuba

Žinoma, nėra nieko blogo, norint užmegzti naujus santykius, bet labai blogai, kad žmonės kartais nusistato sau terminus. Tarkime, iki 30 metų turiu ištekėti ir susilaukti vaikų. Asmuo, turintis tikslą, mano, kad nori rasti normalius sveikus santykius su žmogumi, kuris dalinsis jo vertybėmis, gyvenimo požiūriu.  O terminus turintis žmogus tiesiog skuba, lekia, blaškosi. Jį varo neviltis, apsėdimas. Jeigu žmogus niekur neskuba, gyvena ne pagal scenarijų, tuomet susiranda tinkamą partnerį.

  1. Nustoja kelti pagrindinį gyvenimo tikslą – būtinai užmegzti santykius

Klaidinga manyti, kad santykiai gali išspręsti bet kokią problemą. Taip neatsitiks. Tokiu atveju galite susidurti su problemiška meile, nes karštligiškai įsijautus į ją, visiškai nepastebėsite pavojaus varpų. Jei žmogus neturi pagrindinio tikslo – kurti santykius, jis gyvena subalansuotą gyvenimą. Jo laimė priklausys ne tik nuo santykių, bet ir nuo palankių jam aplinkybių.

  1. Atviras naujiems dalykams

Kai tik žmogus nustoja ieškoti meilės santykių, jis tampa tarsi atviras naujiems dalykams. Jis investuoja į save, tyrinėja aplinką, išeina iš komforto zonos, plečia draugų ratą. Tai padidina jo tikimybę sutikti artimą žmogų.

  1. Išsiplečia socialinis ratas

Žmogus, ieškantis santykių, koncentruojasi į bendravimą su tam tikro tipo žmonėmis. Kai jis nieko neieško, labai išsiplečia jo socialinis ratas, jis susiranda naujų pažįstamų, draugų, įdomių pašnekovų. Ir jis turi didesnę galimybę sutikti tikrąją meilę!

  1. Pasirenka būti laimingas

Paprastai tas, kuris turi karčios patirties, nustoja ieškoti santykių. Tokie žmonės pradeda vertinti save, į pirmą vietą iškeldami asmeninę laimę ir gerovę. Jie tikrai nesitaikstys su blogu požiūriu į save vien dėl to, kad negyventų vieni. Todėl jie susitinka su tokiais žmonėmis, kurie gerbia juos, kitus ir vertina santykius.

Jei esate vienas, turite paleisti situaciją ir tapti savimi. Tiesiog mėgaukitės gyvenimu, darbu, bendravimu su draugais ir tada staiga galite rasti tikrąją meilę!

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą