Merginos nori šalia savęs matyti iniciatyvų ir atkaklų vaikiną, kuris juda pirmyn link numatytų ir aiškiai užsibrėžtų tikslų. Archyvo nuotrauka

Man patinka vaikinai, kol jie man patinka. Bet kai tik vaikinas parodo man kokius nors jausmus, aš prarandu susidomėjimą juo.  Net labai sunku paaiškinti, kodėl „meilė“ staiga išgaravo. Pavyzdžiui, vienas vaikinas man nepaskambino, kaip žadėjo. Laukiau, kentėjau ir buvau tikra, kad jį įsimylėjau. Bet kai tik jis man paskambino, viskas. Jausmai dingo. Kitas pavyzdys: trejus metus man patiko vaikinas, kuriam buvau neabejinga. Manau, kad todėl jis atrodė toks patrauklus. Ar tai normalu?

 

                                                                                     Viktorija, 16 metų

 

Skubu jus nuraminti: tai normalu. Jūsų jaunas amžius yra jūsų pranašumas. Galite drąsiai rinktis ir nepriimti jokių rimtų sprendimų. Dabar turite daug galimybių suprasti, kurie priešingos lyties bruožai jus traukia, o kurie atstumia.

Galbūt jūsų išrinktieji parodė kažką, dėl ko greitai praradote susidomėjimą. Įsiklausykite į save, atkreipkite dėmesį į tai, kokios santykių akimirkos jums malonios, o kas nepriimtina ir netinka.

Pabandykite savęs paklausti – kas tiksliai jus patraukė naujame simpatijos objekte? Stenkitės sutelkti dėmesį ne tik į išvaizdą, bet ir į charakterį bei elgesį. Taigi, galite pabrėžti jums svarbius dalykus, galbūt tai padės ilgiau išlaikyti simpatiją, kai kitame žmoguje tikrai pamatysite jums vertingų savybių.

Jūsų aprašyti atvejai labiau primena medžioklę. Be to, tai labiau būdinga vyriškai giminei. Jiems tai reiškia intrigą, jaudinantį gundymą, kurio pagrindinis tikslas – pergalė.  Tai yra užkariauti merginą. Jūsų atveju dėmesio ar abipusiškumo sulaukimas iš priešingos lyties atstovų.

Tai yra, jus užvaldo pats procesas, tada adrenalinas  užplūsta ir jaudina! Tačiau kai tik pasiekiamas tikslas, iškart įsijungia „vėsinimo sistema“. Tiesiog jums labiau svarbus procesas ir pergalė, o ne tai, kas po jų seka. Manau, kad kalbant apie tikrus jausmus, svarbu abipusiškumas.

 

Psichologė Angelė Kazlauskienė

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą