Vakarų šalyse seniai gyvuoja tarnybos, kur teikiama psichologinė pagalba homoseksualiems paaugliams. Archyvo nuotrauka

Tai nieko blogo. Greičiausiai jūs esate biseksualus. Jei jus taip pat romantiškai ir (arba) seksualiai traukia vaikinai, darykite taip, kaip jums sako jūsų širdis. Svarbiausia, kad ir jie to paties norėtų. Todėl reikia būti labai atsargiam, ypač tokiame amžiuje, renkantis partnerį. Nes gali būti padaryta  didžiulė psichologinė trauma, sulaukus iš jų griežtą „ne“.

Ką daryti tokiais atvejais?  Yra trys variantai. Tiesiog susitaikykite su tuo, kad patyrėte stiprų skausmą,  gal net buvote pažemintas,  jaučiatės neįvertintas, atsirado, nepasitikėjimas savimi, savęs ieškojimas…  Patikėkite, kad susitvarkius su šiuo nusivylimu, viskas bus gerai. Bet niekada neikite prieš save, darykite tai, kas jums patinka, o fiziologija ir naujos pažintys, bendravimas atves  prie norimo tikslo ir gerų rezultatų.

Kaip ten bebūtų, bet neslopinkite savo seksualinės traukos vien dėl to, kad taip negalima arba ką pagalvos kiti, tėvai. Jei jums patinka žmogus, tada būkite su juo. Ir nesvarbu, kokios lyties jis būtų.

Arba nieko nedarykite. Greitai jūsų brendimas baigsis ir kūnas pats pasirinks, ko jam reikia. Bet nepatartina priešintis jam ir nereikia bijoti. Didesnių pokyčių nebus, tereikia palyginti tai, kas arčiau jūsų. Geriau net pabandyti, tada tikrai įsitikinsite pats, ko jums labiau reikia.

Bet jei  šis žaidimas užsitęstų, jūs galite perkainoti savo prioritetus, anksčiau ar vėliau suprasite, kad tai ne jums ir reikia kuo greičiau ieškoti naujos merginos.

Dar vienas variantas – nereikia  bandyti. Geriau aktyviai sportuokite, nes tai padeda atsikratyti ne tik  įtampos, bet ir nereikalingų minčių.

 

seksologas Liudvikas Petravičius

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą