Filmo "Neištikimoji" stop kadras

Nesvarbu, ar išdavystė įvyko kartą, ar truko kurį laiką, moterys paprastai gailisi, tai padariusios.

Įvairių tyrimų duomenimis, moterys būna ne mažiau neištikimos, nei vyrai. Tik pastarieji turi kitokį požiūrį į tai.  Tuo tarpu moteris pasuka neištikimybės keliu tada, kai ji jau „nebeturi jėgų“, nes vyras jos negirdi, nepastebi ar neskiria deramo dėmesio arba tiesiog sako: „įsimylėjau!“ – ir tada šeimos gyvenimui iškyla grėsmė.

 

Neištikimų moterų pasiteisinimai paprastai būna panašūs: „Aš anksčiau nesu išgyvenusi tokių jausmų“, „tik su juo jaučiuosi moterimi“,  „aš niekada nebuvau patyrusi tokio malonumo“. Bet anksčiau ar vėliau šis malonumas baigiasi ir moteris toliau gyvena savo ankstesnį gyvenimą šeimoje. Bet po to neretai moteris susimąsto ir pradeda gailėtis ar apgailestauti dėl keleto dalykų:

1.Kodėl aš viską jam pasakiau?

Meilės jausmai būna nepaprastai  šilti ir aistringi, todėl audringų emocijų įkarštyje moteris atskleidžia  savo sutuoktiniui ir tai, ką slėpė giliausiame savo širdies kamputyje. Kartais net  pagražindama, tokiu būdu norėdama jį  dar labiau įskaudinti.

  1. Kodėl prikalbėjau savo vyrui nemalonių dalykų?

Emocinio protrūkio metu  neištikimoji net pradeda reikšti pretenzijas savo sutuoktiniui – kas buvo ir ko nebuvo. Kartais tokių kaltinimų lavina  neretai pasiekia  ir kritinę ribą. Bet vėliau neištikima žmona negali nei pagrįsti ar kaip nors kitaip paaiškinti  savo pasakytų žodžių. Ne veltui sakoma: „Žodis ne žvirblis – išlėkė ir nepagausi“.

3.Kodėl susikroviau daiktus ir išėjau pas meilužį?

Kai meilužiai susitinka ne kasdien ar tik retkarčiais, jų santykiai paprastai būna aistringi. Tačiau kai tik neištikimoji  persikelia gyventi pas savo mylimąjį, jausmai gana greitai atvėsta. Moteris paprastai nebūna pasirengusi tokiai tikrovei. Todėl galvoja, kaip  grįžti į šeimą. Gerai, jei vyras supras ir priims ją.  Bet dažniausiai tai yra didžiulė ir visiškai nepateisinama rizika.

4.Kodėl supažindinau  jį su vaikais, tėvais, draugais?

Vienas dalykas, kai susitikinėji slapta su mylimuoju  ir visai kitas dalykas, kai  moteris pristato  jį artimam socialiniam ratui: savo vaikams, tėvams,  draugams. Ir jei draugai ar tėvai gali tai suprasti ir susitaikyti, tai vaikams  neretai  tokie dalykai sukelia psichologines traumas. Geriau supažindinti vaikus su  tuo žmogumi, kuriuo esate tikra ir neabejojate, kad šis vyras atėjo į jūsų gyvenimą ne trumpam, o visam laikui.

5.Kodėl daviau jam pinigų?

Ištekėjusios moterys, užmezgusios santykius „kairėje“, neretai tampa sukčių, alfonsų aukomis. Kadangi moters laisvas statusas  retai jiems būna įdomus. Normalūs vyrai  taip pat vengia  meilės romanų su ištekėjusiomis moterimis.  O visokio plauko aferistai, žinoma, pirmiausiai tikisi finansinės naudos. Todėl supratusi, kad yra apgaudinėjama ir išnaudojama,  moteris ne tik nusivilia meile, bet ir tikisi savo sutuoktinio supratingumo ir palankumo dėl jos padarytos klaidos.

6.Kodėl  prisipažinau, kad myliu jį?

Šio „kodėl“ neišvengia dauguma paklydusių moterų. Juk ji ryžosi žengti neištikimybės keliu gilių jausmų vedama, iš meilės tam vyrui, o po kiek laiko paaiškėjo, kad visa tai buvo netikra, ‚susiūta baltasi siūlais“.  Kad meilužio tikslas tebuvo  linksmybės horizontalioje padėtyje. Ir tada moteriai tokie santykiai virsta kankyne.

7.Kodėl aš tai padariau?

Tai svarbiausias ir pagrindinis klausimas, kurį užduoda sau neištikimos moterys.  Užmezgusios santykius „kairėje“ moterys pradeda nerimauti ir dėl kitų dalykų: „O jei aš pastosiu?“, „o jei kas nors apie tai sužinos?“… Tuo metu tikrai ne pati geriausia būna moters psichologinė būsena, o kur dar kitos baimės ir rūpesčiai, nusprendus žengti šį  neleistiną žingsnį. Po to pasekmės būna liūdnos:

pasitikėjimas prarastas,  neduodantis ramybės kaltės jausmas.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą