Santuokoje su šiuo Zodiako ženklu bus labai sunku tiems, kurie pirmiausiai ką nors padaro, o tik paskui galvoja. Archyvo nuotrauka

Sunkumų kyla santuokoje su bet kuriuo žmogumi, nes kiekvienas iš mūsų turi savų trūkumų. Anot astrologų, bet trys Zodiako ženklų atstovai, su kuriais santykiai ir vedybos būna sunkiausi.

Todėl norint pagerinti savo santykius, labai svarbu žinoti būdus, kaip sustiprinti dvasinį ryšį su mylimuoju.

 

Mergelė

Mergelės yra tie žmonės, kurie visada stengiasi viską kontroliuoti. Šio ženklo atstovai siekia visiškos tvarkos namuose, mėgsta komanduoti partneriui. Taip,  labai sunku bus su jais žmonėms, kurie nėra įpratę būti šokdinami pagal dūdelę ir gyventi pagal kažkieno taisykles. Kita vertus, gyvenimas šalia Mergelės visada bus ramus, pamatuotas ir stabilus. Šie žmonės tikrai žino, kas yra pastovumas, atsargumas ir taupumas.  Tai reiškia, kad gyvenant su Mergele negalėsite išleisti daug pinigų. Tai nepadoriai ekonomiški žmonės, kurie kartais atrodo net godūs. Tiesą sakant, jie paprasčiausiai jaučia hipertrofuotą proporcingumo jausmą: nepirks brangesnio telefono vien dėl prekės ženklo, ilgą laiką dėvi tuos pačius drabužius, vairuoja mėgstamą ir įprastą automobilį. Mergelės yra itin praktiškos, o tai gąsdina daugelį žmonių. Tiems, kurie mėgsta save palepinti ir išlaidauti, šalia Mergelės bus labai sunku.

 

Skorpionas

Skorpionai yra labai kerštingi žmonės, todėl santykiuose jiems reikia žmogaus, kuris visada būtų jų pusėje. Skorpionai neatleidžia užgauliojimų, jie prisimena visus nemalonius žodžius, pasakytus neigiamo emocijų protrūkio metu. Santuokoje su jais bus labai sunku tiems, kurie pirmiausiai ką nors padaro, o tik paskui galvoja. Su Skorpionais reikia elgtis jautriai, kitaip jie atsitvers nuo savęs ir nebeprisileis.

Jie taip pat yra labai pavydūs, tačiau esmė ne dėl įgimto savininkiškumo, kaip, pavyzdžiui, Vandenio, o dėl to, kad Skorpionai yra tipiški monogamiški žmonės. Jie linkę stipriai ir visa širdimi  įsimylėti, todėl bijo prarasti mylimą žmogų. Jei pažvelgsite į jų pavydą iš šios pusės, tai paaiškės, kai jie iškart nustos atrodyti kaip pikti tironai, draudžiantys bendrauti su draugais.

 

Šaulys

Šauliai iš pradžių neatrodo sunkūs žmonės, tačiau laikui bėgant, nuomonė apie juos keičiasi. Šio ženklo atstovai dažnai stengiasi tapti pagrindiniais santykiuose, nevengia manipuliacijų, norėdami  pasiekti savanaudiškus tikslus. Bet astrologai pabrėžia, kad taip nutinka ne visada. Apgaulės ir manipuliavimo galima išvengti, jei Šauliai gautų tai, ko jie nori. Bet to nenutinka, nes jiems tiesiog reikia laisvės.

Šauliai gyvena savo mažame pasaulyje ir nori toliau daryti tai, ką visada santykiuose, bet kažkodėl jau draudžiama daryti santuokoje.  Todėl astrologai primygtinai pataria jų niekuo neriboti, kad santuokinis gyvenimas būtų palankus abiem pusėms. Šauliai, matydami, kad su jais ieškoma bendrų sąlyčio taškų ir patys pareikš norą susitikti pusiaukelėje ir atsakyti tuo pačiu.

Kad santuokoje būtų lengva ir malonu, verta įvertinti Zodiako  ženklų suderinamumą dar prieš pradedant santykius. Žmonės toli gražu ne visada yra sukurti vienas kitam ir idealiai atitinka charakterio savybes.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą