Tačiau pirmiausiai reikia išsiaiškinti, kodėl neapsaugotas seksas yra pavojingas? Akivaizdžiausia, kad galite pastoti neplanuotai. Tai ypač pavojinga merginoms, kurios turi medicininių nėštumo kontraindikacijų. Be to, didelė tikimybė „pasigauti“ vieną iš įprastų lytiniu keliu plintančių infekcijų. Archyvo nuotrauka

Australijos Kvinslando universiteto mokslininkai, vadovajami  profesorės, mokslų dr Michelles Lastell įrodė, kad seksas prieš miegą yra naudingas.  Pagaliau yra įtikinamas mokslinis patvirtinimas, ką pasiekėme nuotykių ir pavojų kupinu eksperimentiniu keliu: seksas prieš miegą yra ne tik malonus, bet ir naudingas! – rašo „Science News“.

 

Užduodami pagrindinius klausimus 460 savanorių nuo 18 iki 70 metų amžiaus, tyrėjai sužinojo, ką jie veikė prieš išvykdami į Morfėjaus karalystę ir kaip kietai miegojo vėliau. Taigi, paaiškėjo, kad 64 proc. tiriamųjų svajingai sakė, kad tomis naktimis, kai lytiškai santykiavo ir pasiekė orgazmą, jie miegojo kaip mirę. Be to, šis nuostabus modelis pastebimas net tarp tų, kurie pirmenybę teikė patikrintam, gerai žinomam partneriui, o ne svetimam žmogui. Tačiau tarp tų, kurie mėgavosi nežabotu pasitenkinimu savimi, procentas tų, kurie lengvai užmigo, buvo mažesnis – apie 50. Todėl pagalvokite apie tai patys ir atkreipkite į tai savo partnerio dėmesį.

Štai kaip mokslas paaiškina šiuos viliojančius santykius. Faktas yra tas, kad seksas skatina „biocheminio kokteilio“ gamybą jūsų organizme, kuriame yra padidėjęs hormonų oksitocino ir prolaktino kiekis, varantis jus į saldžią palaimą ir atsipalaidavimą. Be to, sekso metu  partneriai negalvoja apie juos užgulusius rūpesčius ir problemas!). Taip pat neturi laiko galvoti apie mažėjantį BVP augimą, baudas už automobilio stovėjimą ir kitus kasdienius sunkumus, dėl kurių taip pat rizikuoja netekti vidinės ramybės būsenos.

Dabar, kai žinote, kaip sutaupyti pinigų migdomųjų ir antidepresantų preparatams, drąsiai investuokite į „kasdienio sekso antibiotikus“. O tada iš merginos, pažvelgusios į jūsų svetingą lovą, išgirsite ne vieną džiaugsmingą šūksnį.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą