Janice Rude su savo mylimuoju Prentissu Wilsonu jaunystėje

Viena jautri istorija apie tai, kaip merginai nebuvo leista ištekėti už mylimojo, bet praėjus 50 metų juodu likimas vėl suvedė. Kitos istorijos herojams „sutrukdė“ užmegzti santykius ir draugauti jų pačių neryžtingumas, bet jiems atskubėjo į pagalbą visagalis internetas…

 

Tėvui nepatiko dukters pasirinkimas

Janice Rood studijavo Los Andželo Vakarų koledže, o rytais dirbo šios mokslo įstaigos kavinėje. Ten mergina susipažino su Prentissu Wilsonu. Jaunuolis įsimylėjo merginą iki ausų ir kiekvieną rytą vaikščiojo į kavinę, norėdamas pamatyti Janice.

„Kiekvieną 6 valandą ryto ateidavau į kavinę, nes labai norėjau pamatyti savo mylimą Janice ir pasikalbėti su ja. Nemaniau, kad turiu šansą. Ji – metais vyresnė ir tokia graži. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio “, – dalijasi prisiminimais Prentissas.

Po kiek laiko jaunuoliai pradėjo susitikinėti. „Bučiavomės, laikėmės už rankų ir po kiek laiko supratome, kad turėtume susituokti“, – sako Janice.

Įsimylėjėliai susižadėjo ir net paskelbė apie savo sužadėtuves vietiniame laikraštyje. Deja, Janice tėvui nepatiko dukters pasirinkimas ir jis liepė nutraukti santykius su Prentissu, grasindamas, kad jis nustos mokėti už mokslus.

„Mes bandėme jiems įrodyti, kad labai mylime vienas kitą, bet nepadėjo. Bandė padėti ir  Janice mamai, bet tai irgi nesuveikė. Turėjome išsiskirst “, – prisimena Prentissas.

Po to Janice ir Prentissas niekada daugiau nebuvo susitikę. Abu sukūrė savo šeimas, bet nepamiršo vienas kito. „Atrodė, kad visą laiką tik ir galvojau apie jį. Buvo sunku“, – neslepia Janice.

Tačiau žvaigždžių neapgausi. Panašu, kad jų likimas buvo nulemtas. paaiškėjo, kad abiejų santuokos buvo nesėkmingos ir jos iširo. O praėjus 50 metų Janice ir Prentissas vėl susitiko ir … susituokė!

Janice ir Prentiss tik po motinų mirties sužinojo, kad 35 metus laikė laikraščių iškarpas, skelbiančias apie jųdviejų sužadėtuves, o po to ir  santuokas.

„Mūsų motinos žinojo, bet mes taip pat žinojome, nes stebėjome vienas kito gyvenimą“, – teigė Prentissas.

Jaunuoliai pamilo vienas kitą, bet taip ir nepradėjo susitikinėti

1950 metais 18-metė kolegijos studentė Cynthia Riggs atliko praktiką San Diego Skripso  okeanologijos instituto laboratorijoje. Ten ji susipažino su 28-erių metų Howardu Attebury‘iu. Jaunuoliai  iš karto pajuto abipusę simpatiją, siuntinėjo vienas kitam laiškelius ir tyliai dūsavo.

Po kiek laiko Cynthia ir Howardas sugalvojo originalų susirašinėjimo kodą, kur kai kurias raides sukeitė vietomis. Nors dauguma užrašų priminė įprastus pašnekesius, bet kai kurie jų išsiskyrė savo originalumu. Pavyzdžiui, „Ar žinai, kad Donas savo asmenyje atrado elniasparnį?“

Jaunuoliai pamilo vienas kitą, bet taip ir nepradėjo susitikinėti. Po keturių mėnesių jų keliai išsiskyrė ir jie prarado ryšį vienas su kitu.

Praėjus 60 metų, žinoma rašytoja, romanistė Cynthia Riggs prisiminė Howardą ir nusprendė jį susirasti internete.

„Aš jo neradau, nes, kaip paaiškėjo vėliau, neteisingai parašiau jo vardą“, – teigė moteris.

Tačiau po dviejų savaičių Cynthia rado voką savo pašto dėžutėje su trumpu užkoduotu užrašu ir grąžinimo adreso duomenimis.

„Aš visada ieškau nuostabių paslapčių ir šis laiškas atrodė viena jų“, – sako rašytoja. Cynthia nujautė, kas jai atsiuntė laišką…

„Jis neteisingai nurodė platumą ir ilgumą, todėl man kilo problemų jį rasti, bet radau“, – juokauja ji.

Mat Howardas užkoduotą laišką parašė ant popierinio rankšluosčio. Kodas buvo tas pats, kurį jie naudojo prieš šešis dešimtmečius. Todėl Cynthia lengvai iššifravo trumpą sakinį: „Aš niekada nenustojau tave mylėti“.

Howardas ir Cynthia  suprato, kad tai jų antras šansas ir trečio gali nebebūti. Jie pradėjo bendrauti ir pastebėjo, kad jie turi daug bendro. Abu anksčiau buvo vedę ir abu neteko vaikų.

Howardo žmona seniai mirė ir jis daug metų gyveno vienas, prieš parašydamas Cynthia. Bet ir jos santuoka buvo nesėkminga ir tada moteris, kaip jai atrodė, amžiams atsisakė minčių apie kitą santuoką.

Įsimylėjėliai apsikeitė nuotraukomis, o po metų, kai galutinai nusprendė susitikti, Howardas pasipiršo Cynthia. „Žinote, meilė yra nuostabus jausmas, kurį nori skirti visą likusį savo gyvenimą“, – sako vyras. Gegužės mėnesį Howardas ir Cynthia susituokė.

„Tai įkvepianti istorija, – neabejoja rašytoja. – Žmonės sako, kad mūsų istorija suteikia vilties kitiems ir tai yra tiesiog nuostabu“.

 Cynthia Riggs  ir Howardo Attebery’io vestuvės Vakarų Tisburio bažnyčioje

Cynthia Riggs su vyru Howardu Attebery’iu po apdovanojimo įteikimo

Socialinių tinklų nuotraukos

5 KOMENTARAI

 1. Greetings from California! I’m bored at work so I decided to browse your website on my iphone during lunch break.
  I enjoy the information you present here and can’t wait to take a look
  when I get home. I’m amazed at how quick your blog loaded on my phone ..
  I’m not even using WIFI, just 3G .. Anyways, very good
  site!

 2. Does your blog have a contact page? I’m having problems locating it but,
  I’d like to shoot you an email. I’ve got some ideas for your blog you might be
  interested in hearing. Either way, great website and I look forward to seeing it improve
  over time.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą