Freddie‘is Figgersas sako, jei ne įtėviai, jis nebūtų pasiekęs tokios sėkmės

1989 metais JAV, Floridos valstijoje praeivis išgirdo verksmą šiukšlių konteineryje. Jis iškvietė policiją, kuri ir ištraukė naujagimį iš atliekų konteinerio ir nugabeno į ligoninę. Kūdikis patyrė tik nedidelius sužalojimus, rašo „World Of Buzz“. Kitas kūdikis taip pat buvo įmestas į šiukšlių konteinerį. Ir nors jis netapo milijonieriumi, bet po 25 metų susitiko su savo gelbėtoju!

 

Bendraamžiai vadino „šiukšlyno berniuku“

Iš pradžių naujagimis atsidūrė kūdikių namuose. Dviejų metų amžiaus berniuką įvaikino sutuoktiniai Nathanas ir Betty Figgersai ir pavadino jį Freddie‘iu. Šeima gyveno kaime, kur nebuvo įmanoma nuslėpti jokių paslapčių. Todėl Freddie‘is, būdamas vaikas, sunkiai išgyveno, nes bendraamžiai dažnai jį erzindavo vadindami „šiukšlyno berniuku“.

„Kai tapau kiek vyresnis, mano tėvai papasakojo tiesą, kas atsitiko su manimi. Vaikystėje apie tai daug mąsčiau ir turiu pasakyti, kad tai nebuvo lengva“, – dalijasi prisiminimais jau suaugęs vyras.

Kai Freddie‘ui buvo devyneri metai, tėvas nupirko jam sugedusį kompiuterį, kad sūnus mažiau šlaistytųsi gatvėmis su bendraamžiais ir nepatektų į bėdą.

„Aš seniai norėjau kompiuterio, bet mums visada trūkdavo pinigų. Bet galų gale aš su tėvu  nuėjome į nedidelę vietinę parduotuvę ir nusipirkome naudotą 1989 metų „macintosh‘ą“.

Aš keletą savaičių su juo darbavausi, kol galiausiai pašalinau „nereikalingas“ dalis, pertvarkiau į pažangesnį kompiuterį ir galėjau su juo dirbti. Jis iki šiol yra išlikęs “, – sakė Freddie‘is.

13 metų paauglys, grįžęs iš mokyklos, pataisydavo ir miestelio gyventojų atneštus kompiuterius, o būdamas 15 metų  jau įkūrė savo kompiuterių remonto įmonę.

 

Jei ne įtėviai, jis nebūtų pasiekęs tokios sėkmės

Beveik tuo pačiu metu Freddie‘io įtėviui išsivystė Alzheimerio liga. Žmonės, sergantys šia liga, dažnai praranda orientaciją aplinkoje, pamiršta adresą ar neranda kelio į namus. Tada 15 metų paauglys ir įmontavo į batus GPS sekiklį su abipusiu ryšiu. Įdiegęs „Google maps“ ir šį įrenginį, berniukas galėjo sekti sergančio tėvo kiekvieną žingsnį ir paskambinti jam. Šis net galėjo jam atsakyti, pasilenkdamas prie bato. Vėliau Freddie‘is Figgersas pardavė šį savo išradimą už 2,2 milijono JAV dolerių. Gavęs šiuos pinigus, Freddie‘is įgyvendino seniai puoselėtą svajonę ir įkūrė savo telekomunikacijų bendrovę.

Nuo 2011 metų „Figgers Communications“ teikia mobiliojo, judriojo plačiajuosčio ryšio, namų telefonų ir tarptautinių skambučių paslaugas. Dabar įmonė yra vienintelė operatorė šalyje, gaminanti ir savo telefonus, ir teikianti paslaugas. 2017 metais bendrovės pelnas siekė 62 milijonus JAV dolerių.

Dabar Freddie‘is Figgersas  aktyviai dalyvauja  ir labdaringoje veikloje, įkūręs fondą, kuris padeda stichinių nelaimių aukoms.

Bet vyras visus savo nuopelnus priskiria savo įtėviams. Anot verslininko, jei ne tėvai, jis nebūtų pasiekęs tokios sėkmės. „Manau, kad bet kuris žmogus gali daug pasiekti, jei pirmiausiai yra palaikomas ir skatinamas savo artimų žmonių. Šiuo klausimu tėvai  prie to labai daug prisidėjo“, – sako Freddie‘is Figgersas. Ir jo gyvenimo pavyzdys tai patvirtina.

 

Policijos pareigūnas  sustojo ir nusprendė patikrinti konteinerį

Kitas kūdikis taip pat buvo įmestas į šiukšlių konteinerį. Ir nors jis netapo milijonieriumi, bet praėjus ketvirčiam amžiui, susitiko su savo gelbėtoju!

Amerikiečio Robino Bartono iš Kalifornijos tik prasidėjęs gyvenimas galėjo ir baigtis šiukšlių konteineryje, bet praėjus keturioms valandoms po gimimo, jis buvo išgelbėtas.

1989 metais lapkričio mėnesio eilinę darbo dieną patruliavo „Santa Ana“ policijos skyriaus pareigūnas Michaelas Buelna. Lėtai važiuodamas miestelio gatvėmis, jis išgirdo įtartinus garsus, sklindančius iš vieno šiukšlių konteinerio. „Tai buvo tarsi labai tylus „miau, miau“. Pagalvojau, kad katė  įkrito ir negali išsikapstyti ar kažkas panašaus“, – vėliau sakė policininkas savo interviu „ABC7“.

Pareigūnas  sustojo ir nusprendė patikrinti konteinerį. Atidaręs jį, pasikapstė po šiukšles ir po jomis aptiko naujagimį berniuką. „Pirmiausiai atkreipiau dėmesį į jo virkštelę, kuri vis dar buvo aptraukta gleivėmis ir prie kurių buvo prilipusios šiukšlės. Aš jį pakėliau aukštyn ir jis tada pravirko“.

Policininkas su kūdikiu glėbyje puolė į automobilį ir nuskubėjo į artimiausią ligoninę. Berniukas svėrė apie 4 svarus (2 kg). Michaelas Buelna pavadino kūdikį Adamu.

Vėliau berniuką įvaikino sutuoktiniai Elizabeth Barton ir Danielis Fernandezas, pakeisdami esamą sūnaus vardą į Robino. Berniukui labai pasisekė su įtėviais, nes jo vaikystė buvo  saulėta ir laiminga. „Mane užaugino nuostabi šeima“, – dabar sako Robinas.

Praėjo 25 metai. Visus šiuos metus buvęs policininkas Michaelas Buelna mėgino sužinoti pamestinuko Adamo likimą, bet nesėkmingai. Mat jiedu buvo panašaus likimo. Dar vaikystėje Michaelą ir jo keturias seseris taip pat paliko motina. Sūnus ieškojo jos 20 metų.

 

Po kiek laiko įvaikintą berniuką aplankė jo biologinis tėvas

Galiausiai buvusio policininko pastangas vainikavo sėkmė: jis susitiko su Robinu ir jo tėvais.

„Turėjau galimybę paspausti jo ranką, pažvelgti į akis  ir pasakyti:„ Ačiū, kad išgelbėjai mano  sūnaus gyvybę “, – sakė Danielis Fernandezas žurnalistams.

Net buvo parodytas reportažas per televiziją, kai buvęs policijos pareigūnas  susitiko su kažkada išgelbėtu berniuku. Jautrus susitikimas neliko be atgarsio. Po kiek laiko Robiną aplankė jo biologinis tėvas – Marcosas Mesa, kuris tuo metu jau augino penkias dukteris. Vyras tvirtino, kad jau gerokai anksčiau norėjęs susirasti sūnų, tačiau informacija apie įvaikinimą jam nebuvo atskleista. „25 metus aš tavęs ieškojau ir pagaliau radau, – šluostydamasis džiaugsmo ašaras kalbėjo vyras. – Daugelis žmonių man sakė: jis atrodo visai kaip tu – tos pačios akys, ausys, nosis. Labai panašus į tave“.

Ši jausminga istorija įdomi ir tuo, kad buvęs policininkas Michaelas Buelna  atrado ir Robino motiną Sariną Fabiola Diaz, kuriai 1989 metais buvo 19 metų.  Tiesa, ji buvo nuteista keleriems metams kalėjimo už pasikėsinimą nužudyti. Vėliau moteris buvo deportuota į Meksiką.

Robinas sakė bendraujantis su ja ir norėtų susitikti.

„Aš nelaikau pykčio ir neapykantos užantyje dėl tokio jos poelgio. Atleidau jai, nes tada ji buvo jaunutė mergina, atsidūrusi labai sunkioje situacijoje “, – taip Robinas paaiškino savo motinos poelgį.

Nuotraukose: Robinas su savo gelbėtoju susitiko praėjus 25 metams

„Facebook“ nuotr. ir „Youtube“ stop kadrai

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą