Ateikite su gėlėmis į pasimatymą, nes merginos mėgsta gėles. Archyvo nuotrauka

Yra žinomi įvairių pasimatymų metodų pliusai ir minusai, bet kokių taisyklių reikėtų laikytis?

Vyrai sako maždaug taip: „Koks džiaugsmas man susipažinti,  jei merginai to reikia – ji pati tai ir padarys“.

 

Merginai tereikia mesti porą žvilgsnių

Nepaisant daugybės galimybių, susijusių su aukštosiomis technologijomis, aktualiausia mūsų laikų tema yra pasimatymų galimybė. Žmonės dažnai kenčia nuo vienatvės ir nežino, kaip susipažinti sėkmingai. Priartėti prie šios opios problemos nėra lengva. Pabandykime išsiaiškinti, kas turėtų  pirmas parodyti iniciatyvą.

Tradiciškai manoma, kad iniciatyvos turi imtis vyras, bet ar tai teisinga? Pasirodo, tiek vyrai, tiek merginos tik laukia. Ir tai daro metų metus. Laikas bėga, bet nemato prasmės. Pabandykime suprasti liūdną problemą.

Kodėl merginos iniciatyvos nesiima pirmosios? Kažkodėl mūsų visuomenėje susiklostė stereotipas, kad mergina, kuri pažinties metu žengia pirmuosius žingsnius, yra lengvai prieinama ir nerimta. Iš karto pasakykime, kad tai kvailystė ir stereotipas. Aš pati dažnai klausdavau savo draugų, kokia to priežastis?

Dauguma jų man sakė, kad tai tiesiog nepadoru. Jis pirmiausia turėtų pakviesti merginą.  Viskas gerai, bet tokiu būdu galima laukti, kol pasensi. O dėl ko kalta mergina? Ji tik bando susikurti savo laimę. Nors vyrauja niekuo nepagrįsta nuomonė, kad merginai tereikia mesti porą žvilgsnių ir aplink ją susirinks daug vyrų. Iš tikrųjų tai padaryti nėra taip paprasta.

Kodėl vyrai nenori pirmi pakviesti į pasimatymą? Nuskambės gana keistai, tačiau nusivylusių vyriškos lyties atstovų – nemaža dalis. Iš karto pasakysiu, kad neįtikėtina, tiesiog nepriimtina, kad yra daug vyrų, kuriuos sudegino moteriška neištikimybė ar buvo išnaudojami. Dabar jie tiesiog nusprendė gyventi vieni. Jie nenori kentėti. Todėl jūs galite juos suprasti, kai sako: „Man geriau būti vienam, širdies neskaudės, niekas manęs neauklės, viskas gyvenime yra stabilu ir lengva“.

Iš karto pasakysiu, kad merginoms, norinčioms sutikti tokį vyrą, nebus lengva. Jos, žinoma, nori vaikų ir draugiškos šeimos. Tačiau pirmiausia reikia juos atgaivinti, todėl teks prisiimti visą atsakomybę ir stengtis neįkyriai, atsargiai ir neskubinti užgydyti jo gilias žaizdas.

Taigi, kas turėtų būti pirmas? Atvirai kalbant, tiek vyrai, tiek moterys gali žengti pirmuosius žingsnius link to. Nereikia slėptis po netikru kuklumu, daug kas priklauso nuo to, kaip jaučiamės. Vidinis nepasitikėjimas savimi neleidžia žengti pirmojo žingsnio.

 

Daugeliui merginų tai yra laukinis pojūtis

Taigi, jei merginą tiesiogine prasme įkvepia geros žinios, ji pati gali žengti pirmąjį žingsnį, o sąjunga tęsis visą gyvenimą. Pats vyras netikėtai pasisems drąsos ir pirmas prieis prie neprieinamiausios gražuolės. Tačiau uždrausti sau žengti pirmuosius žingsnius yra tas pats, kas uždrausti sau tapti laimingam.

Žinoma, daugeliui merginų tai yra laukinis pojūtis. Joms reikia priežasties susipažinti su vyru. Nesakome, kad nereikia laikytis padorumo ribų. Tačiau nesivaržykite naudoti bet kokį moterišką ginklą. Meilėje ir kare absoliučiai visos priemonės yra teisingos.

Žinia, po gulinčiu akmeniu vanduo neteka. Jūs neturėtumėte susipažinti iš dešinės į kairę. Geriau nesielgti chaotiškai, bet vis tiek turite imtis veiksmų.

Mažai tikėtina, kad koks nors dominantis tikslas bus pasiektas savaime. Taip neatsitiks, todėl įdėti pastangų ir pasieksite.  Ir laimė bus jūsų rankose. Iš karto atkreipiu dėmesį, kad nesugebėjimas susipažinti su malonia mergina ar maloniu vaikinu yra panašus į keistą norą įkalinti save iki gyvos galvos.Kam tau to reikia? Užduokite sau šį paprastą klausimą ir ženkite pirmuosius žingsnius šia kryptimi.

Niekas neatšaukė patarlės, kad drąsa užvaldo miestus. Tai kaip niekad aktualu šiuolaikiniame gyvenime, kai visi esame užsiėmę kasdieniais reikalais ir pamirštame apie galimybę susipažinti. Mūsų poelgiai tiesiogine prasme daro mus nelaimingus. Ar tai teisinga ir sąžininga? Tiesiog pabandykite įsivaizduoti, kad jūsų laimė yra kažkur šalia, reikia žengti kelis žingsnius ir pabandyti, o tada gal tikrai pavyks!

 

Psichologė Angelės Kazlauskienė

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą