Gyvenimo sunkumai mus dažnai varo iš proto. Tačiau visuomet galite rasti teisingą sprendimą, atsigręždami į savo pasąmonę. Dauguma žmonių mano, kad užmigus, visas kūnas miega.  Tačiau tai ne visai tiesa. Iš esmės smegenys veikia tuo pačiu aktyviu režimu kaip ir nemiegant. Tiksliau miegant jos apdoroja per dieną gautą informaciją, filtruoja, sutelkdamos dėmesį į reikšmingesnius dalykus ar įvykius, – rašoma Grego Cynaumono knygoje „God Still Speaks Through Your Dreams– Are You Missing His Messages?“

 

Atsakymas į pasąmonę paprastai ateina pirmoje miego fazėje

Anot Grego Cynaumono, miegant mūsų smegenys užbaigia loginę įvykių grandinę, kurie padarė mums stipresnį įspūdį nei kiti. Žmonija žino daugybę pavyzdžių, kai nuostabius atradimus žmonės atrado susapnavę. O mes jums paaiškinsime, kaip gauti atsakymus į rūpimus klausimus, susisiekus su pasąmone.

Taigi, kaip sapne numatyti ateitį ir rasti problemos sprendimo būdų?

Knygos autorius rekomenduoja savo sapną paversti asmeniniu asistentu. Pradėkime nuo lengviausio. Pirmiausiai pamėginkite gauti trumpus – taip arba ne atsakymus į pagrindinius klausimus. Todėl patartina prieš einant miegoti paklausti savęs, ar, pavyzdžiui, rytojus bus sėkmingas, ar operacija bus sėkminga, ar jūsų laukia problemos. Tai yra ruošdamiesi miegoti, psichologiškai užduokite klausimą savo pasąmonei. Pavyzdžiui, jus domina, ar pokalbis su būsimu darbdaviu bus sėkmingas. Tokiu atveju turite paklausti: „Prašau duoti man atsakymą: ar rytoj gausiu naują darbą?“ Pakartokite savo klausimą keletą kartų. dar geriau būtų, jei jį parašytumėte ant švaraus popieriaus lapo. Anot knygos autoriaus, prašymo forma turi didelę reikšmę. Bet jei nepripažįstate savo pasąmonės minties kaip savo dalies, tada užmegzti ryšį bus gana sunku.

Paprastai naktį žmogus susapnuoja ne vieną, o kelis sapnus. Atsakymas į pasąmonę paprastai ateina pirmoje miego fazėje. Bet dažniausiai pirmojo miego fazės sapnai pamirštami greičiau nei kitų, todėl tokiu atveju viskas bus kitaip. Jei kas nors jus jaudina ir neduoda ramybės, atsigręžkite į pasąmonę. Jei bus teisingas sprendimas, jei apskritai toks bus, tikrai išliks atmintyje arba grįš prabudus. Tai primins staigų blyksnį, tarsi kas nors nustatytų į jus šviesos srautą. Svarbu atsiminti visas smulkmenas, kurios jums ateis kaip maža vizija. Norėdami tai padaryti, pasiruoškite popieriaus lapą ir rašiklį, kuriame įrašysite visus susapnuotus vaizdus, ​​kurie jus aplankys ryte. Jei tuojau pat to nepadarysite, gauti atsakymai tiesiog „ištirps“.

Užmezgus glaudesnį ryšį su savo vidiniu „aš“, galite pereiti prie sudėtingesnės praktikos – gauti atsakymus į svarbius klausimus. Pabandykite atsiminti viską, kas pastaruoju metu jus labiausiai jaudino, ką svajojate pakeisti savo gyvenime, bet nežinote, kaip tai padaryti. Galbūt jus dažnai persekioja įkyrios mintys apie darbą ir jūsų finansinę padėtį. Norite tai išspręsti, bet negalite pasirinkti tinkamo sprendimo. Tokiu atveju suformuluokite savo pasąmonei konkretų klausimą.

 

Turite pasirinkti tinkamiausią mėnulio dieną – kai padidėja pranašiškų sapnų tikimybė

Bet ruošiantis miegoti, reikia laikytis trijų svarbių taisyklių.

Visiškai atsipalaiduokite, išlaisvinkite savo mintis nuo problemų ir slegiamų rūpesčių. Keletą kartų  giliai įkvėpkite, įsivaizduodami, kad su kiekvienu iškvėpimu atlaisvinate visą įtampą, susikaupusią jūsų kūne ir mintyse.

„Atkreipkite dėmesį į savo mintis, nes paprastai sapnai juda stipriausios minties link. Po to užduokite pagrindinį klausimą. Susikoncentruokite į emocijas ir fizinius pojūčius, kuriuos sukelia jūsų problema. Tai gali būti baimė, pavydas, pyktis – bet kas. Svarbiausia pajusti savo kūno problemą. Po to duokite komandą sąmonei ją programuodamas: „Kai užmigsiu, sapne pamatysiu savo problemos priežastį ir gausiu jos sprendimą“, – rašoma knygoje.

Grego Cynaumono teigimu, yra dar vienas, ezoteriškas, bet ne mažiau naudingas būdas gauti atsakymus sapne. Norėdami tai padaryti, turite pasirinkti tinkamiausią mėnulio dieną – kai padidėja pranašiškų sapnų tikimybė. Paprastai tai įvyksta 27 ir 28 mėnulio dienomis.

Astrologai taip pat atkreipia dėmesį į tai, kad pranašiški sapnai žmones dažniausiai aplanko tada, kai mėnulis kontroliuojamas jų Zodiako ženklo.

Vienaip ar kitaip, bet prieš užmiegant reikia atsiriboti nuo kasdienių problemų, geriau išsimaudyti šiltoje vonioje su kvapniomis žvakėmis. Maudydamiesi pagalvokite apie savo problemą, kurią norite išspręsti pasitelkdami gilųjį „aš“. Pageidautina, kad klausimas būtų trumpas ir aiškus. Pavyzdžiui, uždavus klausimą „Ar rasiu tikrą meilę?“, mintyse įsivaizduokite gerus santykius šalia savo artimo žmogaus, laimingą šypseną ir emocinį komfortą. Būtina, kad šis vaizdas iššauktų pačias teigiamiausias emocijas ir džiaugsmingą sapno išsipildymo jausmą. Arba parašykite savo klausimą ant popieriaus lapo ir padėkite jį po pagalve, ant kurios miegate. Atsakymą į jūsų klausimą gali pajusti nuotaika, su kuria prabundate. Jei pabudus pajusite lengvumą savo širdyje, atitolimą nuo abejonių ir rūpesčių, jums pasiseks. Bet  jei iš pat ryto jus užkluptų liūdesys – tai reiškia, kad ketinate priimti klaidingą sprendimą ir eisite neteisingu keliu, įgyvendinant savo svajones.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą