Šiuolaikiniame pasaulyje dažnai susiduriame su daugybe žmonių, kurių energija gali būti neigiama. Kiekvienas gali apsisaugoti nuo neigiamo poveikio, svarbu laikytis tam tikrų taisyklių.

Neigiamą poveikį dažniausiai patiria žmogaus biologinis laukas. Tačiau natūrali apsauga ne visada padeda. Priežasčių gali būti daug – nuo banalaus nuovargio iki  nužiūrėjimo ar piktos akies, – rašoma Johno C. Pierrakoso knygoje „Core Energetics: Developing the Capacity to Love and Heal“ („Pagrindinė energetika: gebėjimo mylėti ir sveikti ugdymas“).

 

Atsparumą neigiamų žmonių įtakai galima išsiugdyti

Anot Johno C. Pierrakoso, tai reiškia, kad svarbu nuolat stebėti ir mokytis atpažinti neigiamai mąstančius žmones. Taip pat stiprinti savo pačių apsaugą. Bioenergetikos ekspertų manymu, nuolat jaučiant neigiamą poveikį, žmogų neapleidžia ne tik bloga nuotaika, bet ir gali neišvengti rimtų ligų. Todėl jie pataria kiekvienam nepamiršti savo apsaugos.

Kodėl žmonės, turintys neigiamą energiją, yra pavojingi?

Svarbu laiku išsiaiškinti ir nustatyti žmones, kurių energija silpna, kol bendravimas su jais nepridarė jokios žalos. Akivaizdžiausi požymiai: galvos skausmai ir įvairūs negalavimai; dilgčiojimo pojūtis įvairiose kūno vietose; agresijos ar vienišumo pojūčiai, taip pat depresinė nuotaika; neigiamos mintys, kylančios po bendravimo ir aktyvaus gyvenimo atsisakymas. Be to, žmogus gali pradėti sapnuoti košmarus, atsirasti slegiantis skausmas krūtinėje, prarasti apetitą ir panašiai.

Pasak knygos autoriaus, tarp žmonių, turinčių silpną energiją, nemažai energetinių vampyrų. Tokio žmogaus neigiamas poveikis gali sukelti nesėkmes darbe, finansines problemas, rūpesčius šeimoje  ir visokias bėdas, kurios, atrodo, įvyksta ant lygios vietos.

Kaip apsisaugoti nuo silpnos energijos turinčių žmonių? „Ne visi žmonės reaguoja į neigiamus dalykus, bet reikia žinoti, kaip apsisaugoti, norint išlaikyti vidinę harmoniją ir sveikatą“, – rašo knygos autorius. Anot jo, atsparumą neigiamų žmonių įtakai galima išsiugdyti, žinoma, jei laikysitės toliau išvardytų taisyklių.

Jei šalia jūsų yra žmogus, kuris skleidžia neigiamas emocijas, pabandykite nuo jo atsiriboti. Įsivaizduokite, kad esate ten, kur jums patogu ir saugu. Toks psichologinis blokas leis jums pastatyti vadinamąją psichinę sieną ir apsisaugoti nuo bet kokio blogio.

„Stenkitės dažniau šypsotis ir mėginti išeiti iš konfliktinių situacijų, o ne jas sunkinti. Teigiamas požiūris sukuria nuostabų barjerą nuo neigiamos energijos ir neleis pakenkti jūsų sveikatai ir nuotaikai“, – rašo Johnas C. Pierrakosas.

 

Venkite tų, kurie nuolatos skundžiasi gyvenimu

Anot jo, jei kiltų konfliktas, stenkitės emocijas kontroliuoti ir jokiu būdu nepasiduokite provokacijoms. Žmonės, išprovokuojantys tokias situacijas, siekia jūsų atsako, „maitindamiesi“ jūsų energija. Svarbu maloniai bendrauti su tokiais žmonėmis, net jei jie ir atšiauriai kalba. Taip pat mandagiai atsakyti jiems į klausimus ar net pagirti juos. Tokiu atveju jie paprasčiausiai negalės iš jūsų sunkti energiją, o tai reiškia, kad jie negaus to, ko ieško ir tikisi.

„Tie žmonės, kurie nuolatos skundžiasi gyvenimu ir apkrauna jus savo problemomis, tokiu būdu stengiasi atsikratyti negatyvo, perkeldami ant jūsų pečių. Todėl tokiais atvejais labai svarbu atsisakyti klausytis jų niurzgėjimo arba priešingai – pasistenkite kuo nors nudžiuginti savo pašnekovą ir tuo pačiu nukreipsite jo neigiamas mintis ir emocijas. Priešingu atveju – pajutęs jūsų silpnumą, greitai pavers jus  savo asmenine „liemene“, ant kurios galima išsiverkti“, – rašo knygos autorius.  Anot jo, todėl labai svarbu neperimti kitų žmonių problemų, norint, kad negatyvas nepakenktų jums.

Žinomas bioenergetikas taip pat pataria su nepažįstamais žmonėmis nesidalinti informacija apie savo šeimą, darbą, svajones ir planus. Tam reikalui yra patikimų draugų ir artimų giminaičių.

„Žmonės naudoja įvairius amuletus, padedančius apsisaugoti nuo kitų skleidžiamos blogos  energijos, kuri gali pakenkti. Manau, kad tokiu atveju galima išvengti nemalonaus poveikio.

Be to, išmokite sukurti apsauginį barjerą, ypač jei esate perpildytoje vietoje. Įsivaizduokite, kad aplink jus yra skydas, kuris sėkmingai atspindi blogą energiją, neleisdamas neigiamai mąstančių žmonių žodžiams ir mintims sukelti jums nemalonumų“, – rašo Johnas C. Pierrakosas.

Bioenergetiko tvirtinimu, tokia praktika padės apsisaugoti bet kurioje situacijoje ir nepatekti į manipuliatorių, energetinių vampyrų ir pavydžių žmonių įtaką.

Kiekvienas pasirenka savo aplinką, todėl reikia atidžiai stebėti aplinkinius žmones. Nes tarp jų gali būti ne tik neigiamos energijos skleidėjai, bet ir energiniai vampyrai. Norint apsisaugoti, reikia kuo mažiau su jais bendrauti.

1 KOMENTARAS

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą