Ko gero mes visi nerimaujame prieš pirmą pasimatymą. Astrologija gali padėti susidoroti su baimėmis ir išdėstyti sėkmingą susitikimo planą. Tipiški Zodiako ženklų atstovai turi savo priklausomybes ir priežastis, dėl kurių ir gali žlugti ar neįvykti pirmasis susitikimas su naujuoju pažįstamu. Norėdami išvengti klaidų ir padaryti gerą pirmą įspūdį savo partneriui ar partnerei, būtinai perskaitykite šį horoskopą  ir pasidalinkite su draugais! Taip pat nepamirškite pasidalinti šiuo tekstu  ir savo socialinio tinklo puslapyje!

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Avinas atžingsniuoja į pasimatymą beatodairiškai ir užtikrintai. Tik nesitikėkite, kad ji ateis į pasimatymą su glėbiu gėlių, kaip koks džentelmenas. Bet susitikus jis gali pakviesti užsukti į kavinę ar alaus barą. Šio ženklo atstovas apskritai gali padaryti, ko merginos nori. Žinoma, jei gražiai paprašys. O jei jos nori jo dėmesio, švelnumo ir meilės – irgi sulauks. Svarbiausia – nesipriešinti. Šio ženklo atstovės tikrai žino, kad pasipriešinimas nėra naudingas ir nieko tuo nepasieksi. Priešingu atveju, geriau su jais neprasidėti.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Jautis linkęs laikytis pasimatymų tradicijų. Neabejotinai restoranas, gėlės, dovanos ir gražus laiko praleidimas. Tuo tarpu šio ženklo atstovėms tai ir proga nusipirkti gražią naują rankinę ir lūpų dažus. Kad viskas buvo gražu, jauku, skanu ir svaigintų. Bet štai nuo svaiginimosi mes labai rekomenduotume susilaikyti. Nes po trečiosios taurės Jaučio atstovai linkę atsiverti iki širdies gelmių ir pasakoti apie savo gyvenimą kone nuo gimimo. Taip pat ir apie literatūrą, geopolitiką ir kitus dalykus, nes „paėmę ant drąsos, jie galvoja viską išmanantys. Todėl reikia tai toleruoti, norint ir vėl susitikti bei skaniai pavalgyti. O jau po to galite pradėti „derinti stygas“, kalbėdami sekso temomis. Jautis yra geras, bet geras neturėtų pasibaigti taip greitai! Todėl viskas priklauso nuo jūsų.

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Dvyniai dažniausiai nevaikšto į pasimatymus, tačiau norėdami su kuo nors  pabendrauti intelektualiai, jie renkasi poilsį. Užtat Dvyniai gali būti iškviesti į pasimatymą į artimiausią parką, kurie gali pasiimti su savimi ir butelį legendinio šampano. Net jei iš karto ir nekristumėte į akį šio ženklo atstovams, vis tiek turite šansą.  Svarbiausia, kad tuo metu abu būtumėte „ant tos pačios bangos“. Bet žiūrėti į Dvynius vien kaip į seksualinį objektą kategoriškai nerekomenduojama: jie kaip mat perkanda bet kurį ir iškart pamato kas ir kaip. Ir dėl tokio požiūrio į save jie gali iki gyvenimo pabaigos žiūrėti į kitus su nepasitikėjimu.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Vėžys ateina į pasimatymą, slapta trokšdamas ilgų ir visapusiškų pokalbių apie intelektualius dalykus, nors niekada to nepripažįsta. Jų „intelektualūs pokalbiai“ iš tikrųjų užmaskuoja sumanų tardymą: Kas jis? Ką veikė iki šio susitikimo? Su kuo ir kada buvo? Kur nebuvo ar nedalyvavo? Ką slepia? Jei klausinėjamas jis sąžiningai atsakys, tikėtina, turės nuostabų vakarą su gražia, protinga ir žavinga moterimi ar mergina. Be to, jis sužinos, kad šio ženklo atstovė ne tik nevengia buities namų darbų; skalbti, plauti, virti, gaminti, bet ir žino, kaip auginti  vaikus. Taigi, ko daugiau reikia vyrui?..

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Liūto ženklo dailiosios lyties atstovės paprastai trokšta prabangos nuo jaunumės. Todėl vyras ar vaikinas padarys didelę klaidą, nuvedęs ją į bet kurį apšiurusį barą. Patikėkite, šio ženklo atstovės labai skausmingai sureaguos ir po to kažin, ar bepavyks ištaisyti šią klaidą.  Liūto ženklo mergina ar moteris – tarsi deimantas, todėl nori būti vertinama ir branginama. Antras dalykas, kurį turite žinoti apie Liūto ženklo dailiosios lyties atstoves per pirmąjį pasimatymą: jos visada laukia ir tikisi išgirsti daug komplimentų ir susižavėjimo šūksnių savo karališkąja asmenybe. Tiesą sakant, tai yra viskas, ko reikia. Be to, jų nereikia tikslingai vilioti. Jei Liūtė užsigeis sekso, tai  pasistengs, kad jūs ją pamatytumėte ir grožėtumėtės jos nuoga figūra!

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Mergelė ateina į pasimatymą, tikėdamasi pasikalbėti su protingu ir intelektualiu žmogumi. Bet bendraudama su pašnekovu, Mergelė yra linkusi pagirti ir save, papasakoti apie savo nuveiktus darbus ir nuopelnus. Taip pat nepraleidžia progos pasakyti, kad jei ne ji, tai niekas kitas nebūtų to padaręs. Vienaip ar kitaip, bet šio ženklo atstovai moka gražiai pakalbėti ir papasakoti įdomių dalykų. Bet jei pašnekovas nelabai įdomus ir protingas, kažkokiu paslaptingu būdu Mergelės sugeba nuo jo atsiriboti. Užtat šio ženklo atstovės  į patinkantį vyrą žiūrės taip pat švelniai ir meiliai, kaip ir į savo labai mylimą augintinį!

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Įsivaizduokite, kad laikote savo rankose kone mirštantį pagyvenusį žiurkėną. Maždaug panašiai turite elgtis pasimatyme  ir su Svarstyklėmis: labai švelniai, atsargiai ir gailestingai.  Svarstyklės kartais yra linkusios vėluoti į pasimatymą arba pasakyti, kad susitinkate šiandien, o ateiti rytoj. Todėl jums vertėtų nenuleisti nuo  šio ženklo atstovės akių, bet jūs taip pat neturėtumėte ir visiškai paklusti jai. Jei Svarstyklės vis dėlto nepatenkintų jūsų lūkesčių ir įvyktų blogiausias dalykas – tektų su ja atsisveikinti visam laikui, gerai nespėjus ir susipažinti, nenusiminkite. Tai tik į gerą! Tai reiškia, kad dabar jūsų eilė priimti sprendimą. O jei atsitiktų priešingai  – ji bus kaip ugnis: šėlios ir eis šokti prie baro. Ir po to ji bus jūsų. Žinoma, jei elgsitės su ja kaip su mirštančiu, senu žiurkėnu: palydėsite ją namo, paguldysite į lovą, apkamšysite ją antklode, pabučiuosite jai į nosies galiuką, o pats eisite miegoti į virtuvę ant taburetės.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Patartina atvykti į pasimatymą su Skorpiono ženklo atstovu užsidėjus statybinį šalmą, motociklininko kostiumu ir dujokauke. (Folija taip pat nepakenktų). Nes Skorpionas pripažįsta tik vieną būdą paimti partnerį – tiesiogine prasme. Bet jei susidurtų su kliūtimis ir sunkumais, tada Skorpionas gali bombarduoti, panaudoti cheminį ginklą ir kitus barbariškus būdus, jau seniai uždraustus visose civilizuotose šalyse. Tuo mes norime pasakyti, kad nedelsiant pabėgti nuo šio ženklo atstovo nepavyks, nes nuo Skorpiono charizmos, patrauklumo ir didžiulės seksualinės traukos, pradės slysti žemė iš po kojų. Taigi, jums beliks gintis ir apsimesti, kad dar ne tokių esate sutikę savo gyvenimo kelyje, todėl jums nebaisūs jokie potvyniai, uraganai ir kitos stichijos.  Tuomet Skorpionas bus patenkintas. Ir galbūt po sekso jis taps šilkinis kaip avinėlis.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Šaulys mėgsta jam įprastus dalykus, todėl per pirmąjį pasimatymą kvietimas į restoraną bus tai, ko jam reikia. Ta prasme, jei planuojamas tik restoranas. Ne, ne, mes nekalbame apie lovą. Nors Šaulys ir labai teigiamai žvelgia į sekso idėją per pirmą pasimatymą, bet tik tuo atveju, jei jis ar ji patys to nori. Problema ta, kad seksualinio potraukio sukėlėjas Šaulyje yra ne ten, kur turi visos normalios merginos, o ten, kur blogas šuo nepakelia savo uodegos. Tikriausiai supratote, kas turima omenyje?! Šaulio manymu, nėra kvailių, kurie ten lįstų. Na, nebent labai norėtų ką nors suvilioti.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Ožiaragis ateina į pasimatymą kaip į verslo susitikimą. Ne ta prasme, kad apsirengęs griežto ar klasikinio stiliaus kostiumu ir su pasiekimų sąrašu dantyse. Bet ta prasme, kad su aiškiai apibrėžtu ir suprantamu tikslu: Ožiaragis tikisi abipusio sutarimo ir aistros. Taigi, vadinasi, tuoj pat turėtų tarp jūsų įsiplieksti kibirkštys. Šio ženklo atstovui visa kita nesvarbu, jei bus aistra. Ožiaragiui nieko nereiškia pačiam surengti kone tobulą pasimatymą: juokingą, romantišką, gana nuoširdų ir žadantį malonų tęsinį. O jei taip nenutiktų, geriau nesiginčyti su juo. Taip išnešite sveiką kailį ir galėsite žingsniuoti pirmyn, neatsisukinėdami į praeitį.

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Vandenis ateina į pasimatymą, kruopščiai ruošdamasis jam iš anksto. Merginos ir moterys stengiasi pasipuošti nauju apdaru, bet elegantiškai vėluoja maždaug 5 minutes. Pasipuošusi šio ženklo dailiosios lyties atstovė paprastai pabrėžia savo moteriškumą, bet ne per daug seksualiai: šypsosi lūpų kampučiais ir paslaptingai tyli, leisdama savo pašnekovui pasireikšti. Jei nuspręstų, kad kandidatas į kavalierius yra jos vertas, kitą dieną gali pati parodyti iniciatyvą – paskambinti ir pakviesti į antrą pasimatymą.  Susitikus gali pasiūlyti patrauklią ekskursiją ir artimą pažintį su legendinėmis miesto architektūros įžymybėmis. Tie, kurie praeis išbandymą su gimusiais po šiuo Zodiako ženklu, gali drąsiai tikėtis, kad bus į ką gyvenime atsiremti.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Žvelgiant iš šalies į šio ženklo atstovus per pasimatymą,  susidaro įspūdis, kad jie dėmesingai klausosi ir net įterpia šmaikščias ir subtilias pastabas bekalbant. Iš tikrųjų tai yra apgaulingas Žuvų gestas, kadangi daug turiningesnis yra jų vidinis pasaulis, į kurį patekus, bus labai sunku išeiti. Nes ir nenorėsite. Šio  ženklo vyrų dėmesys ir dovanos gali pakerėti ne vieną gražuolę.

Tuo tarpu stipriosios lyties atstovas, nuėjęs į kelis pasimatymus su Žuvų ženklo mergina ar moterimi, po kurio laiko kaip apsėstas žmogus temptis paskui šio ženklo dailiosios lyties atstovę iki savo dienų pabaigos, nesuprasdamas, kodėl.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą