Vien pagalvojus, kad norėčiau paimti už rankos patinkančiai merginai, man pradeda prakaituoti rankos, o širdis daužytis iš jaudulio. Nors ir norėčiau tą padaryti, bet vis neužtenka drąsos. Bijau, kad jai nepatiks, ji gali atitraukti ranką. Kaip išsiaiškinti, kad merginai ne tik patinka laikytis už rankų, bet  ji ir norėtų to?

                                                                                                 „Čainikas“, 16 metų

 

Puikus klausimas. Iš tikrųjų pirmiausiai reikia įsitikinti, kad tavo merginai taip pat patinka laikytis už rankų. Jei nežinai, paklausk. Taip pat galima tai išsiaiškinti paklausus ir jos geriausios draugės. Juk draugės pasikalba apie viską.

Galų gale pamėgink surizikuoti ir neatsiklausęs. Juo labiau, jei galvoji, kad ir tu smarkiai jai patinki. Taigi, vaikščiojant kartu tiesiog paimk jai už rankos, jei ištrauks, daugiau nebėra ką ir aiškinti. O jei tvirčiau suspaus savo ranką tavojoje, akivaizdu, kad ji to laukė. Aišku, yra vaikinų, kurie nebijo tiesiai šviesiai paklausti: „Ar norėtum pasilaikyti už rankų?“. Be to, tai ir būtų puikus ženklas merginai, kad ją gerbi ir atsiklausi jos nuomonės. Tada greičiausiai ji atsakys: „Su malonumu!“. Nors galima prie to reikalo prieiti ir kūrybiškai. Pastuksenti  į jos delniuką arba į ranką ir paklausti: Ar galima įeiti ir įsikabinti?“. Jai turėtų patikti žaismingas dėmesys. O jei vis dėlto mergina niekaip nesureaguotų, suklusk ir  palauk, kol ji gestu ar žvilgsniu parodys, kad liautumeisi. Arba gali nutikti ir priešingai – meiliai pažvelgs į tave.

Bet įsidėmėk – ji turi pati pasirinkti: perpinti savo rankų pirštus su tavaisiais ar tiesiog paslėps savo ranką tavojoje. Aišku, nereikia pykti ant jos, jei ji nenorės eiti susikabinusi už rankų.

Bet jei vis dėlto pasisektų, pažvelk jai į akis, paėmęs už rankos, ir nepamiršk nusišypsoti. Kai kurios merginos tada jaučiasi labai pakiliai ir laimingos!

O jei droviesi atsiklausti ar paprašyti, geriau iš viso to nedaryk. Jei buvai susitikęs su mergina jau ne vieną kartą, bet vis tiek dar nedrįsti jos paklausti, tai tiesiog pažiūrėk žemyn į jos ranką ir švelniai paliesk ją. Tada pažiūrėk į ją ir jei ji sureaguos teigiamai, vadinasi, jai tas patinka. Norint įsitikinti, reikia po to jai nusišypsoti! Ji jausis saugi ir galės atsipalaiduoti. Tai labai svarbu.

Po to pasakyk jai ką nors mielo ir lukterk truputį, o paskui švelniai spustelėk savo ranką jos rankoje. Tik nereikia iš to daryti didelį įvykį ir pasakoti savo draugams, kad laikeisi už rankų su patinkančia mergina. Pirmą kartą tai daryti reikia aptakiai, tarsi iš tolo. Geriau, kad ji kontroliuotų situaciją, bet nesugalvok daryti jai spaudimo. O jei ji pati paims tavo ranką – bus nuostabu!

Neišsigąsk, jei iš jaudulio pradės ne tik virpėti, bet ir prakaituoti rankos. Tai normalu. O jei dėl to jautiesi nepatogiai, paleisk ranką, išsitrink prakaitą ir vėl paimk.

Be to, prieš paimdamas merginai už rankos, pirmiausiai įsitikink, kad pasirinkai tinkamą laiką ir vietą. Pavyzdžiui, sėdint kino salėje ir žiūrint filmą arba kuriame nors mokyklos renginyje, sėdint salėje ir panašiai. Bet niekada neskubėk!

Nepyk ir juo labiau neišsiskirk su patinkančia mergina, jei ji visai nenusiteikusi laikytis su tavimi už rankų. Tiesiog palauk!

O jei ji atitrauktų ranką, negriebk jos. Ji gali pagalvoti, kad nori jėga kažko pasiekti. Ir niekada neatitrauk savo rankos nuo jos staigiai. Merginos galvoja, kad taip elgiasi tik  savanaudiškas ir egoistiškas žmogus. Be to, jai gali atrodyti, kad tau visai nesvarbu, norėjo ji dar laikytis už rankos ar jau ne. Merginos mėgsta, kai už rankos joms paima švelniai ir atsargiai.

Svarbiausia, pirmiau įsitikink, kad tavo švarios rankos. Nes tada paklausta mergina, ar tu patinki jai, greičiausiai atsakys, kad „ne“ arba apskritai nieko neatsakys.  Jei ir nutiktų taip, nebijok kitą kartą pakartoti tą patį klausimą. Arba pasakyti, kad ji labai patinka tau. Būk drąsus ir nebijok tai padaryti!

Vis dėlto, gal pirmiau pamėgink švelniai apkabinti ją per nugarą arba per juosmenį. Tai merginoms labiau patinka, nes jos jaučiasi labiau komfortiškai. Beje, tai labiau tinka vaikinams, kurių rankos linkusios prakaituoti.

psichologė Angelė Kazlauskienė

3 KOMENTARAI

 1. Hello! Do you know if they make any plugins to assist with Search Engine Optimization? I’m trying to get
  my blog to rank for some targeted keywords but I’m not seeing
  very good gains. If you know of any please share.
  Cheers!

 2. Hi there, I found your blog via Google while searching for a related matter, your site got here up, it seems to be good.
  I have bookmarked it in my google bookmarks.
  Hello there, just become alert to your blog through Google, and found that it is
  truly informative. I am gonna watch out for brussels.
  I’ll appreciate for those who proceed this in future. A lot of
  people might be benefited out of your writing. Cheers!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą