Terri sakė, kad žmonių didžiulis dėmesys jai yra visai naujas dalykas ir ji vis dar labai jaudinasi prieš paskelbdama vaizdo įrašą. "YouTube" stopkadras

Nuo pat mažens Terri Hafner Riley slapta svajojo tapti profesionalia dainininke. Tačiau ši 53 metų moteris ir jau močiutė pasirinko kitokį gyvenimo kelią. Pirma, ji įstojo į JAV kariuomenę, o dabar ji dirba mokytojos padėjėja Masačiusetso valstijos mokykloje.

 

„Aš stoviu ant scenos ir garsiai dainuoju, – sako Terri. – Kvaila, bet vaikystėje apie tai svajojau“.

Terri dainavo tik savo malonumui … tai yra, kol vienas iš jos draugų pristatė ją „Facebook“ grupei „Karantino karaokė“.

Kaip rodo pavadinimas, ši linksma grupė buvo sukurta pandemijos metu, kai eiti į karaokę, kur susirenka nemažai žmonių, tapo nesaugu. Manydama, kad per karantiną rado puikų laiko praleidimo būdą, Terri prisijungė ir pradėjo skelbti vaizdo įrašus, kur ji dainuoja.

Turėdama tokį balsą kaip Janis Joplin ir Stevie Nicksas, Terri greitai užkariavo internautų širdis, o jos dainos tapo didžiuliu hitu!

Tai, kas prasidėjo kaip linksmas „Facebook“ pomėgis, Terri tapo šio socialinio tinklo žvaigžde! „Karantino karaokė“ ji tapo populiaria dainininke ir nuo to laiko aktyviai dainuoja.

Terri sakė, kad žmonių didžiulis dėmesys jai yra visai naujas dalykas  ir ji vis dar labai jaudinasi prieš paskelbdama vaizdo įrašą. Tačiau tai netrukdo jai pagaliau visa jėga siekti savo svajonės.

Tiesą sakant, ji ir jos vyras gitaristas oficialiai ieško kitų muzikantų grupei sudaryti!

„Aš jau nebe mergina, – sakė Terri. – Nors ir nelengva mano amžiuje tai daryti,  bet iš tikrųjų žmonėms patinka, kaip aš dainuoju, būdamas tokio amžiaus. O man  tai reiškia labai daug“.

Nepamirškite pasidalinti šia istorija su draugu, kad jis nusišypsotų.

 

„YouTube“ vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą