Ženia išsigydė vėžį praktikuodama "cigun" metodą

„Dr Dong Clinic“, įsikūrusioje Šveicarijoje, vadovas ir akupunktūros  specialistas dr. Hongas Guangas Dongas  daugelį metų tyrinėjo vėžį, ieškodamas geriausių gydymo būdų.  Galų gale Dongas atrado „vaistą“ nuo vėžio. Tiksliau gydymo būdą  „cigun“ *  – meditacijos praktiką.

Nuotr. Dr.Dongas tvirtina, kad taikant “cigun” metodą, nuo vėžio pasveiksta 97 proc. žmonių.

Viršijo gydytojų numatytą gyvenimo trukmės prognozę

2000 – 2015 metais dr. Dongas ir tyrėjų komanda stebėjo 152 pacientus, sergančius pažengusios stadijos vėžiu, kurie pradėjo praktikuoti „cigun“ metodą. Šie žmonės sirgo kepenų, plaučių, skrandžio, kasos, tulžies latakų, stemplės ir kitais, įskaitant leukemiją.

Remiantis gydytojų prognozėmis, pacientai turėjo gyventi vidutiniškai 5–6 mėnesius.

„Daugelis jų buvo išrašyti iš ligoninių ir išsiųsti mirti namo, – sakė dr. Dongas savo interviu NTD televizijai. – Trečdalis jų ruošėsi laidotuvėms“.

Bet, anot jo, po to, kai pacientai pradėjo praktikuoti „cigun“ gydymo metodą, jie viršijo gydytojų numatytą gyvenimo trukmės prognozę ir pragyveno dar 56 mėnesius. Pranešama, kad dr. Dongas paskelbto  mokslinio darbo metu 149 iš 152 pacientų buvo gyvi ir sveiki.

2016 metais birželio mėnesį dr. Dongas paskelbė ir pristatė tyrimo santrauką Amerikos klinikinės onkologijos draugijos (ASCO) susirinkime bei didžiausiame tarptautiniame onkologijos ir klinikinių vėžio tyrimų kongrese.

„Cigun“  praktika gali padėti vėžiu sergantiems pacientams gyventi ilgiau. Be to, 97 proc. atvejų pacientai pasveiksta“, – teigė dr. Dongas savo pranešime.

Vėliau dr. Dongas ir jo komanda stebėjo Pekino universiteto profesorių W. Changminą, kuriam buvo diagnozuotas prostatos vėžys. „Aš buvau pacientas, sergantis paskutinės stadijos prostatos vėžiu. Metastazės jau buvo kauluose. 19 mėnesių buvau gydomas medikamentais, bet vėžys grįžo“, – sakė jis.

 

Analizei naudojo labai griežtus metodus

Būtent tada W. Changminas ir nusprendė išbandyti „cigun“ metodą, kaip paskutinę išeitį.

„Praėjus maždaug mėnesiui nuo užsiėmimų pradžios, mano prostatos specifinis antigenas (PSA) * reikšmingai sumažėjo, – prisimena pacientas, – Po aštuonių mėnesių kaulų metastazės išnyko.

Daugiau kaip 10 mėnesių nevartojau jokio vaisto. Dabar aš esu sveikas žmogus“.

„Aš žvelgiu į labai optimistinę ateities perspektyvą“, – pridūrė profesorius.

„Aš esu gydytojas, dirbanti ligoninėje, taip pat klinikinių tyrimų mokslininkas didelėje farmacijos įmonėje „Novartis“ Šveicarijoje. Visų šių atvejų analizei naudojau labai griežtus metodus. Rezultatai yra stulbinantys – gydomoji „cigun“ jėga yra tikrai nuostabi! Šis reiškinys tikrai vertas daugiau dėmesio“, – teigė dr.Dongas savo interviu televizijai.

Dr. Dongo tyrimas atskleidė, kad daugelis jo pacientų, pradėjusių praktikuoti „cigun“ metodą, patyrė dvasinį pakilimą, o tada vėžio simptomai ir sumažėjo ar net visai išnyko.

Nors ši praktika nėra skirta išgydyti vėžį, bet Dongo tyrimai rodo, kad praktikuojant „cigun“ metodą, gyvenimo laikotarpis tampa ilgesnis, o žmogaus sveikata ir gyvenimo kokybė pagerėja dvasiniu augimu.

 

Mergaitė išgyveno keturis recidyvus

Sutuoktiniai Natalija ir Valerijus, gyvenantys Kazachstane, svajojo, kad jų duktė Ženia užaugs graži ir laiminga mergina. Šios šeimos gyvenimas gana ilgai tekėjo ramia vaga. Niekas net nenujautė artėjančios bėdos …

Kai Ženiai buvo 7 metai,  dešinėje rankoje atsirado skausmingi sukietėjimai Po apžiūros gydytojai paskelbė siaubingą verdiktą: mergaitė serga vėžiu (agresyvia ekstraabdominalinio desmoido forma).

Gydytojai pašalino naviką, tačiau po 7-8 mėnesių vėžys grįžo. Mergaitė išgyveno keturis recidyvus (atkryčius). Jai buvo atliktos keturios operacijos, keli chemoterapijos, hormonų ir radiacijos terapijos kursai. Ir galiausiai vėžys pasitraukė.

Gyvenimas grįžo į normalias vežes ir, atrodė, blogiausias laikas baigėsi. Bet 2012 metais, praėjus  aštuoneriems metams, liga grįžo ir pradėjo sparčiai progresuoti.

20-metei Ženiai vėl buvo paskirtas chemoterapijos kursas.

„Mums tai buvo be galo sunkus laikas. Dukra buvo silpna ir negalėjo atlaikyti sunkaus gydymo. Buvau girdėjusi daugybę atvejų, kai vaikai vėžio klinikose mirė būtent nuo agresyvaus chemoterapinio gydymo. Toks gydymas dažnai pražudo pacientus ir turi ypač rimtą šalutinį poveikį:  traukulius, kepenų, inkstų pažeidimus, kraujo krešulių susidarymą“, – prisimena Natalija, Ženios mama.

Tėvų nevilčiai nebuvo ribų. Duktė tiesiog nyko jų akyse.

 

Rezultatai parodė, kad akivaizdžiai sumažėjo navikas

„Tuo metu iš savo sesers sužinojau, kad galėtume kaip paskutinę viltį išmėginti „cigun“ praktiką. Aš ir dukra žinojome, kad tokia praktika siekiama dvasinio žmogaus tobulėjimo ir kad žmonės greitai pasveiksta, – dalijosi mintimis Natalija. – Suprasdama, kad tradicinės medicinos siūlomas gydymas  nebepadeda dukrai, pasiūliau jai pradėti šią praktiką kartu. Ji mielai sutiko“, – pasakojo Natalija.

Iš ligoninės mama ir dukra išvyko pas Natalijos seserį, kuri praktikavo „cigun“ mokymą.

Du mėnesius juodvi gyveno sesers namuose, kasdien darydavo pratimus ir susipažindavo su kinų mokymo tobulinimo principais.

„Dukra gana greitai įgavo jėgų. Tik plaukai, iškritę po chemoterapijos, priminė sunkią ligą. Dukra neturėjo jokių kitų, susijusių su chemoterapijos vaistais, pasekmių: anemijos, pykinimo, apetito praradimo ir virškinimo trakto problemų. Po kelių mėnesių Ženiai buvo atliktas ultragarso tyrimas onkologijos centre, kurio rezultatai parodė, kad akivaizdžiai sumažėjo navikas. Mes daugiau nesilankėme ligoninėse“, – prisimena Natalija.

„Praėjo daugiau nei penkeri metai, mano dukra jaučiasi gerai. Per tą laiką ji baigė universitetą ir sukūrė šeimą. Duktė ir toliau praktikuoja šį metodą, o jos sveikata nekelia rūpesčių. Aš  esu dėkinga savo seseriai, patarusiai man išmėginti „cigun“ metodą ir už nuostabų mano dukters išgelbėjimą “, – džiaugėsi Natalija.

Anot jos, dabar jos duktė su vyru gyvena Los Andžele. Ji užsiima grafiniu dizainu, studijuoja anglų kalbą ir planuoja įsidarbinti IKEA.

Šių metų spalį Natalija su seserimi aplankė dukrą, kur visa šeima puikiai praleido laiką.

_______

* „Cigun“ praktika grindžiama dvasiniu tobulėjimu laikantis principų: tiesos, gerumo ir kantrybės. Papildoma, bet neatsiejama praktikos dalis yra sveikatą gerinantys energijos pratimai.

** Prostatos specifinis antigenas (PSA) yra naviko žymeklis, kuris nustatymas atliekamas kraujo serume. Jis naudojamas diagnozuoti ir stebėti prostatos vėžio eigą.

parengta pagal informburo.kz

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą