Nuo seniausių laikų astrologai buvo įsitikinę, kad žvaigždės ir planetos daro tiesioginę įtaką žmogaus sveikatai. Dabar žvaigždės ir planetos susidūrė su nauju iššūkiu  – genetiškai modifikuotu organizmu, kurį, panašu, sunku paveikti.

Nepaisant to, nuo žvaigždžių ir planetų malonės priklauso, kokia šiandien yra mūsų savijauta, taip pat ir atsparumas peršalimo ligoms – kuriam iš Zodiako ženklų pavyksta jų išvengti arba greitai pasveikti, o kurie galvoja, kad gali baigtis labai liūdnai.

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Paprastai Avinas užsispyrusiai apsimeta, kad jis yra sveikas, nors čiaudi ir kosėja kaip koks Karabasas – Barabasas iš pasakos „Buratinas arba auksinis raktelis“. Jam tai smulkmena, nors jaučiasi kaip sužeistas drambliukas. „Niekai, kaip nors išsikapstysiu“, – galvoja Avinas.  Balsas – vos girdimas, nosis – užsikimšusi. Temperatūra virš keturiasdešimties…  Nieko tokio. „Čia paprasčiausiai karšta, atidarykite langą“, – sako jis. Todėl Avino  ženklo šeimos nariams ir mokytojams labai pravartu būtų turėti po ranka kurią nors medicinos informacinę knygą ir atidžiai išmokti įtartinus simptomus. Nepaisant to, kad užsispyręs Avinėlis yra gana pajėgus ir gali atlaikyti net ir marą.

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Šio ženklo atstovai paprastai kenčia iki paskutiniųjų, o paskui, kai liga įsismarkinusi vis dėlto paguldo jį į lovą, tada sako: „Viskas, aš mirštu, likit laimingi ir sveiki“.  Po to susideda rankas ant krūtinės ir užsimerkia. Ir nebereaguoja į jokius išorinius dirgiklius. Iš šalies žvelgiant, tai atrodo labai rimtai, jei ne baisiai. Iškviesta gydytojų brigada tik užjaučiamai linguoja galvomis. O artimieji, dėl suprantamų priežasčių, pradeda panikuoti: lakstyti, blaškytis, kažką kviesti, kažko ieškoti. Tačiau neverta panikuoti. Jums tereikia išsiaiškinti Jaučio imuninės sistemos programinės įrangos klaidas: jei pacientas Jautis informuojamas, kad jam vis tiek teks išmokti tai, kol jis nebuvo mokykloje arba jam nebus sumokėta už nedarbingumo lapelį, „sandoris“ kaip mat nutrūks, gripas išgaruos ir pacientas kuo skubiau ners iš ligoninės. Tai yra tada Jautis atsigauna iš karto, tarsi jis būtų aplietas pašventintu vandeniu.

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Dvyniai brangina ir  vertina savo ligą. Kaip ir bet kokia priežastį, suteikiančią galimybę  Dvyniams pasiteisinti savo gyvenimo šūkiu: „Aš negaliu mokytis (dirbti) tokiomis sąlygomis!“ Įgimtam aktoriniam Dvynių gebėjimui nieko nereiškia slogą paversti  nepagydoma liga, o    šniukščiantis garsas iš nosies, jam baigiasi beviltišku šauksmu: „Aš negaliu kvėpuoti“. Tada  sergantis šio ženklo atstovas būna tiesiog nepakenčiamas. Bet jau kitą dieną Dvynių ženklo atstovas daug mažiau skiria dėmesio savo nosiai ir jis atsigauna.

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

        Šio ženklo atstovai užsigrūdinę ir atsparūs kaip alaviniai kareivėliai. Vėžiui būdingos tik dvi  ligos būsenos: „Viskas tvarkoje“ ir „Ach, atsiprašau,  atrodo, kad aš miriau“. Antros galimybės  išvengsite, jei paslėpsite medicininę enciklopediją ir interneto prieigą nuo smalsių šio ženklo žmonių. Vėžys priklauso tai žmonių kategorijai, kurie patys susiranda visas ligas, išskyrus karščiavimą.

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Liūto ženklo atstovai – gydytojų numylėtiniai, kadangi į savo sveikatą žiūri itin kruopščiai ir atsakingai. Todėl žvėrių karaliui retai tenka sloguoti. Juo labiau – karščiuoti. Liūto namų vaistinėlė prikišta visokiausių preparatų, skirtų ligų prevenciniams tikslams, įskaitant ir maliariją. Net jei šio ženklo atstovas gyvena Suomijoje arba Antarktidoje.  Bet jei vis dėlto dėl nesuprantamų priežasčių Liūtą išverstų iš kojų sezoninis gripas, jis vis tiek kas valandą skambintų į darbą ir neleistų kolegoms atsipalaiduoti. Mat Liūtas galvoja, kad be jo gali viską sugadinti ar padaryti kažką ne taip.

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Tuo tarpu Mergelės ženklo žmonės  vengia gydytojų, kaip velnias kryžiaus. Todėl, kad jos linkusios sveikatintis savo metodais: homeopatiniais vaistais ir įvairiausiomis vaistažolėmis. Mergelės žmonėms  – garbės reikalas nurungti visuotinai pripažintus gydymo metodus medicinoje. Beje, šio ženklo atstovams neretai ir pavyksta. Tačiau reikalo esmė ne ta, kad šio ženklo atstovai žino, jog kiškių išmatos iš tikrųjų puikiai gydo chlamidiozę, bet užsispyręs tikėjimas, kad jos geriau išmano už gydytojus.

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

       Svarstyklės turi retą savybę – pasigauti virusą, net ir sėdint betoniniame bunkeryje su dujokauke ir nepralaidžiu apsauginiu kostiumu. Todėl sirgti peršalimo ligomis šio ženklo atstovams  –  įprastas reikalas. Tačiau mažai darantis įtaką jų gyvenimo būdui, nuotaikai ir charakteriui apskritai. „Na, susirgo, tai susirgo, ką padarysi“, – galvoja jie. Po to nusiperka žinomų saldokų apvalių tablečių bent pusantro kilogramo, šimtą gramų pailgų tablečių ir batonėlį „Lasolvan“. „Bučiuoju visus per kaukę, pasirodysiu po savaitės ir laikykitės ten visi“, – parašo Svarstyklės socialiniame tinkle ir pradingsta savaitę.

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Skorpionas kaip ir Vėžys, labai įtaigus ženklas, turintis vieną stipriausių prigimtinį imunitetą. Taigi, jei nepasakysite šio ženklo atstovui, kad jį supa zombių apokalipsė, jis ir nepastebės. Bet jei  pasakytumėt jam, kad galima išmokti plaukti ir turint hidrofobiją (vandens baimę), jis išmoks tą padaryti ir lediniame vandenyje, privertęs aiktelėti aplinkinius. Taigi, bet kuriuo atveju, nesvarbu, kuo besirgtų Skorpionas, jis su liga susidoroja daug geriau nei kitų Zodiako ženklų atstovai. Skorpioną globojanti planeta ir jį supančios žvaigždės apskritai nepagailėjo jam visokių „lengvatų“ ir „nuolaidų“, kuriomis jis sėkmingai ir naudojasi.

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

       Šaulio ženklo žmonės taip pat atsparūs ligoms, kaip ir Vėžys. Bet šio Zodiako ženklo atstovai vadovaujasi šūkiu: „Man jokiu būdu negalima sirgti“, net jei jau ir serga. Sveikatos prevencinėmis priemonėmis taip pat nesinaudoja, nes sako, kad neturi laiko užsiimti tokiais niekniekiais! Todėl šilto ir šalto matę  patyrę darbdaviai, norėdami atsikratyti Šauliu, išrašo jam „nedarbingumo lapelį“  ir išspiria pro durs, padedant apsaugai, žiniasklaidai pranešus, kad keliuose miestuose jau paskelbta gripo epidemija. Šaulį geriau užrakinti kambaryje ar prirakinti prie grandinės, nes savo valia Šaulys niekada nepalieka savo darbo vietos.

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Šio ženklo atstovai dažniausiai serga optimistiškai ir net linksmai. Ir kiekvieną sykį pasitikrina savo organizmo tvirtumą ir atsparumą. „Pagalvok, gripas, štai išgersiu šilto vandens su citrina ir kaip mat praeis, – sako Ožiaragis. – Be to, rytoj esu kviečiamas pas mokyklos direktorių, todėl nėra kada sirgti. Sakote, gali būti komplikacijos ir mirsiu? O paskui būsiu nugabentas į morgą? O ten fi-wi pagauna? Tai tada gerai…“.

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Vandenio ženklo žmonės serga ir gydosi atsakingai. Suprantama, prireikus gali pasitelkti ir specialisto pagalbos. Pagrindiniame Vandenio prevencinės sveikatos rinkinyje yra diagnostikos įrenginys, įmontuotas į smegenis, o tai beveik nesukelia klaidų. Todėl Vandenis neretai pasitiki juo daugiau nei vidutiniu gydytoju. Vandenio namuose paprastai  visada yra ir pirmosios pagalbos vaistinėlė, kurią pamatęs bet kuris farmacininkas gali sprogti iš pavydo.  Be standartinio paracetamolio, pleistro ir aktyvintos anglies rinkinio, Vandenis visada turi ir daugelio mėgstamą  aspiriną.

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Žuvys mėgsta, kad jiems sergant būtų guodžiami, lepinami, kad apie juos šokinėtų, jų gailėtų ir atjaustų. Todėl paprastai iš sezoninio peršalimo išspaudžia didžiausią naudą. Turinčios ligų patirtį Žuvys, pasirengusios kiekvieną kartą perrašyti testamentą,  kai termometras pasiekia „gyvybei pavojingą“ skaičių -37.2 laipsnių temperatūros. Tada skuba baigti ir kitus neatliktus darbus. Bet notarui išėjus, atsidūsta nuo dažnų greitosios pagalbos iškvietimų ir sušnabžda silpnu balsu: „Nesijaudinkite, viskas tvarkoje. Nieko greitai dar neįvyks ir nesulauksite. Galite būti ramūs ir žingsniuoti į darbą“.

 

Nuotr.pisc.ru

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą