Jei mergina jaučia, kad ja rūpinasi, tai automatiškai atsiranda trauka. Ji taip pat greičiausiai priims tai kaip ženklą, kad galite ją labiau apsaugoti ir pasirūpinti. Archyvo nuotrauka

Psichologų pastebėjimais, kad mergina pamiltų vaikiną, tereikia jam nustoti mąstyti kaip vyras. Šimtai ir tūkstančiai vaikinų svajoja įsimylėti tą ar kitą merginą. Jie lanko įvairius kursus, mokymus, eina pas psichologus, bet norimų rezultatų nesulaukia.

 

Jų poelgiai dažnai prasilenkia su logika

Kadangi daugelis neatsižvelgia tik į vieną niuansą. Norint laimėti merginos širdį, reikia nustoti galvoti kaip vyras. Ne, jūs neturite įtikti, jūs neturite prisitaikyti ar net atsidurti po jos padu. Tai visai ne apie tai. Pažvelkime atidžiau, ką tai reiškia?

Išskiriame tris moteriško mąstymo bruožus:

  1. Fantazijos.
  2. Nelogiškumas.
  3. Emocijos.

Visi puikiai žino, kad merginos yra emocingos, mėgsta svajoti, o jų poelgiai dažnai prasilenkia su logika. Dabar ji tiek daug norėjo, o po minutės visai ko kito.

Bet ar kas nors į tai atsižvelgia? Pavyzdžiui, jūs turite būti atsargūs, nes nežinote, ko iš jų tikėtis. Tačiau iš tikrųjų viskas yra daug paprasčiau. Jei tai žinosite, tikėtina, kad jus įsimylės patinkanti ir trokštama mergina. Tikrai ne per prievartą. Nieko nepriversime. Mes vis dar pasisakome už sveikus santykius. Taigi, kaip tai pritaikyti savo gyvenime?

Užmegzdami santykius ar bent jau flirtuodami nepamirškite šių dalykų: nebūtina versti per galvą, užtenka kuo nors nustebinti  ir suteikti emocijas. Tarkime, jūs susipažinote įprastame bare. Sumokėk jai už kokteilį ir tiesiog išeik. Patikėkite, tai tikrai ją nustebins ir … sužavės. Ar buvo malonu? Taip. Ar ji nustebusi? Daugiau nei. Ar ji pagalvos apie tai? Labiau tikėtina. Ir tada jūsų vaizduotė padarys viską už jus.

Bet tai banalus pavyzdys, tinkantis ne visiems. Pažvelkime į datą per mūsų taškų objektyvą.

Taigi jūs atėjote į restoraną, pavakarieniavote, išgėrėte vyno, pasikalbėjote. Kaip pridėti jai emocijų? Galite įteikti gražią dovaną. Nebūtinai gėles, tiesiog  tai gali būti kokia nors nuostabi smulkmena. Gal sagė ar ženkliukas, o gal raktų pakabukas. Apskritai, ką tik nori. Be to, tai galima suvaidinti kaip pokštą, pateikti taip, lyg dovanotumėte automobilį. Viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės. Taip, net sąskaitos apmokėjimas kavinėje jau maloniai nustebina.

Gerai, pirma užduotis įveikta. Kas toliau? Atminkite, kad merginos mąsto ne taip tiesiai, kaip vyrai. Ji gali sugalvoti ką nors visiškai nesusijusio su pokalbio tema. Bet jai tai bus akivaizdu. Taigi, nepasikliaukite vien savo suvokimu.  Vyrai paprastai mąsto savo vyrišku protu. Taip viskas būna išdėliota lentynose ir, tikėtina, būtent taip ir yra. Pavyzdžiui, per pasimatymą netyčia išliejote ant savęs ar jos taurę vyno. Manote, kad tai nesėkmė. Ar tai logiška? Bet tai visai ne taip. Ne kartą įsitikinau, kad tokios nepatogios ar nemalonios situacijos, atvirkščiai, žavi. Kodėl aš apie tai kalbu? Nekreipkite dėmesio į nieką. Jūs neturite iš karto pasikeisti po susitikimo. Elkitės lygiai taip pat. Jei praradote susidomėjimą, būsite informuoti.

 

Dauguma merginų skundžiasi, kad jų nesiklauso

Tačiau visa tai yra paprasti dalykai, kurių reikia vos 10 proc. pastangų Kas iš tikrųjų verčia merginas įsimylėti? Jos pačios fantazija, kad ir kaip banaliai tai skambėtų. Tai yra visa metodo esmė. Turėtumėte ne tik apie tai žinoti, bet ir išbandyti. Kaip? Tai viskas taip elementaru.

Nekalbėkite apie savo problemas. Dauguma merginų skundžiasi, kad jų nesiklauso, o tik verkšlena į ausis. Pavyzdžiui, kad vaikinai tik žino, ką pasakyti apie save. Ir neigiama prasme. Stenkitės nekreipti dėmesio į tai. Juk jūs vis dar esate pasimatyme, o ne pas psichologą.

Papasakokite kokią nors įdomią istoriją. Su susidomėjimu kalbėkite apie savo gyvenimo įvykius. Bet kad tai būtų ne šiaip nuobodus atpasakojimas, bet su humoru, su pokštais ar ryškiais įvykiais.

Svarbiausia, neišpasakoti visko per vieną dieną. Ne mažiau svarbu – kai ką nutylėti apie save. Tai suteiks jums paslaptingumo. Bent jau ankstyvose  pasimatymų etapuose. Juk nėra taip, kad esate smurtautojas ir maniakas, o paskui ją nustebinsite tuo. Žinoma, čia pokštas. Tiesiog palikite paslapties elementą. Leiskite jai šiek tiek pagalvoti apie jus. Palikite tai jai.

Pasimatymą užbaikite įdomiausioje vietoje. Ir čia yra pagrindinė esmė. Dauguma daro siaubingą klaidą. Jie tiesiog sėdi kartu, kol „ištirpsta“. Nėra ką pasakoti, bet jie vis tiek sėdi. Ką ji prisimins vėliau?  Nieko, tik nusivils. Taigi, atsisveikink ir nueik, kai nesinori eiti. Bus nuostabi reakcija. Tada ji norės dar kartą susitikti.

Taip  gana lengvai galima patraukti patinkančio žmogaus dėmesį. Moteriška fantazija  – tai  70 proc. sėkmės. Bet jei ji neturi apie ką galvoti, tada nebus ir susidomėjimo. Juo labiau, emocijų.  Nesvarbu, teigiamų ar neigiamų, svarbiausia, kad nedominuotų abejingumas. Ir nemanykite, kad esate lygūs ir mąstote taip pat. Ne, taip nėra. Jei jums buvo vienas įspūdis, tai merginai jis gali būti visai kitoks. Duok laiko viską padaryti už tave ir neskubinkite įvykių.

Žinoma, taip pat svarbu ją išklausyti, suprasti, neišduoti ir būti sąžiningam. Jei norite tai padaryti savanaudiškais tikslais, vargu ar jums pavyks. Norėdami ką nors įsimylėti, taip pat turite atsiduoti procesui. Tada galite tikėtis, kad sulauksite abipusiškumo. O jei jūs tiesiog norite jai  įtikti, deja, tai baigsis liūdnai.

 

psichologė Angelė Kazlauskienė

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą