Ar žinojote, kad su kiekvienu mėnesiu yra susijęs paukštis? Kaip ir gimimo akmenys, gimimo mėnesio paukščiai taip pat gali daug atskleisti apie jus! Taigi išsirinkite savo gimimo mėnesio paukštį, kad sužinotumėte daugiau apie savo charakterį, rašo apost.com.

 

 1. Sausis: Pelėda

Panašu, kad kalbėdami atidžiai renkatės žodžius, juos apgalvojate ir pokalbyje išliekate santūrus.  Nepaisant jūsų ramios prigimties, jūsų iškalba stebina kitus, ypač jūsų išraiškos formos, keliančios  kitiems ne tik nuostabą, bet ir susižavėjimą! Bendraujate pagal savo nusistatytas taisykles, tačiau būkite tikri, kad elgiatės teisingai, o jūsų mintys yra gilios ir prasmingos.

 1. Vasaris: Papūga

Jūs esate laisvos dvasios paukštis. Niekada nebūna nuobodu ar nuspėjama – esate žinomas dėl savo sugebėjimo pažvelgti už kasdienybės ribų. Kūrybinis rašymas, menas ar muzika – tai patys svarbiausi jūsų asmenybės bruožai. Jūsų draugai ir artimieji nuolatos įkvepia jums unikalių minčių ar net idėjų, kuriuos jūs sėkmingai realizuojate. Nors jūs ir netrokštate dėmesio, bet tai tikrai netrukdo mėgautis gyvenimu!

 1. Kovas: Paprastoji liepsnelė

Šie paukščiai yra atkaklumo įsikūnijimas! Turite nepaprastą galimybę įveikti net smarkiausias gyvenimo audras. Jūsų artimieji stebisi jūsų stiprybe ir įsitikinimu, nesvarbu, ar jie tai pripažįsta, ar ne. Kartais galite jaustis pavargę, bet retai tai parodote. Vietoj to sutelkite savo pastangas ir stebėkite aplinkinius. Tai padės jums išlikti stipriam ir pastoviam.

 1. Balandis: Kanarėlė

Šis paukštis neatsiejamas nuo juoko ir linksmybių. Kartais  galite atrodyti kaip klounas, kupinas  sąmojo. Jums patinka  ne tik pradžiuginti žmones, bet ir linksminti visus aplinkinius. Jei kas nors pamato kokį nors juokingą memą jūsų komentaruose, akimirksniu jis tampa dvigubai juokingesnis! Žodžiu, kanarėlės yra linksmybių mėgėjos!

 1. Gegužė: Lakštingala

Kokia miela jūsų čiulbančio mėnesio paukščio giesmė, kuri praskaidrina kiekvieno sutikto žmogaus dieną. Jūsų visada pozityvi, šviesi nuotaika užkrečiama ir apskritai jos pavydi aplinkiniai. Kadangi  maloni jūsų šypsena  kaip mat rūškaną nuotaiką paverčia linksma. Panašu, kad jūsų niekada nematė be šypsenos veide.

 1. Birželis: Balandis

Karališkas paukštis. Jūs esate lyderis iš prigimties. Ir visai nesvarbu, suprantate tai ar ne. Kitaip tariant, jūs esate organizavimo ir delegavimo monarchas. Jums nieko nereiškia imtis atsakomybės ir įvesti reikiamą tvarką. Nesvarbu, tai būtų didelė ekstremali situacija, ar tiesiog koks nors kasdienis įvykis!

 1. Liepa: Erelis

Kaip erelio gimimo mėnesio paukštis, esate nepaprastai pasitikintis savimi žmogus. Jūsų klausymo įgūdžiai yra neprilygstami. Net visiškai nepažįstami žmonės gali atvirai papasakoti jums savo gyvenimo istoriją. Kadangi esate labai patikimas žmogus, neskelbtiną informaciją sugebate laikyti visiškoje paslaptyje. Taip pat galite kantriai, nuoširdžiai patarti, kaip pakelti nuotaiką ar pakreipti kitus teisinga linkme.

 1. Rugpjūtis: Karališkoji žuvelė

Karališkosios žuvelės gimimo mėnesio kūdikiai geriausiai žinomi kaip draugiškiausi žmonės. Jums ne tik patinka susitikti su naujais žmonėmis, bet ir kažkaip priverčiate tuos žmones mėgautis susitikimu su jumis. Esate žinomas kaip nepaprastai dosnus žmogus, siūlantis pagalbą visiems, kuriems jos reikia. Jūsų dosnumas neapsiriboja tik artimais draugais, todėl mielai padėsite visiems, su kuriais bendraujate.

 

 1. Rugsėjis: Vanagas

Jūs esate savo pasakos herojus! Nepaisant daugybės iššūkių, jūs nuolat pasiekiate kokių nors laimėjimų.  Jūsų poelgiai nelieka nepastebėti, bet jūs stengiatės per daug nelįsti į viešumą. Šis herojiškumo ir nuolankumo derinys verčia kitus žavėtis jumis tiek namuose, tiek darbe. Žmonės jumis pasitiki ir jų pasitikėjimas nėra klaidingas.

 1. Spalis: Gulbė

Šio gimimo mėnesio paukštis yra ne tik labai protingas, bet ir puikus diplomatas! Jūs visada turite atsakymą. Mėgstate padėti ir galite rasti bet kokios problemos sprendimą per rekordiškai trumpą laiką. Jums patinka būti teisiam, ir dažniausiai taip ir darote. Kiekvienas pirmiausia kreipiasi į jus, kai susiduria su sunkia situacija arba tiesiog reikia gero patarimo. Jūs tikrai turite puikių gyvenimo receptų!

 1. Lapkritis: Gaidys

Pats geriausias bičiulis paukštis. Vadinasi, jūs esate geriausias draugas, koks tik gali būti. Ne tik draugas, bet ir patikimas bičiulis, patarėjas. Žodžiu, visapusiškas kompanionas. Per karštį ar šaltį atsidursite šalia savo draugų, kai  jie susiduria su sunkiomis situacijomis, kurios net gali išmušti iš vėžių. Jūs ne tik nukreipsite kitus teisingu keliu, bet ir neleisite jiems suklupti.

 1. Gruodis: Varnas

Jaudinantis intrigų ir paslapčių paukštis. Jūs esate nuotykių ieškotojas ir keliautojas. Pasitikintis savimi ir smalsus žmogus. Jūs visada ieškote sau patikimo bendrakeleivio, leisdamasis į įdomius žygius. Jūs esate savarankiškas ir visiškai laimingas vienas. Galbūt jūs nesate vakarėlio ar kompanijos siela, bet tikrai patiriate ir gaunate kažką naujo iš kitų.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą