„Jei moteris ilgą laiką neturėjo lytinių santykių, grįžimas prie seksualinės veiklos gali vykti ne taip sklandžiai, kaip norėtų, - sakė ginekologė, mokslų daktarė Doris Maria Gruber. - Moteris gali lėčiau reaguoti į stimuliaciją ir ne taip greitai susijaudinti. Tada tai taip pat gali būti kliūtis jai turėti lytinių santykių. Archyvo nuotrauka

Daugelis iš mūsų, nepaisant lyties, mano, kad vyras bet kokiomis sąlygomis turi būti pasirengęs eiti miegoti su bet kuria to norinčia moterimi. Ir vyrai tikrai su tuo sutinka – jei moteris yra pasirengusi, o juo labiau, jei ji prašo, vadinasi, pats Dievas įsakė pasinaudoti šia situacija. Vis dėlto, kada reikėtų atsisakyti intymumo? Be to, nuolatinis noras užmegzti fizinį intymumą su moterimi daro vyrą labai veržlų ir silpną. Juk bet kokiomis sąlygomis šis vyras stengsis įgyti šį intymumą net ir pažeminimo, per didelių išlaidų ar dar kažko kaina. Vis dėlto, kada reikėtų atsisakyti intymumo?

 

  1. Kai jam reikia daugiau nei jai

Jeigu vyras labiau nori intymumo su mergina nei ji su juo, vadinasi, jis pats pasirašo sau „mirties“ nuosprendį. Faktas yra tas, kad tokioje situacijoje atsidūręs vyras patenka į spąstus, iš kurių nebegalės išeiti, jei mergina  nesutiks ir jį atstums.

Tokios sąlygos merginai visada naudingos, nes pajutus jo nenugalimą troškimą, ima augti jos savivertė. Merginai tai patinka, todėl ji ir toliau jį dinamizuoja, periodiškai siųsdama jam subtilius signalus, kad ji hipotetiškai nėra nusiteikusi prieš intymumą. O tai reiškia, kad jam reikia ir toliau būti atkakliam, o iš tikrųjų įkyriam.

Merginai toks suviliotas vaikinas atrodo tikras kvailys, kuris galvoja tik apie savo troškimus. Iš tokio vyro galima traukti pinigus, galima vedžioti už nosies, verčiant vykdyti bet kokius prašymus. Ir nors intymumas su mergina niekada neturi tokios didelės vertės, pats vyras, įgijęs šį troškimą, visiškai nebevaldo savo veiksmų ir minčių.

 

  1. Po pirmojo atsisakymo

Kad nepatektumėte į pirmoje pastraipoje aprašytą situaciją, tereikia daugiau nei vieną kartą nesiūlyti intymumo kokiai nors konkrečiai merginai. Jei vis dar galite suvirškinti pirmąjį atsisakymą ir pereiti prie kitos merginos, tada kiekvienas paskesnis atsisakymas ugdys jumyse dar didesnį norą moterišką „ne“ paversti „taip“.

Be to, jei mergina kartą jūsų atsisakė, tai ji išreiškė abejingą ar net neigiamą požiūrį į jus. Toliau bandyti ką nors iš šios merginos gauti – tai pasirašyti savanorišką sutikimą būti pažemintam, kuris veda į dar didesnį pažeminimą.

Jei mergina nori bent trupučio intymumo su vaikinu, tai pirmą kartą ji gali jo atsisakyti. Bet to nepadarys taip aiškiai, kad jis tiesiog  apsisuktų ir išeitų. Tačiau kai mergina sako vienareikšmišką „ne“, tereikia tai priimti ir su ja atsisveikinti.

 

  1. Po kivirčo

Gera pora yra ne ta, kurioje nekyla kivirčų, o ta, kurioje laiku susitaiko – tokius pasisakymus galima išgirsti iš mėgstančių bartis, o vėliau įnirtingai susitaikyti lovoje. Tačiau visi šie fiziniai susitaikymai žmogui iš tikrųjų labai mažai duoda naudos.

Jei vyras, pavyzdžiui, nori susitaikyti su įžeista mergina, o ji kažkodėl  atsisako, tada pats vyras pateks į spąstus. Tokiu atveju mergina gali suprasti, kad intymumo pagalba galima manipuliuoti vyru – juk jis net taikstosi su ja ne dėl ramybės, o dėl intymumo.

Tada mergina pradės vis dažniau atsakyti jam intymumą, o jis vis daugiau ir daugiau stengsis jį įgyti. Štai kodėl bandymas suartėti  su mergina iškart po kivirčo gali būti nemalonus.

Taip pat verta suprasti, kad bėgti į lovą iškart po kivirčo nėra pernelyg logiška ir adekvatu. Merginai  tai gali būti signalas, kad miegamajame galima „išspręsti“ bet kokius klausimus ir problemas. Ir tai, kaip suprantate, negali teigiamai paveikti jos elgesio.

1 KOMENTARAS

  1. Sveiki, žiūrintieji, apsilankykite ADU tirpalo šventykloje (priestadu@gmail.com) ir atkurkite santuoką arba grįžkite su jo galingu meilės burtu. išbandykite jį ir pasidalykite savo liudijimu.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą