Sudaužius ar netyčia nukritus ir sudužus veidrodžiui, iš karto sukelia blogų minčių ir rūpesčių, jei laiku nesiimama priemonių. Aišku, vienas, kad sudužęs veidrodis pranašauja artėjančią nelaimę ar bėdą. Todėl norėdami išvengti nelaimės, turite žinoti, kaip elgtis tokiu nemaloniu atveju.

 

Kad ir netyčia įsipjovus, pritrauksite sielvartą

Ne šiaip veidrodis laikomas magišku daiktu. Per jį žmonės susisiekia su kitu pasauliu ir pasikviečia dvasią. Veidrodis yra  tarsi su „dvigubu dugnu ir jei jį sudaužome, galite sunaikinti ir savo gyvenimą“, – sako žinoma ekstrasensė Rubina Cibulskaja, kuri dažnai pasitelkusi veidrodį atlieka įvairius ritualus. Anot jo, veidrodžio paviršius sugeria energinius prisiminimus – tiek gerus, tiek ir blogus. Todėl sudaužius veidrodį, jie gali prasiskverbti į mūsų aurą ir ją užkimšti. Taip atsitinka, kad veidrodis sudūžta tarsi pats savaime. Bet jei atsitiko, kad jūs jį sudaužėte, tada, greičiausiai, nepavyks išvengti nelaimės. Tačiau yra taisyklių, kurios gali padėti atitolinti ar net išvengti bėdų.

Taigi, ką daryti, jei sudužo veidrodis? Pirmiausia reikia surinkti jo šukes, bet jų negalima  imti plikomis rankomis. Mat jei kad ir netyčia įsipjausite, pritrauksite sielvartą. Didesnes šukes reikia sušluoti šepečiu,  o smulkias – surinkti dulkių siurbliu. Tai turėtų padaryti tas, dėl kurio kaltės ir sudužo veidrodis. Bet jei veidrodį sudaužė vaikas, šukes turėtų surinkti kuris nors jo kraujo giminaitis. Jei veidrodis suskilo tiksliai į kelias dideles dalis, jas reikėtų nudažyti juodais dažais, kad asmeniniame gyvenime būtų išvengta negandų.

 

Negalima išmesti sudužusio veidrodžio šukes į šiukšlių dėžę lauke

„Jokiu būdu negalima žiūrėti į suskilusį keliose vietose veidrodį, net jei jis ir nepabiro į šukes. Svarbiausiai saugokite nuo to savo vaikus, antraip jie praras gyvybingumą ir užtrauksite jiems sveikatos problemas. Prieš išmesdami veidrodį, apvyniokite jį tvirtu audiniu. Galite atlikti ritualą ir pašvęsti šią vietą šventu vandeniu, tada nesėkmė tikrai atsitrauks“, – patikino žinoma ekstrasensė.

Rubinos Cibulskajos tvirtinimu, jei mėginsite išplėšti iš sudužusio veidrodžio šukes, sukelsite neigiamą namo vyrų reakciją ir agresiją. Taip pat galite padvigubinti bėdas, kurios jau savaime kyla iš sudaužyto veidrodžio. Apskritai nepatartina namuose laikyti sudaužytą veidrodį, net jei tai yra antikvarinis daiktas. Turėtumėte nedelsdami atsikratyti jo ir nusipirkti naują.

„Taip pat negalima išmesti sudužusio veidrodžio šukes į šiukšlių dėžę lauke. Tai daro neigiamą poveikį. Jūs turite užkasti šukes į žemę kur nors netoli namų. Tuo pačiu apsaugosite ir savo namus. Jei sudaužėte veidrodį, o tada pažiūrėjote į jo fragmentus, turite skubiai veikti ir išvalyti savo energetinį lauką, naudodamiesi apsauginėmis priemonėmis“, – įspėjo ekstrasensė.

Anot jos, pirmiausia turėtumėte pakišti veidrodžio gabalą, į kurį pažiūrėjote, po tekančiu šaltu vandeniu, nes kitaip galite tikėtis sveikatos pablogėjimo.

 

2 KOMENTARAI

  1. You actually make it seem really easy with your presentation however I find this matter to be actually one thing which I feel I’d by no means understand.
    It sort of feels too complex and very huge for me. I’m looking forward
    to your next submit, I will try to get the hold of it!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą