Jų seksualiausia savybė – paslaptingumas. Žmonės tiesiog negali tuo atsistebėti iki galo. Be to, kartais galite būti laukiniai, ypač su žmonėmis, su kuriais turite santykių. Archyvo nuotrauka

JAV ir Kanados  mokslininkų grupė ištyrė žmogaus seksualinio patrauklumo fenomeną. Mokslininkai padarė išvadą, kad išvaizda, pasitikėjimas ir humoro jausmas užleido vietą visai kitai žmogaus savybei.

Nesavanaudiškumas pasirodė seksualiai patraukliausias vyrų charakterio bruožas. Ekspertai stebėjosi, kad ši asmenybės savybė lenkia pasitikėjimą savimi, humoro jausmą ir sąžiningumą.

Vokiečių leidinys „Freundin“ paskelbė Kanados ir Amerikos mokslininkų tyrimų duomenis, kurie išsiaiškino kai kurių žmogaus bruožų ryšį su santykių su priešinga lytimi sėkme. Ekspertai mano, kad nesavanaudiški žmonės sėkmingiau užmezga meilės partnerystę nei kiti.

Tuo tarpu JAV Guelpho universiteto ir Kanados Nipissingo universiteto psichologai paskelbė savo tyrimą, išsiaiškinę, kuri žmogaus savybė yra seksualiausia. Jie apklausė 800 žmonių ir įvardijo vieną bendrą dalyką – nesuinteresuotumą. Bet nedaugelis žino, kad seksualiausia žmogaus savybė priklauso ir nuo to, po kuriuo Zodiako ženklu jis gimė.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Avino seksualiausia savybė – jo nepriklausomybė. Jis niekada nepasikliauja kitais ir žino, kad vienintelis, kuriuo gali pasikliauti visais klausimais, yra jis pats. Todėl su didžiuliu pasitikėjimu atlieka kiekvieną veiksmą ir  siekia tikslo, tikrai žinodami, kad jiems pasiseks. Ši savybė taip pat labai svarbi santykiuose, nes užmegzdamas juos, partneris netampa visos visatos centru, o tiesiog yra atrama ir tai yra labai šaunu.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Jautis visada ieško sau tinkamų bendraminčių, todėl jie taip lengvai išsiskiria iš minios. Be to, šio ženklo atstovai visada stengiasi būti dėmesio centre, todėl  nenuostabu, kad žmonės dažnai juos traukia romantiškai. Gal ir nieko nedaryti, bet jų pasekėjai sulaikę kvapą stebės, net ir kai stovi. Net ir užsispyrusi Jaučio prigimtis šiuo klausimu nieko negali pakeisti, nes jie visada pasitiki savo sugebėjimais ir tai negali būti atstumianti. Taigi, užsispyrimas yra seksualiausia šio ženklo  atstovo savybė

 

DVYNIAI (gegužės 22 – birželio 21)

Šio ženklo  atstovams patinka žaisti, kol užmezga santykius. Beje, žmonės turi  kaip reikiant paprakaituoti, kad atkreiptų jūsų dėmesį ir meilę. Nuolatinis katės ir pelės žaidimas daro jus tokius patrauklius kitų žmonių akyse. Žaismingumas ir yra Dvynių seksualiausia savybė, nes juos sudominti ir užkariauti  yra velniškai sunku.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Šio ženklo seksualiausia savybė yra magnetizmas. Be to, jūs labai mėgstate laisvę, o tai savaime yra beprotiškai patrauklu. Taip pat esate nenuspėjami ir paslaptingi. Vieną minutę galite būti ramūs, o kitą –  tarsi laukiniai ir pamišę. Todėl žmonės, matydami tai, neretai pasimeta ir  nežino, ką toliau daryti. Jūs tiesiog pritraukiate žmones prie savęs tarsi magnetas geriausia įmanoma prasme. Todėl žmonės tiesiog jaučiasi gerai, kai yra šalia jūsų.

 

LIŪTAS (liepos 23 – rugpjūčio 23)

Jūsų emocionalumas yra bene seksualiausia savybė. Jūs įsisavinate viską, kas susiję su energija ir emocijomis, jums svarbu parodyti, ką jaučiate visais savo gyvenimo aspektais. Ir tai negali netraukti aplinkinių. Nors apskritai  jūsų labiausiai mėgstamas užsiėmimas yra surengti dramą, ir net jei kai kurie mano, kad tai nereikalinga, kiti mato jūsų žavesį ir negali jums atsispirti.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Jūsų laukinė vaizduotė yra viena seksualiausių savybių. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodote tylūs ir ramūs, jūsų galvoje sukasi daugybė idėjų ir fantazijų, kurios išsilieja, kai tik kas nors jus geriau ima pažinti. Tai netgi matyti jūsų akyse, kurios užsidega, kai tik turite naują idėją. Jūsų kūrybiškumas ir  meniškumas gali sužavėti absoliučiai bet kurį jūsų aplinkos žmogų.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Galbūt atrodote geriausiai, tačiau kitus žavi ne jūsų išvaizda, o kalba, mintys. Kalbėjimas ir yra seksualiausia jūsų savybė, kadangi  jūsų balsas traukia kitus, kaip paukščių čiulbėjimas, o mintys priverčia skrieti dar toliau. Galų gale žmonės yra pasirengę daryti viską, ką jiems liepiate, todėl daug įtakos turi viskas, ką užsibrėžėte.

 

SKORPIONAS (spalio 24 – lapkričio 22)

Jų seksualiausia savybė – paslaptingumas. Žmonės tiesiog negali tuo atsistebėti iki galo. Be to, kartais galite būti laukiniai, ypač su žmonėmis, su kuriais turite santykių. Tiesą sakant, esate pasirengę išbandyti viską iš karto, o tai reiškia, kad viduje esate tikrai laukiniai sutvėrimai. Tai gali atgrasyti, bet taip pat labai ir traukia kitus žmones.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Jūs esate žmogus, turintis šarmo, nes tuo pačiu metu jūsų šviesi ir tamsi energija nuolat nusveria viena kitą. Jums patinka sarkazmas, ironija, „mėtyti peilius“, o tai neįprasta kitiems – kartu atstumia ir traukia. Jūs niekada neleidžiate savęs užgalioti, mokate pastovėti už save,  todėl jūsų ekscentriškumas yra seksualiausia savybė. Žmonėms tai patinka, nes visi esame pavargę nuo monotonijos ir kartkartėmis norime kažkokio šėlsmo.

 

OŽIARAGIS (gruodžio 23 – sausio 20)

Jūs esate praktiškiausias iš visų ženklų. Tai ir žavi aplinkinius, o kartais ir stebina. Tai traukia  ir tuos, kurie yra ramūs žmonės, tokie kaip jūs. Tačiau ši jūsų savybė gali būti  ir apgaulinga. Tiesą sakant, kai geriau  ima jus pažinoti, galite tapti tikru maištininku. Ir tai labai seksualu. Jūs negalite būti vertinami iš pirmo žvilgsnio, jūs turite būti pripažinti, todėl žmonės taip nori žinoti apie jus viską. Nereikia stengtis ką nors slėpti. Laikui bėgant  patartina tiesiog atsiverti, o žmonėms patinka matyti  permainas ir pokyčius.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Jūs esate labai smalsus ir visada ieškote tiesos ir gyvenimo prasmės. Tai daro jus labai intriguojančiu ir seksualiu. Nepaprastai įdomu stebėti jus iš šalies ir klausytis jūsų minčių. Jūs esate mąstytojas geriausia žodžio prasme. Šalia esantys žmonės taip pat  nori suprasti esmę, todėl jūs visada kalbate apie dalykus iki galo. Be to, žinote, kuriuos mygtukus turite paspausti, kad šalia esantis žmogus tuo pačiu metu būtų ir šokiruotas, ir patenkintas.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Šio ženklo atstovai būna seksualiausi, kai  yra sutelkę dėmesį į ką nors. Kai juose užsiliepsnoja ryžtas  ir yra pasirengę eiti pirmyn, norėdami pasiekti tikslą. Jūsų kūrybiškumas, noras pasiekti ir polinkis peržengti visas ribas taip traukia žmones, verčia juos bėgti paskui jus, kad galėtų bent dar keletą sekundžių pasikalbėti. Neįmanoma atsiplėšti nuo jūsų, kai būnate aistringi, ir tai labai šaunu.

 

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą