Garsiajame filme „How to Lose A Guy In 10 Days“, kur Kate Hudson herojė naudojasi įvairiais triukais, norėdama atsikratyti vaikinu (aktorius Matthew McConaughey) per dešimt dienų. Tai yra ji nebežiūri kartu jo mėgstamų sporto žaidimų, kišasi į jo santykius su draugais ir konfliktuoja su jais,  įsitraukia į apkalbas ir paskalas. Sakoma, kad tikrų vyrų tokios nesąmonės negąsdina!

Bet jei vis dėlto nuspręsite atsikratyti vaikino ar kambario draugo, su kuriuo praleidote daugiau nei mėnesį ar metus, pirmiausiai išsiaiškinkite po kuriuo Zodiako ženklu jis gimė, o po to paleiskite į darbą „sunkiąją artileriją“. Ko gero ne viena iš jūsų nežino, kaip „atfutbolinti“ neįdomų ir atsibodusį vaikino paprasta SMS žinute? Skaitykite ir  mokykitės!

 

Avinas

Avino ženklo vaikiną galima išprovokuoti „SMS mūšiui“.  Suprantama, tai įžeis jo orumą, ambicijas ir pasididžiavimą, ir jis imsis aiškintis santykius visu rimtumu. Aišku, norint jo atsikratyti, „SMS mūšis“ turėtų baigtis jo nenaudai.

 

 Jautis

Gimusio po Jaučio ženklu vaikino paprašykite pagalbos SMS žinute.  Greičiausiai jis viską metęs atskubės jums į pagalbą. Jis atlėks, o jūs jam pasakykite, kad tai buvo tik pokštas ir jokia jo pagalba jums nereikalinga, kaip ir jis pats. Štai taip pataikytumėte jam žemiau juosmens.

 

Dvyniai

Norint atsikratyti Dvynių ženklo vaikino pravartu būtų nusiųsti grubų ir vulgaraus pobūdžio pokštą. Suprantama, vaikinas tai priims, švelniai tariant, ne džiaugsmingai, nes grubius ir vulgarius žodžius jis girdi tik iš draugų vaikinų.

 

Vėžys

Bene silpniausia Vėžio vaikino pusė yra jo nesėkmingi santykiai su priešingos lyties atstovėmis. Todėl jis stengiasi tai slėpti nuo visų. Pabandykite iš jo išpešti bent keletą detalių šia tema, o paskui padarykite savo išvadą, kodėl jis yra nevykėlis. Šis „eksperimentas“  jį labai įskaudins ir privers daug galvoti.

 

 Liūtas

Žinia, Liūto ženklo vaikinai labai mėgsta pagyras. Parašyk ilgą, liaupsinantį komplimentą šio ženklo vaikinui. O kai jis atsakydamas padėkos, parašykite, kad suklydote ir visai ne jam buvo skirtos šios liaupsės.

 

Mergelė

Mergelės vaikiną irgi nesunku „atfutbolinti“. Jūsų užduotis paprasta ir nesunkiai įgyvendinama:  nuleisti iki nulio jo savivertės lygį.

 

Svarstyklės

Būdas „atsikratyti vaikino suradus jam naują merginą“, tinkantis Svarstyklių vaikinui, turi tik vieną trūkumą: merginų solidarumą! Todėl geriau bus, jei savo telefono numerį įkelsite į „Tinder“  ir parašysite, kad norite susipažinti su mielu ir protingu vaikinu. Juk viskas dėl (buvusio) mylimojo laimės!

 

Skorpionas

Skorpiono ženklo vaikinui pravartu būtų priminti, kad ir seniai įvykusį kurį nors jam nemalonų nutikimą dėl kurio šio Zodiako ženklo atstovas gali mirtinai supykti, o jūs iki grabo lentos užsitrauksite jo rūstybę. Užtat  pasieksite norimą tikslą!

 

Šaulys

Šaulio ženklo vaikino kompiuterį ar išmanųjį telefoną užverskite „šiukšlėmis“ (spam‘u). Tai reiškia, kad parašykite vieną žodį mažiausiai tūkstantį kartų. Po to greičiausiai jis užblokuos ir nebenorės daugiau jus matyti akyse.

 

Ožiaragis

Šio ženklo vaikinas tiesiog  nekenčia prabusti labai anksti. Tai reiškia, kad reikia nusiųsti jam žinutę penktą valandą ryto. Tada jis kaip reikiant įsius ir gali jus pirmiau pasiųsti toliau, nei pati suspėtumėte padaryti tai anksčiau.

 

Vandenis

Vandenio ženklo vaikinui parašykite ilgą pranešimą, kuriame  negailėkite daug gražių žodžių ir girkite tik… save. Be to, darykite tai su arogancija ir sarkazmu.

 

Žuvys

Jei Žuvų ženklo vaikiną be jokios priežasties išvadinsite „kvailiu“ – įžeisite ir įskaudinsite jį iki širdies gelmių.

 

4 KOMENTARAI

  1. Hey this is somewhat of off topic but I was wondering if blogs use
    WYSIWYG editors or if you have to manually code with HTML.
    I’m starting a blog soon but have no coding knowledge so I wanted to get guidance
    from someone with experience. Any help would be enormously appreciated!

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą