Seksualinės patirties trūkumas nėra mirties nuosprendis. Archyvo

Kiekvienas yra patyręs situacijų gyvenime, kai kažkas vyksta ne pagal planą ir tampa nekontroliuojama. Pavyzdžiui, jau prie kasos pastebėjo, kad pamiršo piniginę, netyčia užpylė kavos ant palaidinės, per klaidą išsiuntė žinutę kitam asmeniui. Jei gyvenime nesureikšminate tokių dalykų, tai sekso metu tokie kad ir nedideli prašovimai pro šalį gali viską sugadinti.

Sunku nuspėti, kas gali nutikti. Anksčiau ar vėliau kiekvienas intymiame gyvenime padaro klaidų ar atsiduria nepatogiose situacijose, kai turite vos kelias sekundes viską sutvarkyti.

 

  1. Netikėti svečiai

Iš kino teatro anksčiau laiko grįžusi buto šeimininkė ar netikėtai iš kito miesto atvykusi mama sugriauna visas viltis dėl intymaus vakaro praleidimo. Žinoma, spontaniškas seksas turi savų privalumų, tačiau apsispręsti reikėtų tik tada, kai būsite tikri, kad niekas jūsų netrukdys. Kraštutiniu atveju įsitikinkite, kad durys į kambarį yra uždarytos. Tai suteiks jums laiko išsisukti iš nepatogios situacijos.

  1. Kūno garsai

Kokie nors jūsų kūno skleidžiami garsai gali ne tik sugadinti nuotaiką, bet ir pastatyti į nepatogią padėtį, jei nepriimsite to su humoru. Neįmanoma visiškai atmesti tokios situacijos, nes tai yra žmogaus fiziologija, kurios jūs ne visada galite kontroliuoti.

Geriausia, ką galite padaryti, tai priimti ir ramiai suvokti šiuos reiškinius, per daug nekreipiant į juos dėmesio. Aišku, jūs galite nepatogiai jaustis dėl partnerio, kuris ir tapo šių garsų liudininkas. Tačiau, jei partneris yra adekvatus, jautrus žmogus, jis taip pat elgsis supratingai. Priešingu atveju, turėtumėte pagalvoti, ar jis jums tinka.

  1. Pavadina savo partnerį kitu vardu

Tai viena dažniausių klaidų, ypač, jei tai naujas partneris. Toks prašovimas pro šalį gali kainuoti ne tik nutrūkusį seksą, bet ir santykius apskritai, nes ne kiekvienas vyras po to gali elgtis supratingai.

Jei vis dar galvojate apie buvusįjį, pasistenkite susitvarkyti su savo jausmais ir būkite atsargesnė,  bendraudama su nauju mylimuoju.

  1. Prasta garso izoliacija

Sunku atsipalaiduoti ir nusiteikti tinkamai nuotaikai, jei už sienos girdisi kaimynų komentarai ar garsiai groja muzika. Nepatogios situacijos galima išvengti nebent jei yra privatus namas arba sodyba. Tačiau bute reikia imtis priemonių, kad kaimynai netaptų netyčia jūsų romantiško susitikimo klausytojais. Vadinasi, reikia kontroliuoti procesą, įsitikinkite, kad kaimynų nėra namuose, arba pasirinkite laiką, kada galite garsiau paleisti muziką ir tuo pačiu užgošite pašalinius garsus.

  1. Smalsūs augintiniai

Dažnai augintiniai mėgsta stebėti, ypač katės, kurios judančias kūno dalis ir drabužius priima kaip kvietimą žaisti. Todėl iš anksto nuveskite savo augintinius į kitą kambarį, ypač jei jūs ir jūsų partneris esate visai neseniai kartu ir vis dar jaučiatės nejaukiai.

  1. Ne ten

Kartais aistros metu vaikinas gali suklysti ir  nepataikyti ten, kur reikia. Žinoma, vargu ar tai suteiks jums malonumo. Todėl stenkitės pasirinkti tokias pozicijas, kurios sumažintų šią riziką. Arba švelniai pavadovaukite savo partneriui, ir, prireikus, nukreipkite jį reikalinga linkme.

Svarbiausia, kad ir kas nutiktų, elkitės su humoru, kad nesugadintumėte santykių su partneriu ir nesijaustumėte nepatogiai. Tai padės atitaisyti nesusipratimą ir išvengti neigiamų įspūdžių. Tinkamai nusiteikus, nepatogi situacija gali netgi labiau suartinti.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą