Parodykite nuoširdų susidomėjimą tuo, ką žmogus sako. Kiekvienas žmogus yra įdomus savaip, ir beveik kiekvienas pokalbis gali duoti ko nors naudingo ir įdomaus. Archyvo nuotrauka

Tarkime, jūs įsimylėjote. Nuoširdžiausi sveikinimai. Tai geras dalykas ir naudingas sveikatai – laimės, džiaugsmo hormonai ir visos iš to kylančios nuotaikos. Priminsiu, kad įsimylime tada, kai jaučiamės savimi, kai galime sau leisti skraidyti ant sparnų, labai patinkame sau ir tikime stebuklais.

Tai įmanoma, jei mergina spinduliuodama patraukė vyrą, galinčią pažadinti šią meilę. Tada jis sugalvoja laisvalaikį, dovanoja gėles, skrenda į susitikimą, plasnodamas sparnais, mintimis ir atvira siela.

 

Jis nenori užkibti ant kabliuko, kad kas nors kontroliuotų jo mintis ir emocijas

Natūralu, kad tada susirašinėjimas ir skambučiai nenutrūksta kelis kartus per dieną. Ypač įsimylėjusiems tai gali būti ir 20 kartų per valandą. Tada mergina apleidžia visus savo reikalus, visus draugus, visa širdimi pasinerdama į savo mylimąjį. Jis irgi iš pradžių to nori. Tačiau jo instinktai veikia kiek kitaip.

Tada nutinka baisus dalykas: vyras pradeda tolti, vis rečiau rašo mielas žinutes, šypsenėlės dingsta iš tekstų kaip pavasarinis sniegas. Mergina pradeda kone kraustytis  iš proto ir bando grąžinti viską į tai, kas buvo anksčiau. Tai neveiks. Kaip buvo anksčiau, to nebebus. Kodėl?

Todėl, kad jis turi teisę rinktis, galite pereiti ten, kur geriau juo rūpinasi ir skiria daugiau laiko.

Be to, jis nenori užkibti ant kabliuko, kad kas nors kontroliuotų jo mintis, emocijas ir apskritai gyvenimą. Jis vis dar nori būti savarankiškas, įdomus ne tik vienai, bet ir kitoms, turintis savo reikalų, savo laiką ir keistenybes.

Tai taip pat ženklas, kad mergina, tiesiogine prasme, įsiskverbė į visas jo gyvenimo ląsteles, į visus skonio receptorius ir smegenis. Jis žino viską apie ją ir dar daugiau. Jei trumpai – viskas aišku kaip diena. Jos asmenybės knyga perskaityta. O jei ko ir neperskaitė, tai mergina pati pakabino „šiuos laiškus“ jam prieš akis ar patiekė iš šaukšto. Tai yra gamina jo mėgstamus patiekalus, žiūri jo mėgstamus kanalus, leidžia laiką su jo draugais, visus jo kolegas pažįsta ir vadina vardais.

Tada apima jausmas, kad yra kaip tas neįgalus žmogus, kuris tiesiog negali gyventi savarankiško gyvenimo. Negali pats galvoti. Negali priimti sprendimų ir užsiimti kažkuo savo.

Žinoma, vyrui nereikia tokios merginos meilės. Tokia mergina tampa neįdomi. Ji virsta erzinančia muse, kurią reikia kuo skubiau nuvyti.

 

Būkite įdomi ir nepraraskite savo interesų

Deja, kad ir kiek sakytum gražioms moterims ir merginoms, bet joms tai nė motais. Jos linkčioja galvomis ir toliau bijo prarasti žmogų, stengiasi jam įtikti pataikaudamos ir įsiteikdamos.

Svarbi taisyklė yra ta, kad  mergina tiesiog privalo turėti savo pomėgių ir savo interesų.

Jei nenorite prarasti savo mylimojo susidomėjimo, būkite įdomi ir nepraraskite savo interesų.

Tai taip paprasta.

Neįdomus, neužsiėmęs ir neturintis savo pomėgių žmogus negali būti įdomus. Patogu, taip, bet neįdomu. O tai reiškia, kad vyras nemylės tokios, o patogiai gyvens šalia jos, kadangi ji šokinėja aplink jį, nerimsta, toliau įrodinėdama savo meilę. Tada neverkite, jei jis vieną gražią dieną išeis.

Tuo tarpu baimė prarasti vyro susidomėjimą jumis reiškia, kad esate emocijų gniaužtuose ir negalite nusiraminti. Negalite išjungti telefono  net vieną dieną ir gyventi savo 24 valandas per parą.

Todėl patarimas labai paprastas: susiraskite sau bet kokios veiklos ir nustosite nuolat galvoti apie savo mylimąjį.

Taigi, susitvarkykite su savo emocijomis ir baimėmis. Kontroliuokite visas savo mintis, o verčiau užimkite smegenis kažkuo svarbaus ir įdomaus – mokykitės naujų žodžių, skaitykite, tobulinkite žinias darbe, galų gale parašykite knygą.

Gerbkite savo gyvenimą ir erdvę, dievinkite laiką, kurį galite praleisti vienumoje ar su draugėmis. Jūs neturite gaišti laiko jam, eikvodama savo energiją. Jūsų laikas yra turtas. Kiekviena valanda ir minutė yra galimybė pasisemti sau jėgų. Todėl nešvaistykite laiko dėl jo. Kai tai suprasite, tikrai galėsite kalbėti apie savo asmeninę erdvę su šypsena, nes pagaliau pradėsite tai vertinti. Labiau pamilsite save ir susidomėjimą gyvenimu.

 

psichologė Angelė Kazlauskienė

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą