Skorpionas – bene labiausiai mistiškas Zodiako ženklas, turintis įgimtų ekstrasensinių sugebėjimų. Archyvo nuotrauka

Kai kurie žmonės tiesiog turi įgimtą dovaną manipuliuoti kitais ir išnaudoti juos. Jiems duokite ne gardėsių, o suteikite galimybę kontroliuoti kitus. Bet laimingo atsitiktinumo dėka jie gali tapti talentingais lyderiais ir vedliais. Jei su karjera tai nepasiteisina, tada žmogus labiau susitelkia į savo asmeninį gyvenimą.

 

Energetinis vampyras

Skorpionas – bene labiausiai mistiškas Zodiako ženklas, turintis įgimtų ekstrasensinių sugebėjimų. Skorpionas lengvai skaito kitus žmones kaip knygą, moka nuspėti kitų veiksmus. Bet šio ženklo atstovo empatijos jausmas yra vienpusis. Skorpionas naudojasi sugebėjimu pažvelgti į kito sielą dažniausiai tik savo labui. Be to, jie yra  ne tik strategijos ir subtilių žaidimų meistrai, bet ir žavūs intrigantai, gundytojai, mokantys pritraukti auką prie savęs. Kai žmogus patenka į spąstus, Skorpionas tampa lėlininku. Jis įnirtingai sugalvoja dar vieną išbandymą, tuo pačiu patikrindamas  žmogaus psichologines galimybes. Tai tikras žmogaus formos vampyras. Jo išradingumas neturi ribų. Skorpionas – galingas ženklas kito rankomis pasiekti tai, ko nori. Jei Skorpionas jaučia, kad žmogus išnaudojo savo energijos išteklius, tada jis lengvai pereina prie kitos aukos. Taip aukojama pėstininkė. Nuo visų bėdų šio ženklo atstovas saugo tik savo išrinktąjį. Bet ir čia jis negali susilaikyti nuo manipuliavimo.

 

Dviveidis juokdarys

Kitas manipuliacijų karalius yra Dvynių ženklo atstovas. Slaptas jo ginklas yra sugebėjimas analizuoti kitų elgesį. Padedant psichologiniams triukams, Dvyniai greitai pritraukia prie savęs žmogų ir prireikus įkvepia jį reikiamomis mintimis. Šio ženklo atstovai yra žodžių meistrai ir moka įtikinamai kalbėti. Spąstai visada slypi jų kalbose. Jie bendrauja su kitais taip, tarsi norėtų surengti savotišką hipnozės seansą. Jie įkvepia auką, motyvuoja, žada visą įmanomą pagalbą – ir visa tai, kad pasiektų savo tikslus. Dvyniai gali rūpintis vienu, o patys galvoti apie kitą žmogų. Aukščiausią Dvynių dvilypumo ar dviveidiškumo lygį galima atsekti fiktyvioje santuokoje, nors  ji ir buvo įteisinta juridiškai. Pasiekę finansinę nepriklausomybę, ženklo atstovai atsikrato naštos – nenorimo žmogaus šalia. Todėl vėliau buvusi antroji pusė jaučiasi kaip panaudota ir sulaužyta lėlė!

 

Sentimentalus išnaudotojas

Gilus Žuvų emocionalumas padeda joms išsiugdyti stiprią intuiciją. Jie  neskuba reaguoti į pagalbos šauksmą, bet tai padarę, gali pasinaudoti aukos pažeidžiamumu. Prireikus net  gali skleisti melagingas apkalbas. Tokių veiksmų jie imasi norėdami supaprastinti savo tikrovę ir tuo pačiu  įrodyti  aplinkiniams savo svarbą. Žuvų ženklo atstovų gebėjimas pasinaudoti kitais žmonėmis neretai  susikerta su jų valios trūkumu. Dėl tos pačios priežasties Žuvys neretai prieštarauja sau: jos niekada neprisipažįsta dėl savo padarytų klaidų. Kai kurie šio Zodiako ženklo atstovai labai mėgsta mokyti ir auklėti kitus. Tuo pat metu jie nuoširdžiai painioja asmenybės išaukštinimą su meile. Slaptas Žuvų noras yra dominuoti, bet jie tai slepia, užmaskuodami rūpestingumu.

 

Visagalis ir neklystantis

Liūtai – puikūs lyderiai ir laiko savo pareiga nukreipti kitus žmones teisingu keliu. Šio ženklo atstovai savo karališkomis kalbomis visada siekia pritraukti į savo pusę kuo daugiau žmonių ir juos paveikti ar panaudoti savo tikslams pasiekti. Tačiau, skirtingai nei kiti Zodiako ženklai, Liūtas viską daro atvirai: jis yra nepajudinamai įsitikinęs, kad visada yra teisus. Pasitikintys savimi šio Ugnies stichijos atstovai naudoja paprasčiausius įrankius: kalbėjimą ir įtikinimą. Jie tik grasina pirmuoju, tačiau auką  gali reguliariai maitinti įtikinimais. Liūtai beprotiškai mėgsta išnaudoti žmones savo naudai, nes tai pirmiausiai patenkina jo tuštybę. Bet jie tai daro meistriškai, nieko neslėpdami. Kai kurie žmonės net būna patenkinti, kad Liūtas atkreipė į juos dėmesį.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą