Bėdų atsitinka kiekvieno gyvenime, tačiau kai kuriems žmonėms jų atsiranda daug dažniau nei kitiems. Astrologų manymu, tai taikoma penkiems iš dvylikos Zodiako ženklų. Astrologai tvirtina, kad turintys problemų, kurių neįmanoma pašalinti, turėtų pasinaudoti užkalbėjimais sėkmei. Net jei esate linkę pritraukti nemalonumus, vis tiek yra galimybių, kaip juos sušvelninti ar net pašalinti.

 

AVINAS (kovo 21 – balandžio 20)

Žinia, Avinas visada  linkęs į avantiūras ir nuotykius. Jie be jokių abejonių ir dvejonių gali viską mesti ir eiti pasivaikščioti antra valandą nakties. Jų nereikia ilgai prašyti, kad imtųsi kokios nors  rizikingo sumanymo. Avinas yra šių dalykų pradininkas, besivadovaujantis principu „Aš pirmiausia padarysiu tai, o paskui žiūrėsim – imsiu aiškintis pasekmes“.

Dėl šios priežasties  šio ženklo atstovai gana dažnai susiduria su nemalonumais ar net patenka į bėdą. Įdomu tai, kad Avino žmonėms  pavyksta užmegzti tvirtus ir glaudžius ryšius su to paties Zodiako ženklo atstovais. O tai paaiškina faktą, kad  pora Avinas-Avinas  užmezga ir palaiko pakankamai gerus ir sėkmingus tarpusavio santykius. Bet problema slypi kitur. Šio ženklo atstovams sunku susitaikyti su neteisybe,  todėl ieškodami teisingumo, neretai susilaukia nemalonumų. O tai ir yra daugumos jų gyvenimo problemų priežastis.

 

ŽUVYS (vasario 20 – kovo 20)

Šio Zodiako ženklo atstovai  kartais elgiasi labai neatsargiai ir nemoka planuoti dalykų į priekį – tam jiems paprasčiausiai trūksta atkaklumo. Vieni dėl to kaltina savo per didelį kūrybinį potencialą, taip pat ir entuziazmą. Tačiau priežastis yra daug paprastesnė – Žuvys būna vangios ar tingios, joms sunku sutelkti dėmesį ir  iš karto entuziastingai imtis veiklos ar darbo, ypač rutininio.

Be to, Žuvys neretai susiduria su santykių problemomis dėl savo lengvabūdiškumo, nerūpestingumo ir nesugebėjimo vykdyti pažadų. Bėdos ir nemalonumai tiesiog seka jų pėdomis, bet retai šio ženklo atstovus tai ko nors išmoko. Žuvys paprasčiausiai nenori keistis ir tapti kitokios.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Mergelių atstovus galima prilyginti neigiamoms virusinėms programoms, sukeliančioms nemažai  problemų šio Zodiako ženklo atstovams.  Jie traukia nemalonumus tarsi magnetas. Be to, šio ženklo atstovus nuolat persekioja neigiamos mintys, o pasaulis jiems dažnai atrodo  neteisingas, žiaurus, nuobodus ir pilkas.

Nepaisant to, daugeliui Mergelių kone nuo pat gimimo būdingas gebėjimas įsijausti į kito padėtį, užuojauta ir atsakomybės jausmas. Tiesa, gana dažnai netikrumą ir izoliaciją keičia impulsyvumas ir agresija. Tačiau apsilankius  seniai lauktai Sėkmei, padeda Mergelei išsivaduoti nuo neigiamo mąstymo gniaužtų. Tuo tarpu jos aplinkoje esantys žmonės, spinduliuojantys teigiamas emocijas,  padeda  greičiau atsikratyti nemalonumų. Šio ženklo atstovams reikia, kad kažkas jais patikėtų ir palaikytų, tada juodą gyvenimo periodą pakeis balta.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Beje, Vandeniai būna labai geros nuomonės apie save ir net arogantiški. Jei įspėjama, kad to ar kito dalyko neverta imtis, nes nepavyks įgyvendinti,  šio ženklo atstovai kaip mat stoja piestu. Šis charakterio bruožas Vandeniui neretai sukelia tiek neigiamų pasekmių, tiek ir bėdų. Be to, šio ženklo atstovai neretai prisiima per didelę atsakomybę, tačiau ne visada su tuo susitvarko. Jie paprasčiausiai pamiršta, įsipainioję į reikalus ar prisiėmę krūvą pažadų.

Vienaip ar kitaip, bet Vandeniai nesustoja mokytis visą gyvenimą, todėl turi galimybę tobulėti, tapti geresni ir atsikratyti  juos persekiojančių nemalonumų.

 

JAUTIS (balandžio 21 – gegužės 21)

Vienas ryškiausių neigiamų Jaučio savybių yra egoizmas ir savanaudiškumas. Be to, šio ženklo atstovai  dažnai laiko save gražiausiais, sėkmingiausiais, gabiausiais, pajėgiausiais ir taip toliau. O tada  ir užgriūva nemalonumai nuo savo pasididžiavimo sukeltų problemų ir rūpesčių. Ko gero daugiausiai nemalonių dalykų, susijusių su egoizmu ir pasididžiavimu, sukelia vienpusė meilė ir santykiai su aplinkiniais.

Nepaisant to, Jaučiui netrūksta draugų, sugebančių pamatyti ir jų teigiamas puses bei suprasti, kad jie yra paprasti ir normalūs žmonės. Nors kai kurie aplinkiniai įžvelgia Jautyje valdžios, godumo, ambicijų troškimą. Ko gero tai ir lemia priešų atsiradimą ir dėl to nemalonumų.

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą