Rugsėjis yra gana permainingas laikas, kurio metu sunku pasiekti stabilumo visose gyvenimo srityse. Astrologai išskiria penkis Zodiako ženklus, kuriems pasiseks ir bus lengviau pasiekti gerovę. Nesvarbu, koks bebūtų palankus ar pavojingas šis mėnuo, pabandykite prisiminti pozityvaus mąstymo galią. Visos mintys turi būti nukreiptos teisinga linkme, pripildytos optimizmo, gerumo ir tikėjimo savimi. Tai yra visų laikų pirmoji sėkmės taisyklė.

 

VĖŽYS (birželio 22 – liepos 22)

Vėžio ženklo žmonėms prasideda ramus ir apgalvotas periodas. Šie žmonės mėgsta, kai viskas yra nuspėjama ir suprantama jų gyvenime, todėl rugsėjis jiems bus gana palankus mėnuo. Vykdant finansinius šio ženklo žmonių reikalus, laukia didžiulė sėkmė, tačiau geriau nepatekti į bėdą ir dar kartą nerizikuoti. Tai bus puikus laikas apsipirkti, sudaryti sandorius ir investuoti į savo pačių plėtrą.

Meilės ir pramoginiai reikalai taip pat gali vykti gana lengvai, jei nepamiršite tokio dalyko kaip pareiga ir įsipareigojimai. Šeimos Vėžiams galima drąsiai imtis bendrų neskubančių darbų, pakeisti aplinką ar situaciją. Laimė bus paremta abipusiu pasitikėjimu, kuris padės Vėžiams ir jų artimiesiems mėgautis harmonija ir supratimu.

 

MERGELĖ (rugpjūčio 24 – rugsėjo 23)

Astrologai pastebi, kad planetos ir žvaigždės rugsėjo pirmoje pusėje Mergelėms padės tinkamai nusiteikti, įgis pasitikėjimo savimi ir taps sėkmingesnės apskritai. Rudens pradžia yra idealus laikas apsipirkti, atnaujinti drabužių spintą, pakeisti stilių. Be to, planetos šiek tiek sumažins savo energiją, leisdamos Mergelėms atlikti sunkiausius dalykus.

Kai kurie įvykiai gali vystytis greitai ir palankiai. Gali būti, kad Mergelė sugebės susirasti sielos draugą, sutikti malonių žmonių ir surasti naują motyvaciją ateinantiems porai mėnesių. Kitas rugsėjis bus idealus norintiems įgyti naujų žinių.

 

SVARSTYKLĖS (rugsėjo 24 – spalio 23)

Rugsėjo žvaigždės išsidėstys taip, kad Svarstyklės, jei norės, galės pakeisti savo gyvenimą. Tai galima padaryti bet kurioje gyvenimo srityje – meilėje, finansuose, darbe. Rudenį verta pradėti nuo kruopštaus tvarkymosi ir valymosi namuose bei nereikalingų daiktų atsikratymo. Tai leis namuose įsisavinti teigiamą energiją ir padės energijos srautams judėti laisviau.

Svarstyklės pajus jėgų antplūdį ir kūrybinį pakilimą. Tai bus vienas geriausių metų mėnesių. Taip yra ne tik dėl to, kad Saulė pateks į jų Zodiako ženklą. Beveik visos planetos šiek tiek prisidės prie teigiamų pokyčių Svarstyklių gyvenime. Kartu jos pagerins šio ženklo atstovų intuiciją. Šiuo atžvilgiu bus daug lengviau priimti sunkius sprendimus.

 

ŠAULYS (lapkričio 23 – gruodžio 22)

Rugsėjo  mėnesį Šaulys turėtų stengtis daryti įprastus dalykus. Žvaigždės ir planetos sustiprins šių žmonių charizmą ir žavesį, palaikydamos juos meilės srityje. Padaryti teigiamą įspūdį priešingos lyties atstovams bus daug lengviau.

Šaulys sugebės greičiau nei kiti prisitaikyti prie krintančios rudens energijos. Šis mėnuo bus jų įtakos išplėtimo kulminacija. Žmonės jų klausys dar dažniau, todėl Šaulys galės kelti savo autoritetą, įgyti pripažinimą, įsitvirtinti lyderių pozicijose.

 

VANDENIS (sausio 21 – vasario 19)

Šis rugsėjis  Vandeniui bus vienas sėkmingiausių dirbant arba atliekant finansines operacijas. Aplinkiniai žmonės gali suabejoti Vandeniu, todėl geriau jiems patiems to nedaryti. Žvaigždės šį mėnesį yra labai palankioje padėtyje šio Zodiako ženklo atstovams, todėl galimi dideli pakilimai. Sveikas protas ir valios jėgos padės nenuolaidžiauti, kitiems darant spaudimą ir norintiems pakeisti Vandenio nuomonę.

Rugsėjį geriau pasikliauti tik savo jėgomis, kad pasiektumėte didelių aukštumų visose srityse. Vandenis galės sustiprinti savo pozicijas, tapti geresnis visomis prasmėmis. Jei yra noro ir galimybių, tada rugsėjį nepakenks gerai pailsėti ir pakeisti situaciją, leistis į kelionę.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą