Jaunas vyras iš Tailando namuose įrengė vaizdo kamerą, bet netrukus jo požiūris į žmoną labai pasikeitė. Jis padėkojo žmonai už sunkų darbą auginant kūdikį. Iki tol vyras net neįtarė, kad „sėdėjimas“ namuose su vaiku yra varginantis ir sunkus darbas, rašoma leidinyje „World Of Buzz“.

 

Negali žodžiais išreikšti savo dėkingumo mylimai žmonai už pasiaukojimą

Iš tikrųjų daugelis vyrų klaidingai mano, kad būti mama ir rūpintis vaiku visai nėra sunku. Nereikia eiti į biurą, atlikti įvairių užduočių, bendrauti su nemaloniais žmonėmis. Tailandietis Vitthavatas buvo tos pačios nuomonės tol, kol namuose jis pasistatė stebėjimo kamerų.

Peržiūrėjęs vaizdo įrašus, Vitthavatas nustebo, kiek laiko žmona praleidžia su vaiku. Beveik visą dieną ji neišleido jo iš akių ir vis tiek sugebėjo padaryti krūvą namų ruošos darbų. Ji net neturėjo laiko prisėsti, išgerti kavos puodelį ir atsipalaiduoti.

Taip sutuoktinė praleidžia kone kiekvieną dieną, bet niekada nesiskundė savo vyrui dėl nuovargio. Sukrėstas vyras iš stebėjimo kameros sudarė vaizdų koliažą ir paskelbė jį  savo paskyroje „Facebook‘e“.

„Aš negaliu žodžiais išreikšti savo dėkingumo mylimai žmonai už pasiaukojimą. Ačiū, kad rūpiniesi mūsų vaiku, – parašė Vitthavatas. – Žmonės, kurie eina į darbą, skundžiasi, kad grįžę namo jaučiasi išsekę. Jie mano, kad jų žmonoms yra lengviau. Bet jie klysta, nes nieko nedaro namuose ir nežino, kad vaiko priežiūra yra sunkus ir nedėkingas darbas. Pakeiskite savo mąstymą, nes rūpintis  vaiku nėra lengva. Aš net manau, kad vyrų darbas ne namuose nėra toks ir varginantis, kaip mūsų žmonų“.

Šio vyro įrašas  sulaukė 34 tūkstančių simpatijų, daugiau nei 700 komentarų, juo pasidalino daugiau nei 32 tūkstančius kartų. Jaunas vyras buvo giriamas už rūpinimąsi savo šeima. Jo žmona nesitikėjo, kad įrašas sulauks tiek daug dėmesio. „Mums, žmonoms, nereikia jokių pritrenkiančių gestų. Pakanka vyro ir šeimos narių supratimo bei palaikymo. Tai daro gyvenimą laimingą ir suteikia stiprybės rūpintis šeima“, – parašė Vitthavato žmona.

 

Vyras skyrė žmonai premiją už vaiko priežiūrą

Kita jauna mama iš Japonijos „Twitter‘yje“ paskelbė žinutę, kurioje pasidalino originalia savo vyro staigmena. Šis įrašas sulaukė didžiulio populiarumo ir jau surinko daugiau nei pusę milijono „patinka“, – praneša „SoraNews24“.

Kai motinai, turinčiai slapyvardį „wanwandayo11“, visiškai neliko jėgų kasdien sėdėti su mažu vaiku tarp keturių kambario sienų ir daryti namų ruošos darbus, jos vyras neliko abejingas ir buvo pasirengęs atskubėti į pagalbą.

Jis pranešė, kad pasiėmė tris poilsio dienas, norėdamas suteikti žmonai galimybę atsipalaiduoti nuo vaiko ir namų ruošos darbų.

„Mielieji, perskaitykite mano vyro man atsiųstas žinutes! Aš laiminga iki ašarų“.

Vyras: „Vakar šiek tiek apie tai kalbėjome, bet jei turėtum bent kiek daugiau laiko sau, ką labiausiai norėtum padaryti?“

Žmona: „Manau, kad norėčiau nueiti į kirpyklą ir pailsėti kavinėje. Po to norėčiau nueiti į sporto salę, cha, cha, cha“.

Kita žinutė dar labiau nustebino moterį.

Vyras: „Aš paėmiau tris laisvas dienas, taigi dabar tu  taip pat turėsi tris poilsio dienas! Atleisk, kad taip netikėtai ir staiga, bet vis tiek jau gali užsiregistruoti kirpykloje rytoj ar kitą dieną“.

Žmona: „Ką? Ačiū! Ji atidaroma 10.30 ryte“.

Vyras: „Tada užsirašyk dabar!“

Žmona: „Bus padaryta!“

Jauna moteris negalėjo patikėti savo akimis ir buvo laiminga! Negana to, vyras pasiūlė žmonai ir  laisvalaikio praleidimo galimybes.

„1 diena. Kirpykla ir pirkiniai. Po kirpyklos nusipirk sau naujų drabužių, po to gali užsukti ir į kavinę.

2 diena. Gali eiti į sporto salę, išsimiegoti ar išsimaudyti. Aš žinau, kad sunku iš tikrųjų atsipalaiduoti namuose, todėl taip pat gali kur nors nuvykti. Tai bus tavo laisvas laikas.

3 diena. Aš pradėsiu jaustis vienišas, todėl visi trys eisime į kavinę ar restoraną ir užsisakysime daug šviežiai skinti braškių. Turime apsisaugoti nuo gripo“.

Tačiau rūpestingam vyrui tai atrodė nepakankamai. Jis atsiuntė dar vieną SMS.

„Aš tau skiriu 60 000 jenų (500. 75 Eurus) vaiko priežiūros premiją. Per kitas tris dienas sumokėsiu tau 1000 jenų (8.38 Eurus) už kiekvieną išvalytą daiktą ar išvirtą valgį!“

„Twitter‘io“ vartotojus tiesiog nustebino toks vyro poelgis. Vieni komentatoriai sakė išsitraukę nosines, norėdami nubraukti ašarą, kiti nusprendė sekti šio vyro pavyzdžiu. Dar kiti atvirai pavydėjo porai, nes ne kiekviena kompanija gali suteikti tris atostogų dienas.

 

 

„Facebook“, „Twitter“  tekstas ir nuotraukos

5 KOMENTARAI

 1. We’re a group of volunteers and starting a new scheme in our community.
  Your web site offered us with valuable information to
  work on. You have done an impressive job and our whole
  community will be thankful to you.

 2. Good post. I learn something new and challenging on sites I
  stumbleupon everyday. It’s always useful to read through content from other authors
  and practice a little something from other sites.

 3. May I just say what a comfort to uncover somebody who actually knows what they’re discussing on the internet.
  You definitely realize how to bring an issue to light and make
  it important. More and more people really need to look at this and understand this side of the story.
  I was surprised that you are not more popular since you certainly possess the gift.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą