Astrologai pasidalijo savo prognozėmis, kokia bus Zodiako rato atstovėms ši  Šv. Valentino diena.

 

Avinas

Avino ženklo mergina stengsis parodyti, kad jai niekam nereikia. Todėl ji SPA centre  ar grožio salone pasidarys asmenukę ir paliks įrašą socialiniuose tinkluose, kad vyrai – visuotinis blogis. Ir todėl ji nuoširdžiai džiaugsis, jei gaus didžiulę puokštę iš nepažįstamo žmogaus.

Tuo tarpu santykiuose ji imsis pagrindinio vaidmens: padovanos vyrui brangią dovaną, nuveš į restoraną, o paskui parodys tatuiruotę su savo vardu ant šlaunies. Ir viskas už ką? Kad mylimas žmogus krauju pasirašytų ištikimybės priesaiką!

 

Jautis

Šio ženklo mergina tikisi, kad kažkur pasaulyje yra giminaitis, kuris po mirties paliks jai didžiulį palikimą, kad galėtų pasirinkti bet kurį jai patinkantį vyrą.

Tačiau Vasario 14-ąją laiko vakarietiška nesąmone, bet neįsižeistų, jei kaip mažą dėmesio ženklą gautų didžiulį deimantinį akmenuką.

 

Dvyniai

Atostogų laukia su siaubu! Bet ką daryti, jei senas draugas (ar visi iš karto!) pasiūlo jai susitikti ar gyventi kartu? Ne, ne, ačiū, ji dar nepasiruošusi, todėl jos maksimali programa – vakarėlis, kuriame ji gali flirtuoti su patraukliais ir žavingais vyrais.

Vasario 14-ąją Dvynių ženklo mergina nori pasilinksminti ir parodyti, kad ji vis dar yra laisvas paukštis. Svarbu kaip reikiant pasilinksminti ir pašėlti tą dieną  – kaip senais gerais laikais.

 

Vėžys

Valentino diena jai ne šventė. Kai ji pagaliau suprato, kodėl vasario 14 dieną kilo toks ažiotažas, ji nueidavo į mėgstamą kavinę ir pyragą valgydavo viena. Ne iš sielvarto. Tai buvo tik pasiteisinimas ir gera proga nutraukti griežtą dietą.

Santykiuose šio ženklo atstovė turi planą „A“ – šventės garbei išvykti į romantišką kelionę. Tačiau jei mylimasis negalvoja nupirkti bilietų iš anksto, planas „B“ – tūnoti vienai palindus po antklode. Beje, šis scenarijus jai patinka ne mažiau nei pasivažinėjimas gondola.

 

Liūtas

Vienišė šio ženklo atstovė padarys viską, kad susidurtų su buvusiu. Kad pamatytų, kokį nežemišką grožį prarado (Liūtė dažniausiai gerai neprisimena, kad pati jį išvarė). „Tegul neriasi iš kailio ir kaip reikiant papluša, kad ją susigrąžintų“, – galvoja šio ženklo atstovė.

Santykiuose dovanas ir aukas ji ketina priimti su abejinga veido išraiška ir jų pagrindu darys išvadas, ar vyras vertas jos meilės ir ką jam padovanoti  per jo gimimo dieną.

 

Mergelė

Kaip gerai, kad niekas netrukdo dirbti per Valentino dieną! Todėl ji gali ramiai ir išsamiai surašyti karjeros planą artimiausiems dešimčiai metų, o jame ne vieta visoms šioms širdelėms, bendroms vakarienėms, bučiniams. „Fu, kokia netvarka! Tai vien brangaus laiko švaistymas“, – galvoja mergelės ženklo atstovė.

Todėl iš darbo parsineš nebaigtą projektą ir sės prie kompiuterio. Ir tada staiga iš po lovos išlys jos mylimasis, padės ant stalo keptą antį su apelsinais, uždegs žvakes. Ir tada Mergelės ženklo mergina liks nėriniuotais apatiniais ir su keliaraiščiu ant kojos. Ji viską kontroliuoja ir viskas vyksta pagal planą!

 

Svarstyklės

Svarstyklių mergina tiki, kad laikas yra jos pusėje. Kuo ilgiau ji rinksis, tuo didesnė tikimybė sutikti vyrą, atitinkantį visą šimtą jos „idealaus partnerio“ sąrašo savybių. Todėl Valentino dieną ji švenčia  apdairiai ir apgalvotai, neleisdama sau padaryti lemtingos klaidos ar padaryti „ne tą“.

Santykiuose šio ženklo mergina nori sutikti saulėtekį ir saulėlydį lovoje su mylimuoju, todėl Vasario 14-osios šventę nukels į poilsio dieną, kai niekas netrukdys įgyvendinti savo sumanymo.

 

Skorpionas

Šio Zodiako ženklo mergina Vasario 14-ajai ruošiasi kaip kankynei.  Ji nemėgsta būti viena. Ypač tokią dieną! Todėl ji vaikščios gedulingu veidu, prašysis komplimentų, o nesulaukusi jų verks užsidariusi tualete ir kas minutę kartos sau: „Brangusis, kur tu esi!  Kodėl manęs nepasveikinai su meilės dieną? O gal tu manęs nemyli?! Tau liko dar 3 valandos ir 56 minutės apsigalvojimui“.

Santykiuose ji romantiška, net per daug, todėl jai reikia Holivudo stiliaus Valentino dienos. Bet viskas turi būti iš anksto ir viskas nuspėjama: pusryčiai lovoje, rožių žiedlapiai ant grindų, smuikininkas  prie lovos, sraigtasparnis ant stogo… Bet ar yra tokių, kurios slapta apie tai nesvajoja?

 

Šaulys

Šią dieną Šaulio merginai skubiai reikia vyro ir ji padarys viską, kad jis atsirastų. Ji paliks įrašą socialiniuose tinkluose, užsiregistruos pažinčių svetainėse ir „Tinder“. O per Valentino dieną gali nueiti net į kelis pasimatymus. Išsirinks iš jų kurį nors vakarėlio pratęsimui,  o ryte su juo išsiskirs. Bet neleis sau verkti! Greičiau pasakys sau kad tai ne jos tipas. Taip neretai atsitinka.

Tačiau santykiuose šią dieną ji yra pasirengusi išpildyti bet kokį erotinį savo mylimojo troškimą. Ne todėl, kad nori jam įtikti, o todėl, kad ji pati jau seniai norėjo kažkokio eksperimento, bet nenorėjo imtis iniciatyvos.

 

Ožiaragis

Jos artimieji dėl šios dienos kraustysis iš proto, nes Ožiaragio ženklo mergina juos kamuoja savo norais ir troškimais. Ji visus vargins klausdama: „Na, kodėl aš tokia gera – ir viena?“. Taip yra todėl, kad ji pati dažnai nežino, ko nori. Niekas jai taip, žinoma, neatsakys. Bet visi taip galvoja.

Santykiuose šio ženklo atstovė vertina tai, kad turi mylimą žmogų, bet kažkaip netyčia jai visada pavyksta sugadinti šią dieną. Arba ji padarys jam pastabą, arba sukritikuos jo dovaną. Apskritai ši dieną Ožiaragio ženklo merginai yra ir savotiškas jausmų išbandymas.

 

Vandenis

Žinoma, tokio atitikmens, kaip šio ženklo mergina, labai sunku atrasti.  Vandenio mergina vos tik spėja su kuo nors išsiskirti, žiūrėk, jau kitą dieną ją pasitinka koks nors pavydėtinas vienišius. Tad jei staiga ji neturi su kuo švęsti Vasario 14-osios, tai tik savo noru. Visiems reikia pertraukos!

Santykiuose jai puikiai sekasi palaikyti santarvę, abipusį supratimą, todėl šio ženklo merginai nereikia jokių ypatingų švenčių, kad vyrai  galėtų parodyti savo meilę ir dovanoti dovanas.

 

Žuvys

greičiausiai ji iš anksto paskambins visiems buvusiems, kad primintų apie save. Skaičiavimas paprastas ir naivus: kažkas taip pat vienišas ir nori šilumos. Tačiau dažniausiai toks scenarijus baigiasi blogai: vyras vakarui tiesiog nori meilės iliuzijos, o Žuvys sugeba įsimylėti vos per kelias valandas.

Santykiuose šio ženklo atstovės neretai laukia ir tikisi stebuklo – ir jis išsipildo. Ir ne todėl, kad vyras nutapė jos portretą, pasikvietė pasisvečiuoti Selą ar padovanojo drugelių. Ji džiaugiasi, nes yra nuoširdžiai įsimylėjusi.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą