Kai vaikinas myli, viskas, ko jis nori, tai, kad mergina šalia jo būtų rami. Norėdamas tai padaryti, jis prisiima atsakomybę už jos būseną ir saugumą. Archyvo nuotrauka

Anot psichologų, yra trys pagrindiniai ženklai, įrodantys tikrą meilę, o ne įsimylėjimą. Kokie tai ženklai? Pakalbėkime apie juos išsamiau.

 

  1. Vaikinas negaili laiko savo merginai

Vertingiausias šiuolaikinio žmogaus išteklius yra laikas. Turime tiek daug kasdienių rūpesčių ir darbo reikalų, kuriuos reikia nedelsiant išspręsti, kad kartais tenka rinktis: praleisti vakarą su savo mergina, tiesiog atsipalaiduoti su draugais ar gulėti ant sofos.

Nuoširdžiai merginą mylintis vaikinas siekia išgyventi su ja kuo daugiau laimingų akimirkų: romantiškų vakarų, pasimatymų, bendrų kelionių ir žygių, filmų žiūrėjimo, pasivaikščiojimo parke.

Čia svarbu patikslinti: būdamas šalia merginos, jis nieko iš jos nereikalauja mainais. Tokia meilės prasmė: tu duodi (laiką, emocijas), bet neimi. Ir jei mergina tave taip pat myli, tu viską susigrąžinsi, net ir su kaupu  – tai sveikų santykių kalba.

Priešingai, verta pastebėti, kad vaikinas, kuris nejaučia meilės savo merginai, mano, kad laikas, praleistas su ja, yra iššvaistytas laikas.

  1. Vaikinas klauso ir girdi merginą

Išskirsime du įgūdžius, vedančius į harmoningus ir tvarius santykius: mokėjimą klausytis ir gebėjimą girdėti. Vienas yra neatsiejamas nuo kito. Atitinkamai, mylintis vaikinas visada pasiruošęs pasikalbėti su mergina: išklausyti, išgirsti jos išgyvenimus ir stengtis padėti. Pokalbio metu jis nerėkia, neužsidaro savyje ir dėl visko jos nekaltina. Net jei mergina dėl ko nors kalta, mylintis vaikinas stengiasi rasti priežastį, dėl kurios galėtų kilti konfliktas (o ne nurodyti kaltąjį).

Be to, klausytis reiškia emociškai, parodyti empatiją, susidomėjimą. Išklausyti ir girdėti svarbu ne tik konfliktų metu, bet ir kasdien bendraujant.

Mylinčiam vaikinui visada įdomu, kaip praėjo jo mylimos merginos diena, kaip sekasi jai, ar pavargo, ką nori veikti.

  1. Vaikinas visada yra merginos pusėje

Kai vaikinas myli, viskas, ko jis nori, tai, kad mergina šalia jo būtų rami. Norėdamas tai padaryti, jis prisiima atsakomybę už jos būseną ir saugumą.

Jei mergina ant ko nors ir  dėl ko nors supyko, pasielgė netaktiškai ar pasakė ką nors tokio, ko nereikėjo, mylintis vaikinas stos į jos pusę, palaikys ir privers jos skriaudėją atsiprašyti.

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą