Mergaitė ne tik išgyveno sunkius laikus, bet, kai jai suėjo 14 metų, nusprendė dalyvauti „Britain’s Got Talent“ konkurse. Ir užlipusi ant scenos, visus nustebino savo pasirodymu."YouTube" stopkadras

Sirine Jahangir dainuoja, rašo ir atlieka muziką nuo mažens. Kai jai suėjo  5 metai, ji visiškai prarado regėjimą viena akimi, todėl dabar paauglė savo dovaną naudoja ne „kaip būdą išvengti nuobodulio, o padėti sau išgyventi“, rašo „Inspire more“.

 

Turėjo prisitaikyti prie naujo gyvenimo

Mergaitė ne  tik išgyveno sunkius laikus, bet, kai jai suėjo 14 metų,  nusprendė dalyvauti „Britain’s Got Talent“  konkurse. Ir užlipusi ant scenos, visus nustebino savo pasirodymu.

Sirine serga reta liga, dėl kurios iki 10 metų ji visiškai apako abiem akimis. Nors tėvai ir gydytojai bandė jai ieškoti gydymo būdų, bet jie nieko negalėjo jai padėti.

Tada jos tėvai daugiausia dėmesio skyrė padėti jai prisitaikyti prie naujo gyvenimo. Ir tada tėtis pasakė, kad  ji turi sutelkti visas savo jėgas ir pastangas muzikai.

„Prisimenu, vieną dieną važiavome mašinoje. Galima sakyti, nuo to ir prasidėjo jos kelias į sceną. Kai nebegalėjo žiūrėti pro langą, kad pamatytų gražius vaizdus, o aš nežinojau, ką daryti, ir tiesiog įjungiau muziką labai garsiai. Ji tada pradėjo dainuoti automobilyje ir buvo tokia laiminga. Ir tada ji tiesiog rado laimę kiekvieną kartą, kai įjungi muziką“, – interviu sakė Sirine Jahangir tėvas.

Neilgai trukus tėvai suprato, kad Sirine turi didžiulį talentą!

 

Muzika jos neatsiejama gyvenimo dalis

O kai duktė pasirodė konkurse „Britain’s Got Talent“, ji visiems papasakojo, kiek daug jai reiškia jos aistra.

„Manau, kad muzika yra mano vizija, – sakė Sirine prie pasirodymą. – Aš tiesiog tuo gyvenu, nes muzika yra mano neatsiejama gyvenimo dalis“.

Tada ji nuėjo prie fortepijono, kur sugrojo lengvą melodiją ir padainavo pakankamai gražiai, kad priverstų publiką ašaroti!

Nenuostabu, kad visi keturi teisėjai balsavo, jog Sirine patektų  į kitą konkurso etapą!

„Net negaliu pasakyti, kad tai išsipildžiusi svajonė, nes niekada apie tai nesvajojau… Niekada nemaniau, kad tai bus realu mano gyvenime“, – vėliau sakė ji.

Iš tikrųjų tai tik parodo, kad visada galite svajoti daug! Dabar Sirine ne tik atlikėja, bet ir pianistė, tekstų autorė ir kompozitorė.

Žiūrėkite kvapą gniaužiantį Sirine pasirodymą žemiau pateiktame vaizdo įraše ir nepamirškite pasidalinti šia istorija su draugais.

 

„YouTube“ vaizdo įrašas

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą