Sakoma, meilės sėkmė priklauso nuo to, po kurio Zodiako ženklo yra gimęs priešingos lyties atstovas. Todėl žinant, kaip pakerėti vaikiną pagal jo Zodiako ženklą, padės jums pasiekti geriausių rezultatų, įtraukiant į savo meilės pinkles bet kurį jų.

 

Avinas

Avino ženklo vaikino dėmesį galima atkreipti jį erzinant. Tik jokiu būdu nepulkite į jo glėbį iš karto – jis turi būti laikomas per atstumą. Tai yra koketuojant, viliojant jį ir priešingai – rodant abejingumą, vangumą. Priešingu atveju rizikuojate greitai nusibosti Avinui.

 

Jautis

Jautis yra šiek tiek panašus į Aviną. Jiems patinka nuolaidžios merginos, o tai reiškia, kad  neturėtumėte su jais žaisti ir juos provokuoti. Jie tiesiog labai pavydūs ir iškart jus paliks, jei pamatys, kad juos tik erzinate.

 

Dvyniai

Norint užkariauti šio ženklo vaikino  širdį, reikia išmokti būti nenuspėjamai. Dvyniai mėgsta staigmenas, todėl išnaudokite šią galimybę, norint pasiekti abipusiškumo.

 

Vėžys

Net ir paleidus į darbą savo kerus, įvilioti į meilės pinkles Vėžį nėra lengva, tačiau norint tą padaryti, reikia ne tiek ir daug: laiko, kantrybės ir paprasčiausiai elgtis su juo mandagiai. Tada jis tikrai susidomės jumis.

 

Liūtas

Liūtai  tiesiog negali pakęsti veidmainystės ir apsimetinėjimo. Todėl tik šimtaprocentiniu natūralumu ir sąžiningumu galite pakerėti Liūtą. Tai reiškia, kad svarbu būti savimi ir nebijoti parodyti savo tikrojo veido – jis tai įvertins.

 

Mergelė

Mergelės ženklo vaikinams patinka išauklėtos, tvarkingos ir trapios prigimties merginos. Be to, jie vertina bei išskiria ir fizinį bei psichologinį patrauklumą. Vadinasi, turite būti jam įdomi pašnekovė, bet negalima su jais žaisti ar  jų provokuoti.

 

Svarstyklės

Svarstyklės ženklo vaikinai mėgsta nuoseklumą. Todėl svarbu neskubinti reikalų, norint sėkmingai užmegzti su juo draugystę. Bet pirmiausiai pabandykite tapti jo draugu, o tik po to mylimąja. Tuo pačiu verta pirmiau jį išklausyti ir leisti jam būti pagrindiniu santykiuose.

 

Skorpionas

Skorpionai, kaip nei vienas kitas Zodiako ženklas, nenorėtų matyti savo merginos nenugalimos. Bet norint šio ženklo vaikiną suvilioti ir kad jis sėkmingai įsimylėtų jus, turite atrodyti pritrenkiančiai. Kalbant apie santykius, kartais reikia elgtis su tokiu vaikinu kaip su mažu vaiku.

 

Šaulys

Šaulio ženklo vaikinams patinka merginos, kurios  negaili jiems gražių ir malonių, pagiriančių juos žodžių. Norint pakerėti tokį vaikiną, reikia juo žavėtis, nes kitaip jis gali net nekreipti į jus jokio dėmesio.

 

Ožiaragis

Ožiaragis turi suprasti, kad jūs esate ta, su kuria jis norėtų būti visada. Šio ženklo vaikinai  nemėgsta žaidimų ir trumpalaikių santykių. Jie įsimyli merginą, turinčią rimtų ketinimų. Tiesa, kartais per artumą.

 

Vandenis

Norint pelnyti Vandenio  ženklo vaikino palankumą, turėsite rimtai apgalvoti savo taktiką. Mat Vandeniai kartais praranda pasitikėjimą žmonėmis po atvirų meilės pareiškimų, net jei jie būna nuoširdūs. Tiesiog pirmiau reikia išmokti su jais draugauti ir suteikti galimybę jiems žengti pirmą žingsnį.

 

Žuvys

Žuvų ženklo vaikinai teikia pirmenybę nuoširdumui ir neįprastam požiūriui į pasaulį. Jie mėgsta ramiai pasėdėti  ir tiesiog pasikalbėti apie mistiką ir gyvenimo paslaptis. Būkite kuo atviresnės ir drąsesnės su Žuvų ženklo vaikinais, nes jie nemėgsta rizikuoti, o nori žinoti viską aiškiai ir suprantamai.

Bet kuriuo atveju meilės kerai gali būti sustiprinti arba visiškai pakeisti tik apgalvotai elgiantis. Tačiau pasinaudojusios šiais patarimais ir savo  kai kuriomis moteriškomis gudrybėmis, galite suvilioti bet kurį vaikiną.

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą