Kiekvienas mokslas remiasi savo dėsniais. Mokslo ir filosofijos dėsnių harmonija tyrinėja pasaulio ir žmogaus santykius, taip pat esamų tarp jų santykių pokyčius. Šiuo požiūriu dėsniai yra filosofinė sąvoka, nustatanti įvykių, reiškinių vystymosi savybes ir kryptį tam tikromis sąlygomis, išreiškianti svarbius, pagrindinius, bendrus, santykinius, amžinus objektyvaus pasaulio reiškinių ir įvykių ryšius, reikalaujančius tam tikrų rimtų rezultatų. Bet ar kada nors susimąstėte, kaip mokslo dėsniai atsispindi Zodiako ženkluose?

 

Avinas – Termodinamikos dėsnis

Parodykite, kas atsitinka su sistemos energija, ar tai būtų variklis, ar Žemės šerdis. Avino smegenų sistemoje jis veikia taip: jei jo dagtis dega, šiame pasaulyje nėra jėgos, galinčios užkirsti kelią staigiems jo energijos būsenos pokyčiams. Tai yra, Avinas išlieka karštas, kurį laiką siautėja, o paskui viskas praeina. Galų gale, vėliau, įsikišus protingesniam artimam draugui, Avinas pagalvos apie tai, kas nutiko, bet neišmoks pamokos.

 

Jautis – Archimedo dėsnis

– Eureka! – sušuko Jautis ir  apimtas džiaugsmo, nubėgo į vonios kambarį. Klaida – tai buvo Archimedas, skysčių statikos dėsnio atradėjas. O Jautis yra Zodiako ženklas, kuriam šis įstatymas yra pagrindinis gyvenime. Šio ženklo atstovai yra tvirtai įsitikinę, kad plūdrumo jėga, veikianti panardintą objektą, yra lygi skysčio tūrio, kurį šis objektas išstumia, svoriui. Tai yra, jei partneris  įsiutina  šio ženklo atstovą, bandydamas padaryti jam spaudimą, vandens lygis pakils taip, kad, atsižvelgiant į jo įniršio laipsnį, nuplėš visus galimus Jaučio galvos apsauginius vožtuvus.

 

Dvyniai- Omo dėsnis

Dvyniai yra mieli, malonūs ir bendraujantys žmonės. Bet jie nėra kalti dėl to, kad netikėčiausią akimirką staiga veikia pagal Omo dėsnį, kuriame teigiama, kad įtampos sukurta srovė (tai Dvynių dirginimas) yra atvirkščiai proporcinga pasipriešinimui (tai yra, jūsų bandymai paaiškinti ar atsiprašyti) ir yra tiesiogiai proporcinga įtampai, kuri ją sukėlė, arba nusižengimui, kai jį supykdėte. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pabandyti jį nuraminti kartojant: „Hmmm …“

 

Vėžys – Gravitacijos dėsnis

Tikrasis Vėžys žino, kad visi objektai, nepriklausomai nuo jų masės, veikia vienas kitą gravitacine jėga. Savo šeimos sistemoje jis stengiasi būti kūnas, turintis didžiausią masę, todėl atrodo normalu, kad visi sukasi aplink jį Niutono dėsnio nustatyta tvarka. Taigi, Vėžys gali prisiimti Saulės vaidmenį, o kas ten – Juodosios skylės vaidmenį su tokia gravitacija, kad niekada nepaliktų savo gimtosios žemės!

 

Liūtas – Didžiojo sprogimo teorija

Iki Liūto niekas neegzistavo. Po Liūto – pelenai, dulkės ir gumbai, kuriuos vėjas nešioja per dykumą. Didysis sprogimas nutinka, kai gimsta Liūto jauniklis. Jis apie savo atvykimą praneša galingu šauksmu, sklindančiu kaip drakonas per gyvenimą, pavergdamas priešus, draugus ir artimuosius savo nepaprastai svarbiems poreikiams. Taip pat savo liepsnojančiu alsavimu deginantis kitus žmones. Kiti galbūt nežino, bet iš tikrųjų, kai Liūto karaliaus nėra namuose, gyvenimas sustoja.  Gyvenimas prasideda tik po to, kai į kambarį įeina Liūtas.

 

Mergelė – Evoliucija ir natūrali atranka

Mergelė tiki Charleso Darwino evoliucijos ir natūralios atrankos teorija, kurią reikėtų teisingai suprasti taip: „Jei kas nors nėra Mergelė, bando užblokuoti Mergelės kelią, evoliucijos dėsnis jį nubaus. Dėl natūralios atrankos šis ne Mergelės žmogus iškris iš socialinės grandinės. Bet tai bus jo paties kaltė “. Kita detalė, kuria įsitikinusi kiekviena Mergelė, yra ta, kad viskas turi vykti tinkama tvarka ir tinkama forma. Bet tai yra jau kitas dėsnis, kuris kada nors bus aprašytas.

 

Svarstyklės – Kvantinė mechanika

Svarstyklės yra aršios tiksliųjų mokslų šalininkės. Tačiau būtent šį tikslųjį mokslą galima iškraipyti ir įterpti į įvairiausius tiesos aspektus, atsižvelgiant į konkrečius poreikius. Dėl šios priežasties kvantinė mechanika labai tinka Svarstyklėms. Kas nebūtų patenkintas tokiu apibūdinimu: „Viena elektrono dalis yra čia, kita – ten. Elektronas yra arba čia, arba ten, arba kitur. Elektronas yra visur vienu metu, nors daugeliu atvejų jis „nori“ niekur nebūti “. Labai praktiška ir konkretu!

 

Skorpionas – Sąmokslo teorija

Kadangi Skorpionas gyvena tamsoje mėnulio pusėje, dienos šviesoje jis nelabai mato. Jis yra tamsos riteris, mėgsta paslaptis ir magiją. Štai kodėl jis mieliau tiki įvairiomis sąmokslo teorijomis, kurioms padedant paaiškina įvairias politines, socialines, ekonomines ir net stichines nelaimes. Kad ir kaip tikėtinai jie atrodytų, paprasti paaiškinimai žeidžia jo intelektą ir vaizduotę. Skorpionas įsitikinęs, kad už visko, kas vyksta aplink jį, slepiasi blogi planai. Jis nemato tame nieko blogo, išskyrus vieną dalyką: kad jis buvo pašalintas iš slapto sąmokslo.

 

Šaulys – tiki sverto galia

„Duok man atramą ir pakankamai ilgą svirtį, ir aš pakeisiu pasaulį“, – sakė Archimedas. Vienintelis skirtumas tarp jo ir Šaulio yra tas, kad pastarasis yra pasirengęs skubėti apversti pasaulį be paramos. Tačiau sverto principas labai padeda tais atvejais, kai pasaulis yra sunkesnis, nei iš pradžių įsivaizdavo neatsakingas titanas Šaulys. Svirtis yra labai paprastas mechanizmas, kuris Šauliui labai patinka – nes jis nemėgsta be reikalo krapštyti savo pilkųjų ląstelių.

 

Ožiaragis- E = mc2

Būkite tikri, kad beveik kiekvienas Ožiaragis yra nerealizuotas Einšteinas. Tiksliau, 97 proc. gimusių po šiuo ženklu nėra ir niekada netaps jokių pagrindinių mokslo principų atradėjais. Jiems gyvenimas yra nenuspėjama katastrofa, kurioje yra tik du tikri dalykai: pirmasis yra mirtis, o antrasis – E = mc2. Masės ir energijos lygiavertiškumas, kuris išreiškiamas teiginiu, kad bet kuris kūnas, kurio masė yra „m“ ramybės būsenoje, turi tam tikrą energiją E = mc2 (kadangi „c“ yra šviesos greitis vakuume), šis dėsnis pripildo Ožiaragį santykinai pasitikinčiu ateityje.

 

Vandenis- Žaidimo teorija

Ši taikomosios matematikos dalis, nagrinėjanti strateginius matematinius modelius ir sprendimų priėmimą konfliktinėse situacijose, yra labai įdomi Vandeniui. Šio ženklo atstovai mano, kad yra optimalios strategijos pagrindinėms žmonijos problemoms spręsti, ir nuoširdžiai tiki, kad jas galima išvesti moksliškai – būtent, tiriant konfliktines situacijas. Vandenis yra įsitikinęs, kad jis visada gali išsigelbėti nuo grandininio pjūklo dantų, pjaunant medį.

 

Žuvys – Pirmasis Niutono dėsnis

Pirmasis Niutono dėsnis yra tarsi mantra kiekvienam Žuvų ženklo atstovui. Bent jau tiems, kurie žino, kas yra šis nuostabus mechanikos principas. „Kiekvienas kūnas išlaiko ramybės būseną arba vienodą tiesinį judesį, kol išorinė įtaka išstumia jį iš šios būsenos“. Pirmasis mechanikos principas taip pat žinomas kaip inercijos dėsnis, suformuluotas Galileo Galilei. Žuvys mėgsta išlaikyti ramią būseną, kurioje geriausia medituoti, fantazuoti ar sklandyti padebesiais.

 

 

 

PARAŠYKITE SAVO NUOMONĘ

Prašome įvesti savo komentarą!
Įveskite čia savo vardą